Forumi Horizont Gjithsej 8 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »
Trego 72 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Komplimentat qe do deshironin femrat.... (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18218)


Postuar nga Isra datė 20 Korrik 2005 - 13:08:

Komplimentat qe do deshironin femrat....

(Nga gazeta turke Milliyet)

Sipas nje ankete te bere nga gazeta Elle ne Gjermani femrat presin me teper komplimete se meshkujt (nuk eshte habi). 62 % e 500 femrave qe more n pjse u ankuas ne meshkujt bejne komplimente shume rralle. Sipas tyre meshkujt e kane te veshtire te bejne komplimente, por nese i ndihmon pak mund te kene permiresime

Disa nga komplimentet qe femrat do te donin te degjonin me teper jane:


Po te mos ekzistoje do doja te te shpikja

A mund ta fusesh pak gishtin ne kafe se paska mbaruar sheqeri.

Je zbukuruar edhe me teper nga koha qe te kam njohur

Ti gatuan me mire se nena ime.

S'kam pare njeri te hekurose kaq seksi sa ty

Nje moment pa ty, me duket pafundesi (bejini vete komentet )

Faktikisht mua spara me pelqejne komplimentat, megjithate varet nga personi qe i thote, vecanerisht nese eshte nga ndonje qe i ben cdo dite: i shumzeoj me zero,

psh, mua me pelqen kur me thone.......
:sa e shkathet je mi dreq, ose kur me pelqejne gatimin....[/b]varet nga situata, spo me kujtohen tani

Po juve vajza, cilat ju pelqen


Postuar nga Piktor datė 08 Janar 2011 - 10:13:

Prape vetem per femrat dhe kjo tema.


Ps: Tema e vjeter ketu:
http://www.forumihorizont.com/showt...=&threadid=8903


Postuar nga lule datė 31 Maj 2011 - 13:58:

Kam mare nje kompliment,mbrem, qe jam habit..

mund dhe te qaja, nese s'do ma shpjegonin.


Postuar nga Tucano datė 05 Qershor 2011 - 13:28:

ilaci me i mire per nje raport.. pak e rralle komplimentet vleresohen me shume


Postuar nga RAIMONDI datė 06 Qershor 2011 - 05:07:

Ai komplimenti qe thote --Amund te fusesh pak gishtin ne kafe se ka mbaru shqerin me kujtone mue , por edhe Sales nje barsolete dhe po e them meqense eshte evenimenti

--------Eshte shpejt si ato qe i ka qejf Charlota

--Njeri porositi nje pjate gjelle dhe kamarierja ja solli ,mirpo kamarieria e mbante pjaten pakez ters ,duke futur gishtin e madh ne gjelle .....

--I Thote ky klienti :--Po ti kete gjelle qe me sole e kishe fut gishtin ne gjelle ...!!!!!
-- I thote Kamrierja :--Po ku ta fusja ( gishtin ) ??
--I thote klienti :..Fute ne bythe .....
--Ja pret kamarierja :--Po aty e kisha

------Dhe kjo barolete kaq e brishte dhe delikate , me ate llogjiken e gishtit per sheqer mund te quhet kompliment ....por per Klientet- -hahahahahahahahahahahaha

-- Hajde komplimenta hajde -----


Postuar nga Endri datė 06 Qershor 2011 - 05:23:

Re: Komplimentat qe do deshironin femrat....

A mund ta fusesh pak gishtin ne kafe se paska mbaruar sheqeri. ( Kjo ta shpif, te lutem mbaji duart te kafeja jote).

Ti gatuan me mire se nena ime. (She will fling out breakfast, Its the worst you will eat.!!). Femrat sot nuk dine te gatuajne.

Nje moment pa ty, me duket pafundesi (Nje moment pa ty, mrekulli).

Ca jane keto komplimente koti? Mos me thoni ju goca qe eksitoheni kur nje burre ju thote keto.


Postuar nga Fajtori datė 06 Qershor 2011 - 05:35:

Mos u huto Endri se te gjitha jane te vlefshme. Femra eshte qenie fleksibel. Varet nga mosha e mashkullit me te cilin shoqerohet. Po te dale me Raimondin do pranoje keto komplimente, me nje mashkull tjeter komplimente te tjera. Jo vetem nga mosha xhanem, varet nga shume faktore. Po sidoqofte, femra eshte qenie fleksibel, prandaj mos u habit qe shkon dhe me dike shume ndryshe nga ty... dhe pranon komplimenta qe ty (ose dhe mua) na duket outdated.


Postuar nga Endri datė 06 Qershor 2011 - 05:55:

Fajtor, gjithe keto komplimente e vene femren ne qender te vemendjes si nje qenie qe eshte egotistical. Domethene, mashkulli duhet ti japi universin asaj. Duhet ti komplimentoj si gatuan edhe pse mamaja e tij ka me eksperience dhe gatuan me mire. Ti thoje qe une nuk mund te jetoj pa ty baby (qe eshte genjeshter). Se ai mund te jetoj dhe te kete nje happy spiritual dhe seksual life dhe pa ate. Une them me efektive jane komplimentet specifike (me pelqen vethen e tu) apo komplimentet e merituar.

Tani neqoftese meshkujt sic bere ti Faje e vertetojne kete menyre. Femra gjithmon do jete ne pedestal. Dhe do ta shikoj burrin e saj si her personal Santa Claus.


Postuar nga Fajtori datė 06 Qershor 2011 - 06:31:

Kam pershtupjen se lartesia e piedestalit paramartesor eshte ne perpjestim te zhdrejte me thellesine e bodrumit pasmartesor. Po ta vesh re, sa me shume shoqeria ka qene maskiliste, aq me shume nure i thurte femrave.

Po prape, mos i hiq te drejten e piedestalit femres, sepse ne nje menyre apo tjetren, lart apo poshte, me hir a me pahir, prape do hipe. Qofte dhe per nje cast, prape do hipe. Fundja meshkuj dhe femra ne thelb nuk ndryshojme shume. Edhe neve ndjekim castet e piedestalit ku na hipin here pas here. Po rrime urte dhe bejme modestet qe mos biem ne sy qe kemi kete deshire te tille femerore.


Postuar nga Endri datė 06 Qershor 2011 - 06:39:

Atehere mos ti japim femrat barazi. Se ato nuk e duan vete. Dhe po ta kene nuk dine ca te bejne me te.


  Gjithsej 8 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »
Trego 72 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.