Forumi Horizont Gjithsej 8 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »
Trego 72 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Komplimentat qe do deshironin femrat.... (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18218)


Postuar nga Endri datė 06 Qershor 2011 - 07:48:

pattern - model ne shqip?!?

Citim:

Ehe. Ama ne Shqiperi ligj te tille nuk ke. Dhe sot po me tregonin historine e nje vajze tropojane qe kishte ngel shtatzane dhe e kishte lene femine ne maternitet se s'ia donte familja. Po ta mbante per vete s'do kishte mundesi ti jepte buken e gojes me ato rroga qe jane ne Shqiperi. Ti je dakort me kete?Kjo eshte llogjike e gabuar. Eshte sikur te thuash. Sepse ka femije qe po vdesin ne Afrike, dhe ne duhet te hame cdo gje ne pjatat tona. E demshme te mendosh ne kete menyre. Kurse, ne shtetet perendimore, kemi kompani qe duhet te marrin ne workforce nje quote me femra e zeme 30%. Dhe si rezultat produktiviteti i tyre eshte ulur poshte. Gjithashtu, kjo ndikon dhe ne profitin dhe income finale te kompanise. Mos me thuaj qe je dakort me kete.

Tani goodnight for real.


Postuar nga Fajtori datė 06 Qershor 2011 - 07:55:

Ate qe do fitoje nga produktiviteti do e humbje ne drejtim tjeter. E imagjinon dot perendimin me gra te mbyllura ne shtepi si ne Jemen? Jo. Plus qe nuk me duket se perendimi ka renie ne produktivitet, krahasuar me lindjen.

Nuk e kuptova si arritem te prodhimtaria nga komplimentet qe duan femrat. Erdhe t'i besh ndonje kompliment apo t'i lesh pa pune? Naten e mire, neser pergjigjen


Postuar nga lule datė 06 Qershor 2011 - 09:39:

Citim:
Po citoj ato qė tha Tucano
ilaci me i mire per nje raport.. pak e rralle komplimentet vleresohen me shume


kush ma ka merzit yllin mu, se erdha i bona varrin ne sekond..
komplimentat e tua,s'ka chance ti mori kushdo. Bisous .Me i ra shkurt tashi, komplimenteve i ka humb vlera sot..me shume vlersohet cilesia se sasia.
Ndaj te maten mire, kush hedh nje kompliment, se mund te fluturojne neper kosha .


Postuar nga dylan datė 06 Qershor 2011 - 12:58:

ku ku per mu ca ma coni inatin kur lexoj tema te tilla raca e shqiptarit don me ba komplimente dhe kur ti ban ti ban ose me nje te futur ose me nje tallje te qeshur prapa hahahhahaha ku dini ju me ba komplimente elegante moj anman me mir mi lan krejt


Postuar nga BIONDIA datė 06 Qershor 2011 - 13:27:

S'dua te mi bejne se ja bej vete vetes time ja psh tani po i them vetes" sa e mire qe ke gatuar moj shoqe asnje nuk ben kaq mire sa ty vezet e ziera


Postuar nga Endri datė 06 Qershor 2011 - 15:23:

Goodmorning faje. E leme ate muhabetin e prodhimtarise se ti e di qe une jam right. Pastaj, kam dhe shume pune sot.


Postuar nga Endri datė 06 Qershor 2011 - 15:29:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
ku ku per mu ca ma coni inatin kur lexoj tema te tilla raca e shqiptarit don me ba komplimente dhe kur ti ban ti ban ose me nje te futur ose me nje tallje te qeshur prapa hahahhahaha ku dini ju me ba komplimente elegante moj anman me mir mi lan krejtHej zemer shume je okej. (keto jane komplimentet qe boj une)


Postuar nga al74 datė 06 Qershor 2011 - 18:36:

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia
Sa gallat jeni ju meshkujt (ne kete rast ju te dy lart) njeri thote jepi c'te duash se e ha me kenaqesi kurse tjetri thote jepi ate qe meriton se e hypen ne piedestal kot pa qene

Te dyja rastet me duken pa vend per aresyen me te thjeshte se komplimenti duhet te jete spontan...

Me pelqejne meshkujt kur mendojne se e kane situaten ne dore harrojne qe e kane femrat. Meshkujt maxi qe mund te kene eshte liria. Femra mund te te japi pershtypjen qe e hengri komplimentin por thelle saj ajo e ndjen ne eshte i vertete apo jo.

Prandaj mos u lodhni kot. Ruajini energjite.


Per te qene ne teme,personalisht s'pranoj asnje fjale ne ajer dua fakte. Psh nqs me thote sa i mire gatimi dua t'a shoh te haj dy pjata pa folur hic leri pastaj komplimentet e tipit verbal qe si kam honepsur kurre. Me kete te fundit dua te them se, tjeter ti degjosh dhe tjeter ti besosh...uff thuaj duhet me ik me punu se komplimentat s'na japin lekado shtoja edhe ca po kur te na vije voglia


Postuar nga SmoKer datė 06 Qershor 2011 - 18:58:

Hey sexy ....- she will believe it, they all do


Postuar nga RAIMONDI datė 07 Qershor 2011 - 00:25:

Sipas meje Komplimenti varet shume nga momenti , (vendi dhe koha ) edhe natyrisht duhet tejete sa me spontan sikur del tak -fak --por edhe po qe se nuk eshte spontan -Mundohu ta besh sikur te doli direkt nga Zemra hahahahahahahahahahahahahahahaha-------Se po me kujtohen llogjet e Vlores

------------- Une beja shume komplimente verbale kur isha ne Vlore --i leshoja pa hesap --lalalalalalal

---psh nje kompliment qe e benim une dhe nje shoku im Spiro :---Kur kalonte ndonjera tere pordhe ne ja leshonim direkt sikur flsinim me vete gjasme :.....kjo vdes per ushtare l hahahahahaqh ------Ky s'eshte kompliment por eshte ngacmim

-----------Por edhe ngacmimi ka rendesi kur eshte me shije --------Njehre ketu une pash qe po vinte drjet meje nje e mire dhe po shifja ne vitrine ca atlete kur erdhi ajo afer une po beja sikur kendoja kengen -...Ain'tno sunshine when she is gone .... etj ( por ihste kohe shu ) ..hahahahahaha--Ajo u dhi se qeshuri ,por vazhdoi iku se do kete qene Busy

Mnedoj se si komplimneti edhe ngacmimi duhet qe ta bejne femren te nxjeri nje buzeqeshje ----- dhe pastaj varet shume se kush ja ben komplimentin --sepse femrat jane dava shkerdhata e duan komplimentin nga ai qe ju pelqen

---------Ja t'u them une nje Kompliment pa fjale qe kam bere une ne Vlore , por edhe ketu e kam bere tek nje amerikane qe ja ka qejfi hahahah

.............isha ulur ne kafene buze ruges Vlore -Skele, ne Vlore kur po vinte njera shume e mire ,me nje shoqe ,-por edhe une isha veshur me kemishe bojeqielli te hapur dhe nje gravate djaloshare, por bija njecike ne sy, dmth qe ajo do shikonte ketej nga une se i binim balle per balle
.
.......ne moment qe ne beme nje eye contact une vura doren tek zemra dhe e peprlasa nja dy here ..pap pap dhe e hoqa menjehre -por natyrisht e shoqerova edhe njecik me shprehjen e fytyres se nuk do rija si dru Ka---- Ajo buzeshi ......dhe nga menyra si buzeqeshi me tregoi se i pelqeu .......

Pastaj keshtu me goje kam bere plot i leshoi pa dogane
si psh kur shifja ndonje bjonde thoshja shokut tim kur ajo na kalonte prane : si 'sdoli nje bjonde e keqe or bur i dheut hahhahahahah--ose kur ishte me syze qorri --i thosha --Si s'doli nje miope e keqe ---------keto i thosha kur isha student , s emi kujtoi nje shok ketu

------Por hidh fjale kot se femra nuk do tja dije nga komplimenti ajo shkon pas atij qe eshte simpatik dhe ka trup te bukur --ose tani shkon pas atij qe ka leke ....


--Ne fund do thosha qe une mezi po shof shkronjat , me duket se dua syze qorri ....


  Gjithsej 8 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »
Trego 72 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.