Forumi Horizont Gjithsej 5 faqe: « 1 2 [3] 4 5 »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Cfare po te mundon ne keto momente? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17075)


Postuar nga AngelDevil datė 01 Korrik 2010 10:05:

klaustrofobia po me mundon ne keto momente


Postuar nga BIONDIA datė 01 Korrik 2010 19:57:

Kujtimet qe kam me ty ...


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 04 Korrik 2010 15:01:

Keto pantallonat qe kam veshur..


Postuar nga kurt datė 05 Korrik 2010 10:11:

Citim:
Po citoj ato qė tha Heyday
Keto pantallonat qe kam veshur..
quit complainin and just do as I told you!
if i'm not around, you keep them on!


Postuar nga Eria datė 05 Korrik 2010 10:14:

Kjo dhimbja e kokes,qe me ka zene qe me mengjes,me cmendi....


Postuar nga KRUMPENDORF datė 05 Korrik 2010 22:26:

spo kam 100 euro me shku me bo seks lol


Postuar nga AndreaPirelli datė 06 Korrik 2010 16:40:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria
Kjo dhimbja e kokes,qe me ka zene qe me mengjes,me cmendi....


Ene mu ......... po ia futa me birre ............. kohe muti ketu ............. .


Postuar nga Iyua datė 19 Korrik 2010 14:43:

Vapa


Postuar nga chil_in_time datė 19 Korrik 2010 15:42:

Unhappy

asgje...


Postuar nga BIONDIA datė 19 Korrik 2010 20:30:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA
Kujtimet qe kam me ty ...


me mundon idea qe ste harroj dot dhe pse vitet ikin ...


Postuar nga Charlotte datė 19 Korrik 2010 20:42:

Vapa..


Postuar nga KRUMPENDORF datė 22 Gusht 2010 17:06:

lastiku


Postuar nga dylan datė 22 Gusht 2010 17:59:

asgje relaks total trurit e trupit


Postuar nga Niqua datė 03 Shtator 2010 01:05:

stomaku.. kam pi shume uje sot


Postuar nga Ashley datė 24 Tetor 2010 11:57:

Me mundon gjumi qe me ze me mund


Postuar nga Fajtori datė 24 Tetor 2010 12:15:

Eshte ora 1 e drekes, s'e ka fajin muri qe do me fjet gjume ne ket ore ti


Postuar nga Ashley datė 24 Tetor 2010 12:27:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Eshte ora 1 e drekes, s'e ka fajin muri qe do me fjet gjume ne ket ore ti
dua te fle se dje isha per jete nate prandaj


Postuar nga Fajtori datė 24 Tetor 2010 12:35:

Epo bej dhe ca jete dite sot se te keput gjumi ne darke. Oj, halle halle kjo dynja. Sa vjeē je njehere se mos japim ndonje keshille te gabuar


Postuar nga Ashley datė 24 Tetor 2010 12:38:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Epo bej dhe ca jete dite sot se te keput gjumi ne darke. Oj, halle halle kjo dynja. Sa vjeē je njehere se mos japim ndonje keshille te gabuar
nuk isha per hall ishe per qef.un jam 20 vjec


Postuar nga Niqua datė 28 Tetor 2010 05:04:

komentet e rimondit


Postuar nga lule datė 28 Tetor 2010 12:56:

Hic , ca dosje qe kam per ti mush, na vdiqen keto letrat ,,sdi si eshte andej nga ju,, po ketu hidh hap e kap nje leter


Postuar nga AngelDevil datė 28 Tetor 2010 13:18:

shume gjera por qe VL sjam duke konsumuar mendjen me mendime


Postuar nga dylan datė 28 Tetor 2010 13:22:

asgja ne bot qefull e kam trunin


Postuar nga Ashley datė 28 Tetor 2010 13:25:

Gjerat qe duhet te marr keto 4 dite qe do jem te shtepia zemres sime


Postuar nga AngelDevil datė 28 Tetor 2010 13:32:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
asgja ne bot qefull e kam trunin


Sa zili te kam


Postuar nga dylan datė 28 Tetor 2010 13:36:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


Sa zili te kammendimi se u bera von hahha ket mom


Postuar nga AngelDevil datė 15 Qershor 2011 11:42:

Cedrus dhe Turll spo i shof verdalle


Postuar nga Eria datė 15 Qershor 2011 11:46:

Kush meson me kete vape


Postuar nga dylan datė 15 Qershor 2011 11:51:

mendimi qe sdo flas me me njeriun tim te afert ,papritur me erlli ne mendje ,sa here qe po mendoj po ndihem keq po cti besh sikur ecen jeta duhet ecur dhe ne


Postuar nga lule datė 15 Qershor 2011 19:07:

Kush mer avionin prap .


Postuar nga Eria datė 15 Qershor 2011 19:29:

Shiu dhe rete,nuk do e shoh eklipsin


Postuar nga Ana1 datė 18 Qershor 2011 01:12:

kembet, nuk I ndiej!


Postuar nga Crazy-love datė 26 Qershor 2011 18:15:

Re: Cfare po te mundon ne keto momente?

une ne keto momente po mendoj shum gjera por gjeja par qe me vjen ne mendje eshte pse kjo bota virtuale shum njerez po shkaterron


Postuar nga dylan datė 26 Qershor 2011 18:37:

Re: Re: Cfare po te mundon ne keto momente?

Citim:
Po citoj ato qė tha Crazy-love
une ne keto momente po mendoj shum gjera por gjeja par qe me vjen ne mendje eshte pse kjo bota virtuale shum njerez po shkaterron


une mendoj q ejam ne nje mendje me ty

madje jap dhe nje mendim tjeter te ksihte dicka te cilin do doja te mos kishte existuar kurr ehste po kjo bota e interenetit


Postuar nga Deb* datė 26 Qershor 2011 18:43:

Je pak naive ti Dylan, te duken te gjithe te sinqerte si ty.


Po pres te me dali familja ne skype e hic.


Postuar nga Crazy-love datė 26 Qershor 2011 18:45:

hahahahahahhahaahah yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy me falni se u bera lomsh hahahahahahahahahahahah


Postuar nga AngelDevil datė 26 Qershor 2011 22:05:

Re: Re: Cfare po te mundon ne keto momente?

Citim:
Po citoj ato qė tha Crazy-love
une ne keto momente po mendoj shum gjera por gjeja par qe me vjen ne mendje eshte pse kjo bota virtuale shum njerez po shkaterron


ndonje eksperience e hidhur? apo kshu mendim kot pa lidhje


Postuar nga Crazy-love datė 26 Qershor 2011 22:56:

Re: Re: Re: Cfare po te mundon ne keto momente?

ne fakt keshtu eshte jo se eshte eshte ndonje gje e hidhur


Postuar nga AngelDevil datė 26 Qershor 2011 22:58:

Re: Re: Re: Re: Cfare po te mundon ne keto momente?

Citim:
Po citoj ato qė tha Crazy-love
ne fakt keshtu eshte jo se eshte eshte ndonje gje e hidhur


e drejte


Postuar nga Crazy-love datė 26 Qershor 2011 23:00:

Re: Re: Re: Re: Re: Cfare po te mundon ne keto momente?

ske gjo tjeter te re per te then po keto qe them une


Postuar nga AngelDevil datė 26 Qershor 2011 23:02:

gjumi po me mundon... naten forumi


Postuar nga Iyua datė 30 Qershor 2011 02:36:

Pertesa


Postuar nga sexy_guy datė 20 Korrik 2011 12:14:

****

Me mundojn keto muskujt s'me lene te fle...


Postuar nga dylan datė 20 Korrik 2011 12:22:

Re: ****

Citim:
Po citoj ato qė tha sexy_guy
Me mundojn keto muskujt s'me lene te fle...


pse fjet je ti

per temen nothing


Postuar nga sexy_guy datė 20 Korrik 2011 17:14:

Re: Re: ****

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan


pse fjet je ti

per temen nothinge kam fjalen per ne darke kur shtrihem mezi me ze gjumi.


Postuar nga AngelDevil datė 20 Korrik 2011 17:50:

ska ndonje nga keta doktoret e forumit verdalle... desha me pyet per dicka


Postuar nga BIONDIA datė 20 Korrik 2011 17:54:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
ska ndonje nga keta doktoret e forumit verdalle... desha me pyet per dicka


per car doktori kishe nevoje ti


Postuar nga AngelDevil datė 20 Korrik 2011 17:58:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA


per car doktori kishe nevoje tinga ata qe marrin vesh nga semundjet e gjakut


Postuar nga dylan datė 20 Korrik 2011 18:04:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


nga ata qe marrin vesh nga semundjet e gjakut
te vlon gjaku apo su ehst halli hahhahaha ncncncn


Postuar nga dylan datė 20 Korrik 2011 21:20:

ikja e nje miku pa patur mudnesin ta takoj


  Gjithsej 5 faqe: « 1 2 [3] 4 5 »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.