Forumi Horizont Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »
Trego 72 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Komplimentat qe do deshironin femrat.... (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18218)


Postuar nga Misha datė 23 Gusht 2012 - 09:07:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74
femnes i thu qe je e zgjut ene e ke thy n'mes. me siguri do kete ma shume feeling me pasqyren.


mos me zhgenje tashi....thuaj ato qe di ti ti thuash aq embel dhe bukur.....


Postuar nga dylan datė 23 Gusht 2012 - 22:53:

po kush dreqin do donte komplimenet nga meshkuj n nn ncncn
je sexi tan jeten ket kompliment te japin po i djeg ndokujt po nejse meshkujt gjithe njejt jAAN


Postuar nga F_xhunior datė 23 Gusht 2012 - 23:56:

"Druaj se une do vdes, para se ta fus i here numrin tend ne iPhone5 timin."


Postuar nga Ana1 datė 24 Gusht 2012 - 03:29:

prit sa te dale ne Apple Store Iphone5, pastaj futja ti..., emrin! ha ha ha

P.S. qenka kthyer ne kasolle F Junior?


Postuar nga dylan datė 24 Gusht 2012 - 04:00:

sa gjelle paske ba zot me lpi gishtat

puna gjelles ,kisha pergatit mrom nje sup kshu me krejt perime i futa dhe pak mish sa me shiju cik mu me pelqeu ne fact po per mu sehst problem puna te jet syp e ha si te jet po tjeret si pelqejn psh
tesh vjen njeri serlli per darke po puna nejti per darke e mir u vendosa dhe supen une ,e ky mysafiri ja ben ,o sa e mir paska dal
ja futa nje te qehsur une ,i them me duket se po thu sa me nigju komshijt se ne bot hic ste pelqen

nejse sdi i pelqeu apo jo po kojshit sben fjal e pat me aq hahah


Postuar nga Misha datė 24 Gusht 2012 - 07:56:

Komplimentat qe e bejne nje femer te lumtur dhe qe do deshironin ato jane te ndryshme dhe te shumta

Por ajo qe ato i gezon me shume (sipas kendveshtrimit tim) do ishte e verteta por e thene ne menyre te sofistikuar dhe jo si gjykates dhe po jep nai vendim me jete a vdekje


psh do ti thush asaj femres qe dhomet i ka ibret dhe qe duhet ti laj...tregohu i kujdesshem sepse sado afrimitet te kesh dhe sado me qellim te mire te nisesh do perfundosh duke e ofenduar nese ia thua ne ligjerate te drejte

por nese ia thua

e dashur kam blere nje paste dhembesh fantastike , te heq gurezat dhe ti zbardh dhembet , do dhe ti?

ajo nuk do ofendohet (mendoj) por do ndihet e perkedhelur sepse do mendoj se ti kujdesesh per te dhe per imazhin e saj.e shembuj te tille ka plot....boll me kaq se u lodha


Postuar nga dylan datė 24 Gusht 2012 - 13:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha Misha
Komplimentat qe e bejne nje femer te lumtur dhe qe do deshironin ato jane te ndryshme dhe te shumta

Por ajo qe ato i gezon me shume (sipas kendveshtrimit tim) do ishte e verteta por e thene ne menyre te sofistikuar dhe jo si gjykates dhe po jep nai vendim me jete a vdekje


psh do ti thush asaj femres qe dhomet i ka ibret dhe qe duhet ti laj...tregohu i kujdesshem sepse sado afrimitet te kesh dhe sado me qellim te mire te nisesh do perfundosh duke e ofenduar nese ia thua ne ligjerate te drejte

por nese ia thua

e dashur kam blere nje paste dhembesh fantastike , te heq gurezat dhe ti zbardh dhembet , do dhe ti?

ajo nuk do ofendohet (mendoj) por do ndihet e perkedhelur sepse do mendoj se ti kujdesesh per te dhe per imazhin e saj.e shembuj te tille ka plot....boll me kaq se u lodhahahha ky sishte kompliment misha po dicka e ven ne dukje e sugjerim per ndihme
psh llembet e palara ashtu skam dicka me tmerr


Postuar nga Misha datė 24 Gusht 2012 - 13:37:

............. po ke te drejte..varja


Postuar nga dylan datė 24 Gusht 2012 - 13:42:

oj zogu vdes per ty psh


Postuar nga Misha datė 24 Gusht 2012 - 13:43:

pergjigja ime per kete "kompliment' do ishte

vdeksh e i renc kembes jarebi ishalla


  Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »
Trego 72 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.