Forumi Horizont Gjithsej 30 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ke quani ju tip te lezetshem (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16642)


Postuar nga kotka datė 05 Dhjetor 2008 - 17:23:

Ke quani ju tip te lezetshem

Shume here themi ky tip/e ose person eshte tip/e i/e lezetshem ose tip/e interesant per te bere shoqeri. Ke quani ju tip te lezetshem dhe cfare quani ju te lezetshme ne tipin tuaj qe t'ju beje tip te kendshem dhe te lezetshem ne nje shoqeri.

Une quaj tip interesant, ate person, qe ne radhe te pare eshte vetja e vet dhe me humor, me te cilin ti nuk ke qejf kurre te mbarosh bisedat me te dhe qe mund te mesosh nga sugjerimet dhe bisedat e hapura.

best kotka


Postuar nga Ari. datė 05 Dhjetor 2008 - 17:32:

me duket se po nxjerr ne shesh "darametet""e viteve te hedhura ne kurriz
apo je e interesuar akoma per tipat e lezecem dhe interesant ???

po qe keshtu me fut dhe mua ne list si tek big brodher ,ca fati te kemi:p


Postuar nga kotka datė 05 Dhjetor 2008 - 17:44:

Citim:
Po citoj ato qė tha ari77labi
me duket se po nxjerr ne shesh "darametet""e viteve te hedhura ne kurriz
apo je e interesuar akoma per tipat e lezecem dhe interesant ???

po qe keshtu me fut dhe mua ne list si tek big brodher ,ca fati te kemi:pok, u tha u be, u fute ne listen time simbas mendimit tend, po une ketu nuk e kam fjalen per lista, ndofta u keqkuptove, e kam fjalen se si mund te behemi jo grindavece ne shoqeri.
nuk dua te me keqkuptosh.

Sinqerisht Kotka


Postuar nga mio Mondo datė 06 Dhjetor 2008 - 07:28:

Te tille jane tipat e lezetshem, te zgjuare, te qeshure e shume shakaxhinj.
Une i ndaj ne dy kategori.
Njera eshte tipa te lezetshem qe mund tu rrish prane. Te kendeshmit
Tjatra tipa te lezetshem qe te mos u afrohesh ose mos ti lesh te afrohen, largqofte. Te krisurit.


Postuar nga Klodel datė 06 Dhjetor 2008 - 12:58:

Re: Ke quani ju tip te lezetshem

Citim:
Po citoj ato qė tha kotka

Une quaj tip interesant, ate person, qe ne radhe te pare eshte vetja e vet dhe me humor, me te cilin ti nuk ke qejf kurre te mbarosh bisedat me te dhe qe mund te mesosh nga sugjerimet dhe bisedat e hapura.

best kotkame too


Postuar nga Deb* datė 19 Nëntor 2010 - 19:17:

Tip te lezetshem quaj ate person me te cilin/cilen nuk ke frike, ndrojtje te jesh vetvetja.


Postuar nga amor alucius datė 24 Nëntor 2010 - 21:41:

Nje bardhosh sykalter qe kupton thelbin e humorit dhe qe ka nje barriere te larte sarkazme. Me tutje, nje njeri qe s'eshte me koken ne re ne komunikim; pra dikush qe s'ka turp te me thoje troē qe ne takimin e pare"eshte duke me dhimbur barku, me prit pak te shkoj ne banjo." ose qe ndjek rutinen e tije pa asnje hezitim. Natyrisht duke te lene me pas me nje pershtypje te tipit"ore, degjova vertete ate qe mendoj qe degjova nga ky i pafytyri apo kam filluar te degjoj gjera qe s'egzistojne?".Pastaj shto ketu dhe ate njeriun qe gati-gati te ē'armatos komplet me nje sinqeritet quasi femijeror. Duke perfunduar ne nje situate te nje sinqeriteti te frikshem dhe te ca elementeve djallezore qe te bejne te dyshosh materien qe ke perballe.Se mos harroj diplomat se po m'i ngel qejfi ndonjerit ketu.(s'ke c'i ben xhanem, s'me pelqejne muret e zhveshur ku s'ke asgje per te varur.)


Postuar nga dylan datė 25 Nëntor 2010 - 13:29:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius
Nje bardhosh sykalter qe kupton thelbin e humorit dhe qe ka nje barriere te larte sarkazme. Me tutje, nje njeri qe s'eshte me koken ne re ne komunikim; pra dikush qe s'ka turp te me thoje troē qe ne takimin e pare"eshte duke me dhimbur barku, me prit pak te shkoj ne banjo." ose qe ndjek rutinen e tije pa asnje hezitim. Natyrisht duke te lene me pas me nje pershtypje te tipit"ore, degjova vertete ate qe mendoj qe degjova nga ky i pafytyri apo kam filluar te degjoj gjera qe s'egzistojne?".Pastaj shto ketu dhe ate njeriun qe gati-gati te ē'armatos komplet me nje sinqeritet quasi femijeror. Duke perfunduar ne nje situate te nje sinqeriteti te frikshem dhe te ca elementeve djallezore qe te bejne te dyshosh materien qe ke perballe.Se mos harroj diplomat se po m'i ngel qejfi ndonjerit ketu.(s'ke c'i ben xhanem, s'me pelqejne muret e zhveshur ku s'ke asgje per te varur.)


kshu pak a shume po jo kaq te komplikuar hahah


me pak fjale nje tip qe qeshen flet hapur ben llafe humor mund te flasesh nga a deri ne z pa asnje problem me te pa marre dicka keq (pa dyshim pak me te futura e te nxjerrura qe ta bejne biseden cik me terheqese hahaha)


Postuar nga Deb* datė 25 Nëntor 2010 - 14:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius
Nje bardhosh sykalter qe kupton thelbin e humorit dhe qe ka nje barriere te larte sarkazme. Me tutje, nje njeri qe s'eshte me koken ne re ne komunikim; pra dikush qe s'ka turp te me thoje troē qe ne takimin e pare"eshte duke me dhimbur barku, me prit pak te shkoj ne banjo." ose qe ndjek rutinen e tije pa asnje hezitim. Natyrisht duke te lene me pas me nje pershtypje te tipit"ore, degjova vertete ate qe mendoj qe degjova nga ky i pafytyri apo kam filluar te degjoj gjera qe s'egzistojne?".Pastaj shto ketu dhe ate njeriun qe gati-gati te ē'armatos komplet me nje sinqeritet quasi femijeror. Duke perfunduar ne nje situate te nje sinqeriteti te frikshem dhe te ca elementeve djallezore qe te bejne te dyshosh materien qe ke perballe.Se mos harroj diplomat se po m'i ngel qejfi ndonjerit ketu.(s'ke c'i ben xhanem, s'me pelqejne muret e zhveshur ku s'ke asgje per te varur.)

Gjithsesi pa centimetrat keto cilesi nuk do kishin kuptim, apo jo?


Postuar nga amor alucius datė 25 Nëntor 2010 - 15:19:

Citim:
Po citoj ato qė tha Deb*
Gjithsesi pa centimetrat keto cilesi nuk do kishin kuptim, apo jo?

Aaaaa, mbi centimetrat s'bihet ne kompromise; s'do fus mashkullin nen krah une.


  Gjithsej 30 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.