Forumi Horizont Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 »
Trego 293 mesazhet n nj faqe t vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- T ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ke quani ju tip te lezetshem (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16642)


Postuar nga Niqua dat 05 Dhjetor 2010 - 18:38:

Citim:
Po citoj ato q tha Petter
tipi tipik i lezecem, eshte niquababaleeeeeeeeeeeeeeeee uaaaaaaaaaaaa ca qefi mrammmm.. im still drunk... kur u zgjova gjeta nje birre ne cante... dont know how it got there!!. he arrite mire ne shpi???? po ate gocen pse e solle?? kishe frike se te kap me zor???? is ok is ok goce e mire ajo, dhe goxha simpatike por ti me i mire hahahah


Postuar nga AngelDevil dat 05 Dhjetor 2010 - 18:41:

Citim:
Po citoj ato q tha Niquapo ate gocen pse e solle?? kishe frike se te kap me zor????ja fiks ketu e kisha ene une mhb por ma morri per ters ky bukurani


Postuar nga Niqua dat 05 Dhjetor 2010 - 19:07:

Citim:
Po citoj ato q tha AngelDevil


ja fiks ketu e kisha ene une mhb por ma morri per ters ky bukurani
jo se sta merr per ters ai..


Postuar nga Petter dat 05 Dhjetor 2010 - 19:17:

Ta futa un ne cant birren, ajo goca tjeter ishte e bukur... shoqa e shoqes tate, vecse doren e kishte hard si burr, lol...

Une mire harrita, lol... huka me nxori mushkrite jasht akoma me dhimbje koke jam..


ehhh sa do doja me mkap ti me zor do ishte fun


Postuar nga Niqua dat 05 Dhjetor 2010 - 19:20:

Citim:
Po citoj ato q tha Petter
Ta futa un ne cant birren, ajo goca tjeter ishte e bukur... shoqa e shoqes tate, vecse doren e kishte hard si burr, lol...

Une mire harrita, lol... huka me nxori mushkrite jasht akoma me dhimbje koke jam..


ehhh sa do doja me mkap ti me zor do ishte fun

ahahahah i poshter po pse nuk e more me vete mram??? se sic duket ajo kishte qef kshu dhe ashtu..... hyri ne muhabet me ate shoqen tende..


Postuar nga Petter dat 05 Dhjetor 2010 - 19:25:

ishte kinge ajo, gjynaf te ishte lesbian

Ta lash ty, qe te mendoshe se gjona te ngjashme si shishja e birres ca mund te te beshin ne ato momente


Postuar nga Niqua dat 05 Dhjetor 2010 - 19:27:

po ti e ke fute ne cante??? po pra u habita kur pash birre me vete.. wtf.. heyyyyyyyyy thanks per qerasjen se une te nxjerr dificit.. im expensive hahaha i drink alot


Postuar nga Petter dat 05 Dhjetor 2010 - 19:31:

pleasure was all mine


Postuar nga Niqua dat 05 Dhjetor 2010 - 19:36:

Citim:
Po citoj ato q tha Petter
pleasure was all mine
Postuar nga amor alucius dat 05 Dhjetor 2010 - 20:26:

O Niqe, te ka ardhur Petter-i me femer per dore ne takim? Hahahahahahahahaha. Petter!!!!


Postuar nga lezhjani-82 dat 05 Dhjetor 2010 - 21:39:

Re: Ke quani ju tip te lezetshem

Vetvetiun...!


Postuar nga BIONDIA dat 05 Dhjetor 2010 - 21:58:

Citim:
Po citoj ato q tha RAIMONDI
--Bjondja eshte tip i lezecem..
nuk eshte se mundohemi shume na del kshu vetvetiu ...Del Piero o tip i lezetshem i jep nje assis atij leshbardhit Krasic e ai cme ben ti Rajmondo ma con jashte ke tribuna ...do nderroj ngjyre do bahen lesh bardhe .


Postuar nga RAIMONDI dat 06 Dhjetor 2010 - 03:44:

Citim:
Po citoj ato q tha Niquahahahhaha rimond. flm..


ps: rimond N train merr ti???

---Jo ,Marr avionin N --


Postuar nga Niqua dat 06 Dhjetor 2010 - 05:49:

Citim:
Po citoj ato q tha RAIMONDI
---Jo ,Marr avionin N --ngaqe kur ike ne astoria merr n or r train...

rimond me rehat ashte treni sesa taxi.. skam durim trafikun, sidomos ne manhattan...


Postuar nga shelgu dat 06 Dhjetor 2010 - 13:59:

Citim:
Po citoj ato q tha BIONDIA


nuk eshte se mundohemi shume na del kshu vetvetiu ...Del Piero o tip i lezetshem i jep nje assis atij leshbardhit Krasic e ai cme ben ti Rajmondo ma con jashte ke tribuna ...do nderroj ngjyre do bahen lesh bardhe .Nuk ishte mire ai qimeverdhi. Gjize demek. Po nejse se me gjize behet tava e Elbasanit dhe nuk duhet me e sha.

Bjondja eshte tip i lezecem. Ja u pergjigja se kush nigjo Fajen. Ka humb si gjylpana ne kashte.


Postuar nga AngelDevil dat 06 Dhjetor 2010 - 14:01:

Mbaroj boja ju ngelen thate furcat o njerez


Postuar nga shelgu dat 06 Dhjetor 2010 - 14:10:

Citim:
Po citoj ato q tha AngelDevil
Mbaroj boja ju ngelen thate furcat o njerez
Qa gjelozie mor zot.

Kur s'jam "Q" per nje jave vetem.


Postuar nga AngelDevil dat 06 Dhjetor 2010 - 14:16:

Citim:
Po citoj ato q tha shelgu


Qa gjelozie mor zot.
une gjeloze noooooooo vllai


Postuar nga lule dat 06 Dhjetor 2010 - 16:10:

Eraldin

qe me knoq me natyren e intelegjencen


Postuar nga RIP Gibbs dat 06 Dhjetor 2010 - 16:12:

Citim:
Po citoj ato q tha fleurs de l'orne
Eraldin

qe me knoq me natyren e intelegjencenedhe mu vallaj me knoq eshte i pasfidueshem


Postuar nga lule dat 06 Dhjetor 2010 - 16:13:

Citim:
Po citoj ato q tha Erald Gibbs

edhe mu vallaj me knoq eshte i pasfidueshem
hahahahahahha

a mjep ca leksione e?


Postuar nga RIP Gibbs dat 06 Dhjetor 2010 - 16:16:

Citim:
Po citoj ato q tha fleurs de l'ornehahahahahahha

a mjep ca leksione e?Lexionet e mia janepasuri kombetare nuk jepen vend e pavend te lutem shume tani .....Por do te vij dhe dita jote mos u merzit mjafton te kesh kurajo, grinde , largepamesi dhe nje pale syze te mira dielli


Postuar nga AngelDevil dat 06 Dhjetor 2010 - 16:18:

plasen cokollatat ene knej


Postuar nga lule dat 06 Dhjetor 2010 - 16:21:

Citim:
Po citoj ato q tha Erald Gibbs

Lexionet e mia janepasuri kombetare nuk jepen vend e pavend te lutem shume tani .....Por do te vij dhe dita jote mos u merzit mjafton te kesh kurajo, grinde , largepamesi dhe nje pale syze te mira dielli
Sot te thashe qe ne Franc nota max eshte 20 ,, un shikimin ekam max , lol

pastaj kam dhe favorin qe eshte dimer

Angel po haj Mars do?


Postuar nga AngelDevil dat 06 Dhjetor 2010 - 16:22:

Hudhe se m'ka ra sheqeri


Postuar nga lule dat 06 Dhjetor 2010 - 16:26:

po temen e le masdore eee

NAH marrsin i her

Erald si do e lem?ke msimet e kisha llafin


Postuar nga RIP Gibbs dat 06 Dhjetor 2010 - 16:28:

Citim:
Po citoj ato q tha fleurs de l'orne
po temen e le masdore eee

NAH marrsin i her

Erald si do e lem?ke msimet e kisha llafinli nje orar t epershtatshem vetem s ekujdes se lexionet i kam me copyright....


Postuar nga lule dat 06 Dhjetor 2010 - 16:29:

Citim:
Po citoj ato q tha Erald Gibbs

li nje orar t epershtatshem vetem s ekujdes se lexionet i kam me copyright....
Je suis ouverte toute ngociation/proposition


Postuar nga AngelDevil dat 06 Dhjetor 2010 - 16:29:

copy right-i ka ik ushtar ne Afganistan knej nga Shqiperia


Postuar nga RIP Gibbs dat 06 Dhjetor 2010 - 16:33:

Citim:
Po citoj ato q tha fleurs de l'orneJe suis ouverte toute ngociation/propositionqui a t la rponse

le te fillojme pra


Postuar nga lule dat 06 Dhjetor 2010 - 16:39:

Citim:
Po citoj ato q tha Erald Gibbs

qui a t la rponse

le te fillojme pra
E pourquoi-pas?
reponde questione d'abord et apres .. je serai prt


Postuar nga RIP Gibbs dat 06 Dhjetor 2010 - 16:42:

Citim:
Po citoj ato q tha fleurs de l'orneE pourquoi-pas?
reponde questione d'abord et apres .. je serai prtquelles questions? tes-vous me donner une seconde chance de dcouvrir quelque chose sur vous?


Postuar nga lule dat 06 Dhjetor 2010 - 16:52:

Citim:
Po citoj ato q tha Erald Gibbs


quelles questions? tes-vous me donner une seconde chance de dcouvrir quelque chose sur vous?

*sur la thematique de Forum* lol tipi i lezetcem

akoma ske dhen pergjigjen ..


Postuar nga RIP Gibbs dat 06 Dhjetor 2010 - 16:54:

Citim:
Po citoj ato q tha fleurs de l'orne
*sur la thematique de Forum* lol tipi i lezetcem

akoma ske dhen pergjigjen ..aha tashi e kapa une hajde injorant hajde....ti don tashi qe une te them cili eshte tip i lezecem???se me duket s esjam ne ujerat e duhur ...


Postuar nga lule dat 06 Dhjetor 2010 - 16:58:

Citim:
Po citoj ato q tha Erald Gibbs

aha tashi e kapa une hajde injorant hajde....ti don tashi qe une te them cili eshte tip i lezecem???se me duket s esjam ne ujerat e duhur ...
ahahahhahhahahhahahaha

sa bukur e luan lojen lol po a je nForum duhet tpergjigjesh..ose ta devijosh....

per ca mendove ti?


Postuar nga Petter dat 06 Dhjetor 2010 - 16:58:

Citim:
Po citoj ato q tha amor alucius
O Niqe, te ka ardhur Petter-i me femer per dore ne takim? Hahahahahahahahaha. Petter!!!!me falni po pse qeshni?


Kam bo gabim thua e?


Postuar nga RIP Gibbs dat 06 Dhjetor 2010 - 17:01:

Citim:
Po citoj ato q tha fleurs de l'orneahahahhahhahahhahahaha

sa bukur e luan lojen lol po a je nForum duhet tpergjigjesh..ose ta devijosh....

per ca mendove ti?per kete mendova normal........po ajo dihet....qe ti je dhe do te jeshe edhe ne 20 postimet e tjera ketu qe ta marrin vesh te gjithe....ne kete menyre nuk eshte e nevojshme procedura burokratike..e perseritjes...........me falni qe jam kaq i mefshet...


Postuar nga lule dat 06 Dhjetor 2010 - 17:06:

Citim:
Po citoj ato q tha Erald Gibbs

per kete mendova normal........po ajo dihet....qe ti je dhe do te jeshe edhe ne 20 postimet e tjera ketu qe ta marrin vesh te gjithe....ne kete menyre nuk eshte e nevojshme procedura burokratike..e perseritjes...........me falni qe jam kaq i mefshet...Ok tperqafoj tani cik? se duhet tdal tbej darken..*vij me von*


Postuar nga AngelDevil dat 06 Dhjetor 2010 - 17:08:

Citim:
Po citoj ato q tha Petterme falni po pse qeshni?


Kam bo gabim thua e?te thashe te dola borxhit


Postuar nga Niqua dat 06 Dhjetor 2010 - 17:08:

tipin e ksaj lart


Postuar nga lule dat 07 Dhjetor 2010 - 09:32:

Edhe per mua kjo nalt


Postuar nga amor alucius dat 07 Dhjetor 2010 - 12:07:

Citim:
Po citoj ato q tha Petter
me falni po pse qeshni?
Kam bo gabim thua e?Jo,vallai...a man after my own heart. Biles tani fitove pike.


Postuar nga Niqua dat 07 Dhjetor 2010 - 16:54:

Citim:
Po citoj ato q tha Niqua
tipin e ksaj larte kisha per lulen


Postuar nga lule dat 07 Dhjetor 2010 - 16:59:

Citim:
Po citoj ato q tha Niquae kisha per lulen
Dhe un per ty tpakten ti je vetvetja..

ah kemi dhe nja 2 tipa tjer( M)..e din vet kush jan


Postuar nga Niqua dat 07 Dhjetor 2010 - 17:11:

Citim:
Po citoj ato q tha fleurs de l'orneDhe un per ty tpakten ti je vetvetja..

ah kemi dhe nja 2 tipa tjer( M)..e din vet kush jan

e di e di... lule,gjithnje kam pas sukses me meshkuj per faktin qe jam vetvetja.. kush do nje njeri fallco aman??? mua kto lloj robsh ma cpifin..


Postuar nga lule dat 07 Dhjetor 2010 - 17:14:

Citim:
Po citoj ato q tha Niquae di e di... lule,gjithnje kam pas sukses me meshkuj per faktin qe jam vetvetja.. kush do nje njeri fallco aman??? mua kto lloj robsh ma cpifin..Kujt i thua aman ..un ndaj dhe sdu me fol per prv..se jane tlodhcem..pale kur mbojn si fillozofa

love stil origjinal


Postuar nga Glaukus dat 07 Dhjetor 2010 - 17:16:kjo siper meje ...


p.s. - tani dola vet lart


Postuar nga Niqua dat 07 Dhjetor 2010 - 17:21:

Citim:
Po citoj ato q tha fleurs de l'orne


Kujt i thua aman ..un ndaj dhe sdu me fol per prv..se jane tlodhcem..pale kur mbojn si fillozofa

love stil origjinal
diska ktu kan vetem llafe se fakte nuk pash asiher.. me llafe te gjith jan te sukseshem ne jete...


Postuar nga lule dat 07 Dhjetor 2010 - 17:24:

Citim:
Po citoj ato q tha Niquadiska ktu kan vetem llafe se fakte nuk pash asiher.. me llafe te gjith jan te sukseshem ne jete...epo kot nuk thon,, njeriu deshtak i kushton rendesi virtualietet he he he he


Postuar nga Niqua dat 07 Dhjetor 2010 - 17:27:

Citim:
Po citoj ato q tha fleurs de l'orne


epo kot nuk thon,, njeriu deshtak i kushton rendesi virtualietet he he he he
ahahahah e vertet kjo....spo flas me shume se e prish...


  Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 »
Trego 293 mesazhet n nj faqe t vetme

Materialet q gjenden tek Forumi Horizont jan kontribut i vizitorve. Jeni t lutur t mos i kopjoni por ti bni link adresn ku ndodhen.