Forumi Horizont Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ke quani ju tip te lezetshem (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16642)


Postuar nga AndreaPirelli datė 07 Dhjetor 2010 - 17:29:

Citim:
Po citoj ato qė tha fleurs de l'orne


epo kot nuk thon,, njeriu deshtak i kushton rendesi virtualietet he he he heUaaaaaa ................... pse deshtake je ti me ????????????????


Postuar nga lule datė 07 Dhjetor 2010 - 17:33:

Citim:
Po citoj ato qė tha AmonAmarth


Uaaaaaa ................... pse deshtake je ti me ????????????????Un spo kerkoj gje..diku diku ishe ti andej nga Friend_I e kam fjalen qe u qave


Postuar nga Niqua datė 07 Dhjetor 2010 - 17:33:

Citim:
Po citoj ato qė tha AmonAmarth


Uaaaaaa ................... pse deshtake je ti me ????????????????
ndrro metode se perher me nje sarkazem shkruan...


Postuar nga AndreaPirelli datė 07 Dhjetor 2010 - 17:35:

Citim:
Po citoj ato qė tha Niquandrro metode se perher me nje sarkazem shkruan...Ndoshta nuk eshte seriozitet ........... po jo sarkazem ............
Megjithate faleminderit per complimentin ........ .


Postuar nga AndreaPirelli datė 07 Dhjetor 2010 - 17:36:

Citim:
Po citoj ato qė tha fleurs de l'orne


Un spo kerkoj gje..diku diku ishe ti andej nga Friend_I e kam fjalen qe u qavecfare i bie te jete Friend_I ....... qe te kthjellohem une?????


Postuar nga Niqua datė 07 Dhjetor 2010 - 17:38:

Citim:
Po citoj ato qė tha AmonAmarth


Ndoshta nuk eshte seriozitet ........... po jo sarkazem ............
Megjithate faleminderit per complimentin ........ .
merre si te duash..


Postuar nga lule datė 07 Dhjetor 2010 - 17:39:

Citim:
Po citoj ato qė tha AmonAmarth


cfare i bie te jete Friend_I ....... qe te kthjellohem une?????Ik se tpret gruja dmth


Postuar nga AndreaPirelli datė 07 Dhjetor 2010 - 17:42:

Citim:
Po citoj ato qė tha fleurs de l'orne


Ik se tpret gruja dmth
Ja ....... kjo po qe eshte sarkazem ............. s'ka kinez qe ta deshifroje ......................... .


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 07 Dhjetor 2010 - 17:42:

Tipa te lezetshem keta lart qe ngul-shkul duke i krehur cullufet njeri-tjetrit.

Amon, ti s'merr vesh fare!!!!!!!


Postuar nga AndreaPirelli datė 07 Dhjetor 2010 - 17:46:

Citim:
Po citoj ato qė tha Heyday
Tipa te lezetshem keta lart qe ngul-shkul duke i krehur cullufet njeri-tjetrit.

Amon, ti s'merr vesh fare!!!!!!!Jo zemra ........ se jam shume i kondicionuar .................. .


Postuar nga lule datė 07 Dhjetor 2010 - 17:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha AmonAmarthJa ....... kjo po qe eshte sarkazem ............. s'ka kinez qe ta deshifroje ......................... .
He se tu u rrit po vjen


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 07 Dhjetor 2010 - 18:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha AmonAmarth


Jo zemra ........ se jam shume i kondicionuar .................. .


Duket. Ji vetvetja. Sukses i garantuar.


Postuar nga moonlight datė 08 Shkurt 2011 - 19:45:

Ate tip/e qe ndihesh mire nen shoqerine e tij/saj.


Postuar nga lule datė 08 Shkurt 2011 - 20:46:

Ta them, mos e them, ta them ,hic spo e them


Postuar nga bruni22 datė 08 Shkurt 2011 - 20:51:

Citim:
Po citoj ato qė tha fleurs de l'orne
Ta them, mos e them, ta them ,hic spo e them


He dhe ti thuje se na e cove te gjuri


Postuar nga lule datė 08 Shkurt 2011 - 20:53:

Wink

Do naj shpull ti? sdu ta them


Postuar nga AngelDevil datė 08 Shkurt 2011 - 21:28:

rrugacin e intelektualizuar pershembull


Postuar nga dylan datė 09 Shkurt 2011 - 13:03:

at lushin pa emer


Postuar nga lule datė 09 Shkurt 2011 - 14:36:

Vetem.....ate qe me njef taman kush jam


Postuar nga amor alucius datė 09 Shkurt 2011 - 23:24:

Per mua tip i lezetshem eshte njeriu qe i jep nje perkufizim te ri lezetllekut tim.


Postuar nga sassari datė 13 Shkurt 2011 - 15:38:

njerzit si puna ime


Postuar nga lule datė 13 Shkurt 2011 - 15:54:

Veten dhe dike ..


Postuar nga sassari datė 13 Shkurt 2011 - 15:57:

ket siper


Postuar nga lule datė 13 Shkurt 2011 - 16:12:

Ke disa gjera t'lezeēme dhe ti..psh vargjet dhe pse pa muzik


Postuar nga dylan datė 13 Shkurt 2011 - 16:18:

ku ishte moj ai tipi i lezetshem pra hahhah koshiu im psh ne me ste bores merr kafen e del e pin perjashta hahhahah une mbenda e ka raste qe kam ftoht imagjino ta pi jahste


Postuar nga lorie datė 15 Shkurt 2011 - 20:34:

Citim:
Po citoj ato qė tha Deb*
Te lezetshem jane ata/ato qe se kane problem ti tregojne difektet e tyre.
Ata/ato qe nuk duan vetem te flasin, por dhe te degjojne.
Ata/ato qe jane te thjeshte, dhe pershtaten me cdo lloj shoqerie, ambjenti.
Mbeshtes mendimin komplet.


Postuar nga lule datė 31 Maj 2011 - 13:55:

ka disa ka.. ti zej me emra , apo me vepra? :p


Postuar nga kurt datė 31 Maj 2011 - 18:17:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
koshiu im psh ne me ste bores merr kafen e del e pin perjashta hahhahah une mbenda e ka raste qe kam ftoht imagjino ta pi jahste
atij koshiut tend them se i dukesh ti tip i lezetshem dylan, aq shume sa ngrihet ne bore i shkreti lol


Postuar nga RAIMONDI datė 01 Qershor 2011 - 05:23:

Andrea Pirreli eshte cun i mire ---

- --Dhe kur tjetri eshte njeri i mire qendron me larte se tipi i lezecem .....


Postuar nga AngelDevil datė 01 Qershor 2011 - 12:16:

Te gjithe te lezetcem jane, sigurisht brenda llojit te vet


Postuar nga lule datė 01 Qershor 2011 - 12:22:

Njerezit qe me ngrejn e ulin humorin ata qe kane kete aftesi ..


Postuar nga Ana1 datė 12 Qershor 2011 - 20:39:

njerezit e qeshur


Postuar nga Endri datė 12 Qershor 2011 - 21:40:

Per mu jane ata qe jane consistent. Dhe kane nje sens humori sigurisht.


Postuar nga dylan datė 13 Qershor 2011 - 12:51:

tipat e thjeshte me te cilet mund te besh bised pa ndonje paramrapamendime


Postuar nga sexy_guy datė 21 Korrik 2011 - 16:36:

****

Veten dhe dike... :p


Postuar nga AngelDevil datė 21 Korrik 2011 - 22:08:

cedrus


Postuar nga shelgu datė 21 Korrik 2011 - 22:33:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
cedrus


Bo!

U ka ba shelg


Postuar nga dylan datė 22 Korrik 2011 - 01:06:

tipat shik qe nuk shesim porll


Postuar nga RAIMONDI datė 22 Korrik 2011 - 01:38:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
tipat shik qe nuk shesim porll


.si psh Une ..


Postuar nga moonlight datė 21 Dhjetor 2011 - 19:04:

..dike qe mund te ndihesh mire nen shoqerine e tij/saj...


Postuar nga RAIMONDI datė 22 Dhjetor 2011 - 04:01:

Moonlight une e kam ate te mete -Me placin syte

-Ti te jesh me mue ne shoqni nuk do merzitesh kurre --Do te te duket sikur cdo dite,
cdo nate
cdo ore
cdo minute
cdo sekonde
............sikur zbulon nje Univers te ri, ku tallin trapin vetem dy vete ;--Une dhe .....Ti


Postuar nga RAIMONDI datė 22 Dhjetor 2011 - 04:07:

Pershembull : Ana eshte me te vertete vajze me tip te embel ---

Nga menyra si flet Ana plot ciltersi duket qe eshte vajze e embel

Se cifti duhet te jete i tille --Femra te jete e embel dhe mashkulli i lezecesm--


Postuar nga SHKODRA4001 datė 22 Dhjetor 2011 - 21:18:

Re: Ke quani ju tip te lezetshem

Citim:
Po citoj ato qė tha kotka
Shume here themi ky tip/e ose person eshte tip/e i/e lezetshem ose tip/e interesant per te bere shoqeri. Ke quani ju tip te lezetshem dhe cfare quani ju te lezetshme ne tipin tuaj qe t'ju beje tip te kendshem dhe te lezetshem ne nje shoqeri.

Une quaj tip interesant, ate person, qe ne radhe te pare eshte vetja e vet dhe me humor, me te cilin ti nuk ke qejf kurre te mbarosh bisedat me te dhe qe mund te mesosh nga sugjerimet dhe bisedat e hapura.

best kotka

fjala LEZET -SHEM eshte fjale turke iher....ne shqip duhej te cilsoje person gjentil,e gjentilesa e dikujt dallohet ose pelqehet nga disa njerez ku keto aftesi ato personalisht nuk i kane e keshtu njeriu mbetet i mahnitur nga aftesia dhe gjentilesa e atij personi ku flet kaq thjesht dhe bindshem...me nji fjale thjeshtesia e ciltersia te ben te mos lodhesh kurre duke degjuar ate kur dialogon me ty! sduhet menjanu edhe oratoret eee..se sidomos oratoria perdoret si shume ne politike ku te ben te bindesh pa analizu asnji her.e thua a sa njeri i mire ky ...do ja jap voten ketij o asaj se ja vlen shikjo sa mire flet.....personalisht nje njeri qe flet shum tek ne ne shkoder i themi fjalt e shumta fukarallek, ai qe flet e sdin me u ndal edhe ai vet sdin qa thote....


Postuar nga Ana1 datė 24 Dhjetor 2011 - 23:40:

Raimondi,

faleminderit goje embel! Je vertete i lezetshem dhe ti. ( duket sikur po te propozoj!) haha haha


Postuar nga RAIMONDI datė 24 Dhjetor 2011 - 23:44:

hahahahaha Nuk e marr per proposim joo ,megjithse po te duash ti edhe e marr
--Por ti je me te vertet tip i embel...


Postuar nga Ana1 datė 24 Dhjetor 2011 - 23:51:

ti je me i embel se une! haha haha


Postuar nga RAIMONDI datė 24 Dhjetor 2011 - 23:59:

Thanks -Jam njecike llafazan ne bisede -- ja te tregoj kur vajta me njeren ne skating -
-Ishte takimi i pare ---Edhe ajo nuk dinte te bente skating --I thashe une : Hajde se te ndihmoj une
..Ok ,vajtem tek Rokfeler center ,morem patinat dhe filluam te ecnim ne akull
...Une po e mbaja ate dhe po i thosha si te bente skating ---Edhe ndersa ajo bente skating une e mbaja per krahu ,dhe ecnim avash avash ....

--Nje moment i them asaj : ...tani do te shtrydh njecike dhe s'ke ku vete --hahahaahahahahaahaha ,-
-Se ishim ne mes te pistes se akullit--Ajo u tremb hahahahahaaha--Pastaj e qetesova ,i thashe po bej shaka...dhe keshtu e kaluam me te qeshur leksionin e pare te skating ...


Postuar nga Ana1 datė 25 Dhjetor 2011 - 00:03:

haha haha bukur vertet! une mendova se u rrezua ajo, dhe ti qeshje me ze te larte, haha haha ( keshtu me ka ndodhur mua jo per gje)


Postuar nga RAIMONDI datė 25 Dhjetor 2011 - 00:17:

Ana jam veshur me tuta sporti dhe do dal te bej nje vrap ,se tani kam orarin e vrapit ....Po ti ben ndonje cike vrap,apo hic fare --Apo Nuk ke nevoje me vrapue hahahaa


Postuar nga Ana1 datė 25 Dhjetor 2011 - 00:24:

mire ben, dil vrapo! ajer i ngrire jashte, te ftoh mushkerite! kujdes!
Befsh qejf!


  Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.