Forumi Horizont Gjithsej 30 faqe: « E parė ... « 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ke quani ju tip te lezetshem (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16642)


Postuar nga RAIMONDI datė 05 Dhjetor 2010 - 15:13:

--Bjondja eshte tip i lezecem sepse bjondja flet troc ashtu sic i vjen , eshte vetvetja, nuk mundohet te flasi me fjale te medha , dhe duket qe eshte  edhe tip anglez, nuk e can koken fare ---me pelqejn femrat qe s'e cajne koken , dhe ne te njejten kohe bjondja nuk e prish gojen ...

--Niqo eshte super e lezecme . Kujton Niqon te vjen per te qeshur --se Niqo perdor edhe te folur me humor --Po normal qe e madhe  ( Banania ) hahahahahahahaahahahah ---ose :--Jo se ka femije Forumi --looooooooooooooooooooooool --hahahahahahaha e pashe ket thenie te Niqos ne tren dhe u dhiva

--Ashley eshte tip Krye i lezecem se eshte tipik i vajzes tiranse qe e njef jeten e qytetit shume mire  ne cdo aspkt, eshte e zhdervjellet ,, down to earth --, tall trapin hahahahahah --- dhe di dhe barsaleta  te mban gjalle muhabetin -- hahahahahah eshte shtrige  , kinge, brune me bukuri te mprehte ...

--Dylan eshte tip i lezecem ,sepse flet mendjen e saj, eshte e sinqerte  , eshte down to earth --------Femra qe te jete tip i lezecem nuk do te thote qe te jete tip intelektuale--Bilesne pergjithesi vajzat e shkolluara nuk jane tipa te lezecem , sepse e mbysin tipin e tyre origjinal me frazeologji skolastike dhe keshtu humbin origjinalitetin

--Psh  Dylan perkufizoi  e para ketu  ne menyre te sakte fare ca eshte tipi i lezecem per nje femer, pastaj  folent te tjerat-------------Por Dylan e tha tamam ate qe cdo femer do kerkonte nga mashkulli --Pastaj e than edhe te tjerat te njejtne gje ,por Dylan u shpreh e para-------Ajo thote direkt ate qe mendon , dhe e thote me ciltersine me te madhe , qe te carmatos....

---Angel Devil eshte tip i lezecem , ka humor , dhe me pelqen emri dhe foto e angel devil  dhe syckat e zinj , duket shume e embel--------Kushedi sa here e shqiptoj emrin e Angel devil  gjate dites sidmos kur dejgoj kengen e Alexander Gjokes per Syckat, se e kam ne ring tone   --I them rusit qe kam ne zyre --Bjeri cike telelfonit tim se dua te degjoj nje kenge te bukur.....Pastaj i them :...kete kenge e ka bere nje kengetare shqiptare qe e quajne Angel devil---lool

---------Ne fakt te gjitha vajzat ne pergjithesi jane tipa te lezecem nga sa kam pare ketu  , por une nuk kam biseduar me shume  ketu --- ja me keto kam biseduar , por edhe te tjerat sa kam pare  njecike percipatas jane tipa te lezecem- ,s-

--Per tipin e lezecem ,fjala moderne do te ishte tip SIMPATIK --Se kjo fjale perdoret zakonisht :  ---Tip simpatik ose antipatik--

-----Ne fakt kjo fjala Tip i lezecem apo Simpatik , perdoret  me shume per meshkujt ,ndersa  per femrat perdoret me shume fjala e ........EMEBEL _--Si thone kot Shugar to Kiss...---

-----Megjithse ne pergjithesi te gjitha femrat jane tipa te lezecem per ne meshkujt, mjafton te jete e bukur dhe sexy ------ looool

 

-Sot me duket se  eshte dita kur esht vrare John Lennon ???/ Se CNN po flet per vrasjen e tij ----Ah, po jepen pjese nga kenga :...IMAGINE ....

............Nothing to kill or die..... and no religion too.........Kenge qee shte kunder kapitalizmit dhe fese ,.Se John Lennon  dhe Beatles ishin kunder Zotit  dhe kudner kapitalizmit----

---------Ndersa Sherif  Merdani kendon kengen :...Po ku ishe ti o zot , kur ne kendonim Let it Be ---------hahahahahaahahahahahah ----Ca trapi. --Po beatelsat ishin kunder zotit. ---Enveri edhe po te kishte pyetur John Lennon, ai do i thosh rase brenda  ...looooool


Postuar nga lule datė 05 Dhjetor 2010 - 15:29:

-----Megjithse ne pergjithesi te gjitha femrat jane tipa te lezecem per ne meshkujt, mjafton te jete e bukur dhe sexy ------ loooolKe gjith ai fjalim qe ke majt Mondo mboni pershtypje ky rreshti.. Ps jo tgjith meshkujt ma mer mendja se do ishin te ktij mendimi

Po ato te shkreta qe sjan tbukra e sexi po kan men, tngelin beqare lal?

Nejse kush leu menjen e vet pelqeu


Tipi lezecem per mu, eshte ai qe tregon origjinalitet


Postuar nga RAIMONDI datė 05 Dhjetor 2010 - 15:29:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius

Vallai embelsia jote me ben te sheqerosem.

Raimond, penelose i cike Fajen, penelose, se me duket i ka shku men'ja.--Jo moj se nuk e kam mendjen ketu une qe te  penelose te tjeret, nuk kam ndonje iant ---- Ketu shkruaj mendimet e dhe kujjtimet e mija si te me vijne ----dhe nuk me ben ndonje pershtypje opinoni  juaj , jo-------Por ju  e shprehni inatin ndaj tjetrit  me nje vulgaritet "pa dorashka" lol , dhe une do ua kthej pergjigjen ...dopio----Sespe jam i sulumuari pa arsye.... Kapito o doktoreshe , se u bera per aspirine lol  ( me dhimbje koke )--------Paske zanat te bukur ---Me behet qejfi


Postuar nga RAIMONDI datė 05 Dhjetor 2010 - 15:33:

--Se jam ne krevat shtrire tani dhe pertoj te cohem , vetem ndonje doktoreshe mund te me beje derman --looooooooooooooooool ---Se jam ne gjendje come , jo per gje   ---loooooooooooolhahahahahahahahaha


Postuar nga RAIMONDI datė 05 Dhjetor 2010 - 15:54:

Citim:
Po citoj ato qė tha fleurs de l'orne
-----Megjithse ne pergjithesi te gjitha femrat jane tipa te lezecem per ne meshkujt, mjafton te jete e bukur dhe sexy ------ loooolKe gjith ai fjalim qe ke majt Mondo mboni pershtypje ky rreshti.. Ps jo tgjith meshkujt ma mer mendja se do ishin te ktij mendimi

Po ato te shkreta qe sjan tbukra e sexi po kan men, tngelin beqare lal?

Nejse kush leu menjen e vet pelqeu


Tipi lezecem per mu, eshte ai qe tregon origjinalitet--------Aty bera shaka ndaj kisha vene lool----

-----Por ne fakt per mendimin tim  te gjitha vajzat jane te lezecme, pa perjashtim--

----Me kedo vajze te bisedosh eshte kenaqsi per mashkullin,  sepse vajza eshte sexy i dobet dhe ka delikatesen ne bisede per cdo gje , dhe duke i shtuar dhe feminilitetin ben qe vajza ne bisede te jete gjithmone e lezecme  dhe e embel

 , -------Pastaj dikush nga vajzat eshte me shume , dikush me pak--por keto jane ndryshime te vogla. -----------Dhe dihet ai muhabet si femra dhe mashkulli sa me origjinal te jene aq me te lezetshem jane


Postuar nga lule datė 05 Dhjetor 2010 - 16:04:

Rajmondi..me pak i sheqerosur me simpatik je..

sipas meje, me shume sot vlen intelegjenca.


Postuar nga bruni22 datė 05 Dhjetor 2010 - 17:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha RAIMONDI

Ca ti besh ,Shprehje Vlore  lol

Se dija k'te un .......


Postuar nga AngelDevil datė 05 Dhjetor 2010 - 17:38:

Aldon


Postuar nga Niqua datė 05 Dhjetor 2010 - 18:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha RAIMONDI
[B..

--Niqo eshte super e lezecme . Kujton Niqon te vjen per te qeshur --se Niqo perdor edhe te folur me humor --Po normal qe e madhe  ( Banania ) hahahahahahahaahahahah ---ose :--Jo se ka femije Forumi --looooooooooooooooooooooool --hahahahahahaha e pashe ket thenie te Niqos ne tren dhe u dhiva [/B]hahahhaha rimond. flm..


ps: rimond N train merr ti???


Postuar nga Petter datė 05 Dhjetor 2010 - 18:30:

tipi tipik i lezecem, eshte niqua


  Gjithsej 30 faqe: « E parė ... « 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.