Forumi Horizont Gjithsej 5 faqe: [1] 2 3 4 5 »
Trego 241 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin???? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=13181)


Postuar nga Ari. datė 16 Shkurt 2007 19:18:

ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin????

cila ka qene ēmeduria juaj qe keni bere per ndonje person..... natyrisht.... per ndonje te dashur....ose qe kane bere per ju?pershendetje


Postuar nga Enya datė 16 Shkurt 2007 19:21:

Arrow

Yhyyyyyyyyyy sa cmendurit i kam bere une per hir te dikujt qe kam dashur vertet,
s`di nga t`ja filloj!

urime Ari per temen.


Postuar nga Piktor datė 16 Shkurt 2007 20:18:

[QUOTE]Po citoj ato qė tha Enya
[B]Yhyyyyyyyyyy sa cmendurit i kam bere une per hir te dikujt qe kam dashur vertet,
s`di nga t`ja filloj!


A don me u ēmend prap aa?

urime Ari per temen.


Postuar nga Enya datė 16 Shkurt 2007 21:34:

Citim:
[i]Po citoj ato qė tha puntori


A don me u ēmend prap aa? [/B]


Jo, jo.


Postuar nga Ari. datė 17 Shkurt 2007 00:46:

re enya

enya... une per ty edhe e bej nje cmenduri.....


Postuar nga SEXI datė 17 Shkurt 2007 10:12:

Ari urime per temen shpirti sexit....
Eeeee mos mos hap vec tema knej ti...jo per gjo po jane bo iēik si shume dhe ngarkojne serverin...
Hec e hap na nji dhe anej se kena nevoje per diskutime...

Sa per ket temen e bukur,e bukur...po ca me t'thone...cmenduri kena bo plot...


Postuar nga Ari. datė 17 Shkurt 2007 13:54:

re seksi

te faleminderit......MA..... mos u merzit zemer se do vijem dhe andej...me respekt ari..... kurse une i kam bere nja dy....


Postuar nga Piktor datė 17 Shkurt 2007 20:20:

O Ari o labo na kallxo i pari ti tash meqe e hape ket tem ēfare ēmenduriet ke ba qe t'ia fillojm dhe na me tonat.


Postuar nga bucimakja datė 17 Shkurt 2007 22:20:

kam pritur tre vjet nje pergjigje.....dhe ne fund bosh .....


Postuar nga Piktor datė 17 Shkurt 2007 22:39:

Pritje e gjate.
Ka fillu me mu mush mendja se ju vajzat jeni sak t'ēmenuna dmth bani njat qi s'ta merr menja.


Postuar nga piroepirit datė 17 Shkurt 2007 23:22:

kame qendruar per 2ore te tera nen nje shi te madh duke e marre ne tel nga gabina... per ti kerkuar falje.........dhe nje here tjeter u cova nga mesi i nates..... per te kerkuar ata qe shesin lule por nuk i gjeta... dhe u detyrova u futa ne nje shtepi.... dhe i shkula lulet me gjithe rrenje.... dhe i kerkova prape falje....... kur i pa lulet ashtu me me rrenje dhe me humus....atehere me fali... por per te treten here nuk ndodhi me keshtu........


Postuar nga Ari. datė 17 Shkurt 2007 23:33:

re puntor

mire e ke o puntor...por karakteri im nuk e ka enda.....ti tregoj..... por megjithate..... po e them nje.....se kam bere me kilometra te tera ... nga kufiri neper bore...sepse nuk i kisha akoma dokumentat....per ti shkuar ne spital atje ku ishte


Postuar nga Piktor datė 17 Shkurt 2007 23:38:

Hall o trim i laberise. Por nuk mund ta quj ēmenduri.
Ndersa vet kam ba nje ē'menduri qe nuk e meritonte. Desha nji vajz qe nuk m'deshti kurr.


Postuar nga Ari. datė 17 Shkurt 2007 23:44:

puntor

ahhhhaaaa....me ben te qesh tani ne kete ore.... o vella.....po te them dicka me mire keshtu... sepse....ajo nuk te mertonte.... ndoshta tani e shte bere pishman


Postuar nga Piktor datė 17 Shkurt 2007 23:47:

Njashtu thu ti po dashuria ku asht o trim i laberise.


Postuar nga Enya datė 17 Shkurt 2007 23:54:

A quhet cmenduri te enderrosh me sy hapur?Dmth, duke ditur qe ajo enderr
eshte e parealizuar?


Postuar nga Ari. datė 17 Shkurt 2007 23:57:

enya

erdhe eni,,, ?po te prisja...ahhaaa..po eni eshte cmenduri.....por cmenduri per tu kuruar...ahhhaaaa


Postuar nga Piktor datė 17 Shkurt 2007 23:59:

Ashtu asht o trim i laberise kaji her e ke dashurin rrotull e je qorr.
Ps rruga u hap


Postuar nga Enya datė 18 Shkurt 2007 00:01:

Re: enya

Citim:
Po citoj ato qė tha ari77labi
erdhe eni,,, ?po te prisja...ahhaaa..po eni eshte cmenduri.....por cmenduri per tu kuruar...ahhhaaaa


ahahahahahahahahahaha, dmth duhet psikologu ne kesisoj rasti
Pershendetje.


Postuar nga Glaukus datė 18 Shkurt 2007 00:02:une ..............

........ pata bere njehere llafe me nje ........... ish-shoqen time .......................... e merrja ne tel. dhe nuk me pergjigjej ......................... e shikoj nje dite ne xhiro me nje tezen e vet ............. ndaloj makinen ne mes te rruges .............. dal nga makina ............. dhe pa e vrare mendjen fare ( per vargun e makinave qe kisha bllokuar ) .................. hap telefonin ............ dhe flas me ze te larte ............... : " po nuk mu pergjigje ne telefon ............. nuk ka polici qe te me largoje nga ketu " ......................... me kujtohen borite qe binin pa pushim ........................... dhe ajo qe me merr ne telefon ............. : " si gjithmone ... je po i njejti " " " " ................


Postuar nga Enya datė 18 Shkurt 2007 00:05:

Trishtimi momental.


Postuar nga Ari. datė 18 Shkurt 2007 00:08:

enya

jo mos ma thuaj..... sepse trishtimi yt eshte edhe i imi...


Postuar nga Amici di Nessuno datė 18 Shkurt 2007 14:07:

Citim:
Po citoj ato qė tha Enya
A quhet cmenduri te enderrosh me sy hapur?Dmth, duke ditur qe ajo enderr
eshte e parealizuar?Po pse mi Enya une ketu jam nuk kam ikur akoma............ .


Postuar nga SEXI datė 18 Shkurt 2007 15:55:

Nje here para 3 vjetesh kam ndejtur 1 jave pa gjume fare naten...vetem pub-lokal-pub....dhe paradite ora 9:00 - 20:00 punoja ne panair tek piramida...Me ka shkuar gjithe java diten pune...naten pub...
Ishte e forte se mbas asaj jave...nuk shkoja me as ne pune as ne pub dhe as gjumi s'me zinte...rrija gjithe naten ne ballkonin e shtepise duke pare henen me yjet...


Postuar nga Piktor datė 18 Shkurt 2007 17:30:

Sa romantike. Po ku asht ēmenduria, se yjet i kena pa e numru ne na jo kajher por disa her.


Postuar nga SEXI datė 18 Shkurt 2007 18:21:

Citim:
Po citoj ato qė tha puntori
Sa romantike. Po ku asht ēmenduria, se yjet i kena pa e numru ne na jo kajher por disa her.


Hahahhhaaaa...jo per honen e yjet jo...Po kam qen cmen tu nejt 1 jave pa i mbyll syte hiē :o....edhe shkoja dhe ne pune...


Postuar nga Enya datė 18 Shkurt 2007 18:51:

Citim:
Po citoj ato qė tha juve


Po pse mi Enya une ketu jam nuk kam ikur akoma............ .


Mireboll se paskam shoke Juve, hahaahahahahahahahaahaha.

ps:-
Sexi po ta kam zili sinqerisht.E adhuroj jeten aktive.


Postuar nga Amici di Nessuno datė 19 Shkurt 2007 03:09:

Citim:
[edhe shkoja dhe ne pune... [/B]


Ti ne pune??????? Cne?


Postuar nga SEXI datė 19 Shkurt 2007 10:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha juve


Ti ne pune??????? Cne?
Isha beqo atehere...dhe punoja ndonjehere ne ndonje panair nga 1 jave ose e shumta ne ndonje dyqan 1-2 muaj...


Enya ca me rrusho dhe tani qe jom e martume nuk me rrihet me i ven jo atehere kur isha beqo (e dashurume)...


Postuar nga elsaaa datė 30 Mars 2007 14:10:

hmmm ...sa cmeduri kemi bere...kam fjet tre dite ne ballkon dite vere... se mflinte poshte ballkonit nje budall....edhe me thoshte po nuk ndejte ne ballkon do vras veten.....pastaj.....pastaj desh e shtypa me makine....i thashe nuk fle me ne ballkon shko vdis bo ca te dush.....hahhahahahahahahaha gjithmone e kujtoi e qesh....megjithese bona qef se vape e madhe, ne ballkon ishte fresk hahahhahaa....


Postuar nga Ari. datė 30 Mars 2007 17:32:

Talking

Citim:
Po citoj ato qė tha elsaaa
hmmm ...sa cmeduri kemi bere...kam fjet tre dite ne ballkon dite vere... se mflinte poshte ballkonit nje budall....edhe me thoshte po nuk ndejte ne ballkon do vras veten.....pastaj.....pastaj desh e shtypa me makine....i thashe nuk fle me ne ballkon shko vdis bo ca te dush.....hahhahahahahahahaha gjithmone e kujtoi e qesh....megjithese bona qef se vape e madhe, ne ballkon ishte fresk hahahhahaa....
ELSA... TANI bere qejf me budallain... ?se nuk te mora vesh.... po te ka dashur ....moj ...xhane... te ka dashur me gjithe shpirte...ahhhhaaaa.....
po tani te ka dale ndonje qe te donte kaq shume si ai.. ?jo....


Postuar nga elsaaa datė 30 Mars 2007 17:39:

hahahahah po njerzit me zor nuk duhen.....me duan me shume ne menyren e tyre.....une bona qef ne ballkon se ishte vape e madhe dhe jashte ishte fresk kurse bandilli rrinte poshte ballkonit as te flija sme linte me hidhte guralec loooooooooool nejse...


Postuar nga Piktor datė 30 Mars 2007 17:52:

ahah m'ka marr malli me lujt guraleca.


Postuar nga ridii datė 16 Maj 2007 17:50:

shum kush i mban mend te gjitha...asgje s kam fituar nga ato


Postuar nga Niqua datė 16 Maj 2007 19:17:

Citim:
Po citoj ato qė tha elsaaa
hmmm ...sa cmeduri kemi bere...kam fjet tre dite ne ballkon dite vere... se mflinte poshte ballkonit nje budall....edhe me thoshte po nuk ndejte ne ballkon do vras veten.....pastaj.....pastaj desh e shtypa me makine....i thashe nuk fle me ne ballkon shko vdis bo ca te dush.....hahhahahahahahahaha gjithmone e kujtoi e qesh....megjithese bona qef se vape e madhe, ne ballkon ishte fresk hahahhahaa....hahahahahahahaha kush paska ken ky moj se mos e njoh??


hmmmmm cmendurit e mija.. mgjth nuk e quaj cmenduri...ish i dashuri im pesoj nje aksident dhe iu donte nje pjes organi qe te jetonte.. une isha gati tia jepja por kur em moren analizat nuk na kombinonte gjaku kshuqi nuk ja jepnin dot..


Postuar nga Denisa_EG datė 22 Maj 2007 23:36:

i kputa koken maces, per ti tregu se kush eshte me i forti...


Postuar nga Vlonjati99Tave datė 23 Maj 2007 06:24:

cmendurira ka plot.. po cmenduri, cmenduri.. kur dola me ca te cmendura para nja dy vitesh.. nja dy ishin rob zoti.. po nja dy.. mos i pafsh ne lagje .. po ec mo se ja kuptova qe ka dhe te cmendura :p


Postuar nga ridii datė 04 Qershor 2007 00:50:

Citim:
Po citoj ato qė tha dreqja shkodraneky moj pinuci i chatit ashtehahahhahahahahahahahaa


Postuar nga Vlonjati99Tave datė 04 Qershor 2007 02:25:

Citim:
Po citoj ato qė tha Denisa_EG
dreqje Kota i chatit eshte ky moj???
kota rri urte se e di ti pastaj cdo heqesh nga Ledina
e moj semaforiste.. se dhe ti ke ber plot cmedurira, lol.


Postuar nga bucimakja datė 04 Qershor 2007 17:16:

jam la ne tre te nates ne det.....per shkak te shishes se birres..sa kryforte qe ishte ........por qe ishte gjeja me e bukur qe kam bere ndonjehere ne jeten time............


Postuar nga _mIzZzA_ datė 04 Qershor 2007 22:18:

hmmm rASH NE DASHURI ME NJE CUN EDHE ISHIM BASHK PER NGA 5 MUAJ edhe ai tha qe gjerat per te po iknin shum shpejt donte cik pushim por kam qe atere qer po pres se car po ndoth a jeni bashk apo jo....cfar kam ber un hmmmm....kam nga 6 muaj qe po pres pergjigjen e tij nese me do akoma apo jo
"I HATE BOYZ".....


Postuar nga elsaaa datė 05 Qershor 2007 02:01:

hahahahahhahaha ca shikoni ju meshkujt do ken qene noj push up po sma ha menja ledi o marshalla.lol


nje cmenduri e imja... i thashe njerit po sme the te dua do te vras...kisha nje pistolete lodre...po dukej si TT origjinale...per momentin e hengri... hahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahha
haha sa kam qesh....good times good times...


Postuar nga elsaaa datė 05 Qershor 2007 02:16:

kurse njeher tjeter jarani ishte ne nje dasem...po nje nga njerzit e tij u martonte ...close family...une hahahah dreqi e mora duke u tall dhe te jem honest me mori malli lol... i thashe... kam ngel ne mes te rruges me eshte prish makina....terrc verrc.... bona sikur po qaja hahahahahahahahhahahaha edhe ai errdhi per 20 minuta ... une se prisja ...po pija kafe per qefin tim me nja dy shoqe...


Postuar nga Niqua datė 08 Qershor 2007 17:49:

i kam dal riidit lakuriq ne webcam hahahahahahhahahaha
shaka shaka se ju gjithe fjalet e mia i merrni me vertet...


Postuar nga ridii datė 08 Qershor 2007 18:58:

mos mi kujto ato momente ..baaa te kam then ndihem keq kur e kujtoi :S .Prisja ndonje gj**oks tamem por dolen 2 gj***e te varur ..kemb te trasha shum e ..nejse lesh kudo


Postuar nga Niqua datė 09 Qershor 2007 01:42:

Citim:
Po citoj ato qė tha ridii
mos mi kujto ato momente ..baaa te kam then ndihem keq kur e kujtoi :S .Prisja ndonje gj**oks tamem por dolen 2 gj***e te varur ..kemb te trasha shum e ..nejse lesh kudo
hahahahahahahahaha lesh kudo thot
po une se rruaj per njeri riidi prandaj
masanej shalet e trasha jan ne mode
se ke degju ate shprehjen shale naaaa marrshalla


Postuar nga Denisa_EG datė 09 Qershor 2007 02:38:

drece ca cmendurie mi goce, une shkoj perher ne plazh nudo, biles rri me kome hapur qe te merr rreze gjithe andej


Postuar nga ridii datė 09 Qershor 2007 11:22:

Citim:
Po citoj ato qė tha dreqja shkodrane
hahahahahahahahaha lesh kudo thot
po une se rruaj per njeri riidi prandaj
masanej shalet e trasha jan ne mode
se ke degju ate shprehjen shale naaaa marrshallaEdhe thua qe bera shaka kur thash qe i dola ridir nudo ne kamer .

Pse me mbushet privati ne cdo forum qe shkoi nga mesazhe prej moderatoreve me tem -sa me pak chit chate


Postuar nga atiola datė 09 Qershor 2007 15:43:

hahahahahahahahah nuk po citoj asnjerin se te gjithe nje cmenduri te njejte keni


Postuar nga Niqua datė 09 Qershor 2007 16:41:

Citim:
Po citoj ato qė tha ridii


Edhe thua qe bera shaka kur thash qe i dola ridir nudo ne kamer .

Pse me mbushet privati ne cdo forum qe shkoi nga mesazhe prej moderatoreve me tem -sa me pak chit chate

jan xheloza riidi prandaj
kto me vertet jan te cmendur
pse vetem do thojme cmendurin qe kemi bee dha kaq
sigurisht qe do kthehet pak ne humor tema se ndryshe kot me hy ne forum

ps:nje cmenduri tjeter ce do bej do rraf Lelen.. hahahaha


  Gjithsej 5 faqe: [1] 2 3 4 5 »
Trego 241 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.