Forumi Horizont Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »
Trego 72 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Komplimentat qe do deshironin femrat.... (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18218)


Postuar nga lule datė 14 Qershor 2011 - 22:01:

Re: yammiiiiiiiiiiiiii

Citim:
Po citoj ato qė tha sexy_guyt'hengsha stemen e benzitt hot hotPo elegante e kam..:p

Tipi makines dmth ( elegance) ..dhe kete e dike ee?


Postuar nga sexy_guy datė 14 Qershor 2011 - 22:18:

Re: Re: yammiiiiiiiiiiiiii

Citim:
Po citoj ato qė tha lule


Po elegante e kam..:p

Tipi makines dmth ( elegance) ..dhe kete e dike ee?


yep eleganc 4 fenersh madje me goma mishi 4 x 4


Postuar nga Glaukus datė 17 Qershor 2011 - 20:17:

Citim:
Po citoj ato qė tha lule


spo e zgjas mo ..

p.sh mu m'pelqen kjo shprehja jote, po me shum m'thon t'hongsha tkuqet..
per ... ato qe po menoj une e ke pas llafin


Postuar nga lule datė 17 Qershor 2011 - 21:30:

Talking

Citim:
Po citoj ato qė tha Glaukusper ... ato qe po menoj une e ke pas llafin
kuptova

vetem po ran rrypat e fustonit e ke ate chanc


Postuar nga dylan datė 20 Korrik 2011 - 12:50:

wooooooooooooow


Postuar nga Iyua datė 23 Korrik 2011 - 18:13:

Citim:
Po citoj ato qė tha sexy_guy
4x4 do te thot te katerta gomat jan aktive meso pak nga makinat meso.


Kompliment i ri ky?

"Sa ma ke bo kofshen moj tu bofsha" kte perdor nje miku im dhe me shkataron duke qeshur kur e thot


Postuar nga Ana1 datė 23 Dhjetor 2011 - 22:53:

mjafton te jete fjale e embel!


Postuar nga dylan datė 01 Maj 2012 - 03:17:

(Nga gazeta turke Milliyet)

Sipas nje ankete te bere nga gazeta Elle ne Gjermani femrat presin me teper komplimete se meshkujt (nuk eshte habi). 62 % e 500 femrave qe more n pjse u ankuas ne meshkujt bejne komplimente shume rralle. Sipas tyre meshkujt e kane te veshtire te bejne komplimente, por nese i ndihmon pak mund te kene permiresime

Disa nga komplimentet qe femrat do te donin te degjonin me teper jane:


Po te mos ekzistoje do doja te te shpikja

A mund ta fusesh pak gishtin ne kafe se paska mbaruar sheqeri.

Je zbukuruar edhe me teper nga koha qe te kam njohur

Ti gatuan me mire se nena ime.

S'kam pare njeri te hekurose kaq seksi sa ty

Nje moment pa ty, me duket pafundesi (bejini vete komentet )


sa kam qeshur me ket
ne fakt komlimentat qe kam marr une jan kshu

si gatuan nena ime sgatuan njeri

ti sdin a snje kemishe me ta hekuros

e ke lshu veten me je ba si gjyshe hahahha

sa her te kam afer trunin ma hell jashte hahha kjo e fundit jo kshu noshta po te pakten aq bukur si aty jo


Postuar nga dylan datė 25 Maj 2012 - 01:49:

ca desha me i shtu dhe pak ksaj temes se me erlli nje e qehsur e spo duroj

o mendoja po ca komplimetesh duan femrat te gjorat

un e kiam njerin gjithe jeten vetem un i jap komplimente ai kurr ne jet as per gjen me te vogel dhe ndonjeher kur i pelqej cik vetem me shikon kshu dhe thot po me dukesh sexi meeeeee i vetmi kompliment
ndersa mu ne anen time me ra goja gjithe kohes
ne fact e kam si zakon cti me pelqen tjua bej qefin njerzeve


Postuar nga al74 datė 25 Maj 2012 - 21:43:

femnes i thu qe je e zgjut ene e ke thy n'mes. me siguri do kete ma shume feeling me pasqyren.


  Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »
Trego 72 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.