Forumi Horizont Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 4 5 [6]
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ke quani ju tip te lezetshem (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16642)


Postuar nga Ana1 datė 25 Dhjetor 2011 - 00:30:

sa keq qe nuk jemi komshinj ne te dy, se do me jepje kurajo per cdo gje. Je shume tip optimist, pervecse tip i lezetshem. Ti di sesi te jetosh, e jo si une qe kam nje ore me nje kafe perpara, sepse nuk i festoj dot "krishtlindjet" me familjaret e (my hubby), se sipas tyre eshte turp qe e dashura e djalit te festoje me njerezit e djalit! Kerkoj divorcin une qe neser, hahahahaha


Postuar nga dylan datė 25 Dhjetor 2011 - 18:26:

nje tip qe te duket dita 1 minut me te si te ajo kenga e medes diten ma ben nat
qaj tipi me knaq mue


Postuar nga RAIMONDI datė 25 Dhjetor 2011 - 20:19:

Citim:
Po citoj ato qė tha Ana1
sa keq qe nuk jemi komshinj ne te dy, se do me jepje kurajo per cdo gje. Je shume tip optimist, pervecse tip i lezetshem. Ti di sesi te jetosh, e jo si une qe kam nje ore me nje kafe perpara, sepse nuk i festoj dot "krishtlindjet" me familjaret e (my hubby), se sipas tyre eshte turp qe e dashura e djalit te festoje me njerezit e djalit! Kerkoj divorcin une qe neser, hahahahaha


Ana komshinj jemi ,komshinj --Kontrollo mire ....


Postuar nga dylan datė 26 Shkurt 2012 - 21:15:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
nje tip qe te duket dita 1 minut me te si te ajo kenga e medes diten ma ben nat
qaj tipi me knaq mue
hahahah e malle jam rri po me te njejtin koment


Postuar nga AngelDevil datė 26 Shkurt 2012 - 21:16:

dylan


Postuar nga dylan datė 26 Shkurt 2012 - 21:16:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
dylan


une jam tipi i lezetshem aaa


Postuar nga AngelDevil datė 26 Shkurt 2012 - 21:18:

po bre bajagi je


Postuar nga dylan datė 26 Shkurt 2012 - 21:19:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
po bre bajagi je


kur jemi bashke du sdu bahem lol


Postuar nga AngelDevil datė 26 Shkurt 2012 - 21:21:

lol


Postuar nga dylan datė 26 Shkurt 2012 - 21:22:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
lol


ca lol e vertet apo jo


Postuar nga AngelDevil datė 26 Shkurt 2012 - 21:23:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan


ca lol e vertet apo jopo bre, spo bej hajgare


Postuar nga dylan datė 26 Shkurt 2012 - 21:25:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


po bre, spo bej hajgareani bre ,ok spo te trazoj se nuk qenke ne qef te puci e klm zemra vockel


Postuar nga F_xhunior datė 27 Shkurt 2012 - 18:48:

Femer
1.77 e gjate
Zeshkane
Mosha 19-36
Vetvetja
Prirje per humor
E vetmuar
Te kete kaluar vuajtjet
Te mos flase shume
Guximtare
Nacionaliste
Te pelqeje futbollin
Te pelqeje ping-pongun
T'i do prinderit e vet
T'i do shoqet e veta
Te kete shoqeri te gjere
Te kete me shume shoqe sesa shoke


Postuar nga dylan datė 27 Shkurt 2012 - 18:51:

Citim:
Po citoj ato qė tha F_xhunior
Femer
1.77 e gjate
Zeshkane
Mosha 19-36
Vetvetja
Prirje per humor
E vetmuar
Te kete kaluar vuajtjet
Te mos flase shume
Guximtare
Nacionaliste
Te pelqeje futbollin
Te pelqeje ping-pongun
T'i do prinderit e vet
T'i do shoqet e veta
Te kete shoqeri te gjere
Te kete me shume shoqe sesa shoke

hahahha kjo krjet e kunderta ime qenka


Postuar nga lule datė 15 Mars 2012 - 19:41:

Ke quani ju tip te lezetshem???

Amon se po sgjete dhe ke ky forum rob tzeleēem ,si gjen kurrkun:
1-I do tzgjut?PO
2-I do t'shkollum ? POOOOO
3-I do sherrxhinj? PO ( ktu perfshij dhe veten )
4-I do rrugeēen & INTELEKTUALE? PO
5-I do me nje sens humori t'papam? POOOO
6-I do te thjesht e njekohesisht t'veshtire per ti kuptuar? DISI


qe vertet me japin aq shum te qeshura jan Rrugaēi ,(qe osht per ta ther )
AD ne kombinim me shelgun
dylan( sidomos kur eshte me nerva )
brunii me ate tfolmen gjys it gjys shqip , ja p.sh ja fut noj postim si ky i fundit ,
Petter qe spushoi e spushoi tu bo don zhuanin
Me knoq Faja kur provokon Monden ke temat e politikes
kurti me sinqeritetin e tij , edhe se osht bo i urte kohet e fundit
Glakun me VDEKSHAAAAAAAAAAAA , ta heq merzitjen me dore
Mka marr malli per Lostin , se e kam grindavec si vetja at dryq , ene patriot
Komshit Fani & cassssie

Perfectin eshte nevoja ta permend?
( k) (k)


Postuar nga lorie datė 17 Mars 2012 - 00:32:

Po une?Postuar nga Petter datė 17 Mars 2012 - 00:55:

Tipi lezecem eshte kurti, tipi per ne krevat do thosha gjithe femrat e fh...sesi me mblidhet nji lloj ndjenje per secilen nga ju


Postuar nga lule datė 18 Mars 2012 - 16:51:

Citim:
Po citoj ato qė tha lorie
Po une?
o vdeksha un kush mi ka var buzet ashtu
Nuk do e kem capich temen mi , un permenda ata/ato qe falin shum te qeshura .
ti je e vecante

Petter .. te hongert mortja ime ty , se taten e ke hak
p.s t'gjitha femrat beqare thuj


Postuar nga Petter datė 18 Mars 2012 - 18:24:

as a single father... preferoj shume dhe te martuarat


Postuar nga dylan datė 18 Mars 2012 - 19:53:

ata me dy kara e me kater bole natyrisht


Postuar nga al74 datė 18 Mars 2012 - 21:28:

dylan je tip i lezecem po ktu i paske hudh ma shum kryp se c'duhet .


Postuar nga AngelDevil datė 18 Mars 2012 - 22:14:

al74 dhe Deb.


Postuar nga al74 datė 18 Mars 2012 - 22:29:

shum ironike ti shejtone po dozoje te shkreten se te plas barkun .
gjithsesi ka lezetin e vet dhe ironia.


Postuar nga AngelDevil datė 18 Mars 2012 - 22:34:

e kisha seriozisht kesaj rradhe

jeni te lezecem ne llojin tuaj sinqerisht ska as ironi as sarkazem


Postuar nga al74 datė 18 Mars 2012 - 22:37:

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
e kisha seriozisht kesaj rradhe

jeni te lezecem ne llojin tuaj sinqerisht ska as ironi as sarkazem


Postuar nga AngelDevil datė 18 Mars 2012 - 22:42:

isha ne humor me fol me ty sot por problemi eshte qe forumi sme lejon te postoj shpejt. Sipas lezhjanit82 duhet te ndihem me fat qe pres 40 sekonda nga postimi ne postim dhe jo 5 minuta dhe pse kam 13 790 postime si anetare e thjeshte qe jam.

Ca dmth kjo anetare e thjeshte o Al?


Postuar nga al74 datė 18 Mars 2012 - 23:28:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
isha ne humor me fol me ty sot por problemi eshte qe forumi sme lejon te postoj shpejt. Sipas lezhjanit82 duhet te ndihem me fat qe pres 40 sekonda nga postimi ne postim dhe jo 5 minuta dhe pse kam 13 790 postime si anetare e thjeshte qe jam.

Ca dmth kjo anetare e thjeshte o Al?te gjithe anetare te thjeshte jemi AD. , ka anetare qe shkrujn me shpejt e ka anetare qe shkrujn me ngadale nga njeri postim ne tjetrin.
athere ti po, hyn te anetaret qe jane te shpejte ne te shkruar . une do e merrja pozitivisht se ndodh qe ia fus shpesh si kau peles se pergjigjem me impuls e po aq shpesh qofte edhe 1 sekond reflektim te nxjerr nga situata te pakendshme .
mu me pelqen shelgu psh. apo edhe turll qe vetem me 1 ikone apo me 1 gjys llafi i japin lezet muhabetit .


Postuar nga Glaukus datė 18 Mars 2012 - 23:47:

Re: Ke quani ju tip te lezetshem???

Citim:
Po citoj ato qė tha lule
Amon se po sgjete dhe ke ky forum rob tzeleēem ,si gjen kurrkun:
1-I do tzgjut?PO
2-I do t'shkollum ? POOOOO
3-I do sherrxhinj? PO ( ktu perfshij dhe veten )
4-I do rrugeēen & INTELEKTUALE? PO
5-I do me nje sens humori t'papam? POOOO
6-I do te thjesht e njekohesisht t'veshtire per ti kuptuar? DISI


q
Glakun me VDEKSHAAAAAAAAAAAA , ta heq merzitjen me dore
Mka marr malli per Lostin , se e kam grindavec si vetja at dryq , ene patriot
- vdekshaaaaaaaaaaaa per ate shikimin tat

Lost .... ka pas shume pune kto kohe


Postuar nga kurt datė 21 Mars 2012 - 06:35:

Persa i perket antarve te forumit, secili/a e ka patur nje perjudhe ku lezeti i karakterit tyre reflekton, disave u qendron nje periudhe me te gjate se tjetrit por absulutisht qe te gjithe jane bere te dukshem ne radaring e lezetit per nje moment dite apo periudhe.
( that being said, no one wants to stay on such horse forever, grts annoying and bothersome if trying to do so:p)
Varet gjithashtu edhe ne shijen tone dhe si perceptojm tip te lezetshem.

Personalisht kurr nuk do i harroj disa dite kur IQvlora nevrikosej me raimondin dhe shelgun
Gjithashtu fajtori me raimondin..


Postuar nga cecilia datė 21 Mars 2012 - 07:25:

Kurti,po qe se ke keq ti. E di cme kujtove kishte disa mengjeze rresht sa lexoja Raimondin me lot qeshja. Thoja me vete po si spertoi qe shkruajti kaq gjate por ne cdo rresht nga nje batute.

P.s: Raimondi ku jeeee?


Postuar nga al74 datė 21 Mars 2012 - 14:34:

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia


P.s: Raimondi ku jeeee?tregojne qe Obama ka be shume reforma , tregojne qe "green card" tashme nuk eshte garanci ne USA .
sidoqofte "guri i rand ne troje te veta" me ngushellu edhe veten .
i lezecem , pse jo .


Postuar nga RAIMONDI datė 22 Mars 2012 - 05:38:

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia
Kurti,po qe se ke keq ti. E di cme kujtove kishte disa mengjeze rresht sa lexoja Raimondin me lot qeshja. Thoja me vete po si spertoi qe shkruajti kaq gjate por ne cdo rresht nga nje batute.

P.s: Raimondi ku jeeee?E, ca kishe ? Thank You !

ok tani se me ngriti nervat kjo Cecilia


Ky rusi q e kam ne zyre eshte nje koqe gomari qe s'e ka shokun --

Kur ishte e premtja e zeze qe shiten mallrat me cmim te ulet --Ky miku ishte cuar qe ne mengjez , per te blere ndonje loder per nipcen e tij dhe he me thote mua diten tjeter qe erdhi ne zyre :

:....Raimond vajta dije per ti blere nipces nje loder te mire , meqense edhe cmimet ishin me te uleta dhe blija lodra te kushtueshme ....

-....U cova qe ne mengjez , tha gomari
--I afrohem dyqanit dhe shikoj qe radha ishte shume e gjate --Ok , tha , zura radhen dhe prita nja 1 ore sa me erdhi radha ......
.....Kur u afrova prane dyqanit , shikoj se njerezit nuk rinin ne radhe epr te blere tek dyqani qe do blija une , por rinin ne radhe per dyqanin ngjitur ...Kisha pritur nje ore kot ne radhe per dyqanin tjeter , kur dyqani im nuk kishte kembe njeriu ..... ...hahahahaha

Aty une mbarova me lot ,-Epo gomar te ketij lloji nuk kisha pare

I them : Po pastaj nga vajte? --Bleva lodren , tha, dhe ika ne shpi

__Po mire ore shoku Brezhnjev ( se keshtu i fllas _Tavarish Brezhnjev )
nuk dole nje shetitje andej nga spitali , jo per gje por mbase takoje cunin tend ( se i punon cuni infermier ? hahahaha

Filloi po qeshte pastaj ....

Tip i loezecem ?---Te gjitha vajzat jane tip i lezecem , sepse kane embelsi femerore...
Por ka shume rendesi mashkulli qe te dije te nxjerre me t emiren nga femra ...


Postuar nga Ana1 datė 22 Mars 2012 - 05:45:

Fjalia e fundit eshte 100% e sakte.


Postuar nga lorie datė 23 Mars 2012 - 00:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha lule


o vdeksha un kush mi ka var buzet ashtu
Nuk do e kem capich temen mi , un permenda ata/ato qe falin shum te qeshura .
ti je e vecante
sa bujare je ti e kam thene une.


Postuar nga Deb* datė 23 Mars 2012 - 01:34:

Per forumin do thosha, gjithesecili i vecante ne llojin e vet. Te gjithe sebashku i japim lezet forumit, kush me shume e kush me pak. Varet sa ofrojme.


Postuar nga RAIMONDI datė 10 Tetor 2012 - 20:38:

Tip i lezecem eshte Amorja , kur fle gjume ...


Postuar nga AngelDevil datė 11 Tetor 2012 - 17:46:

tipi i raimondit,ste merzit asnjehere


Postuar nga RAIMONDI datė 11 Tetor 2012 - 20:58:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
tipi i raimondit,ste merzit asnjehere


Thank you AngelDevil _


Postuar nga Ana1 datė 12 Nëntor 2012 - 00:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74


tregojne qe Obama ka be shume reforma , tregojne qe "green card" tashme nuk eshte garanci ne USA .
sidoqofte "guri i rand ne troje te veta" me ngushellu edhe veten .
i lezecem , pse jo .Gabim!

Green card eshte faktikisht me afat kohor 10 vjecar, ku brenda ketyre 10 viteve ke te drejte te aplikosh per nenshtetesi Amerikane. Konkretisht ke te drejte te aplikosh per nenshtetesine kur kalon plot 4 vite dhe 9 muaj me green card.

Ama te mos harrojme, ka dhe nga ata qe nuk deshirojne te marrin neshtetesine, dhe thjeshte perdorin green cardin kur udhetojne jashte shtetit amerikan. Green card rinovohet cdo 10 vite. Me ligj.


Postuar nga RAIMONDI datė 13 Nëntor 2012 - 02:52:

Green carda psh eshte tip i Lezecem


Postuar nga Ana1 datė 13 Nëntor 2012 - 04:59:

Ishte, se ma kane marre diten e betimit. Mu dhimbs!


Postuar nga lule datė 09 Prill 2013 - 14:51:

Rrugaēi, Djallushja , Fani , Achley.

Rrugaē ka je fut ?? :O


Postuar nga shaban cakolli datė 23 Prill 2013 - 15:33:

kjo,lulja,ashtu duket


  Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 4 5 [6]
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.