Forumi Horizont Gjithsej 30 faqe: « E parė ... « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ke quani ju tip te lezetshem (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16642)


Postuar nga Niqua datė 05 Dhjetor 2010 - 18:38:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
tipi tipik i lezecem, eshte niquababaleeeeeeeeeeeeeeeee uaaaaaaaaaaaa ca qefi mrammmm.. im still drunk... kur u zgjova gjeta nje birre ne cante... dont know how it got there!!. he arrite mire ne shpi???? po ate gocen pse e solle?? kishe frike se te kap me zor???? is ok is ok goce e mire ajo, dhe goxha simpatike por ti me i mire hahahah


Postuar nga AngelDevil datė 05 Dhjetor 2010 - 18:41:

Citim:
Po citoj ato qė tha Niquapo ate gocen pse e solle?? kishe frike se te kap me zor????ja fiks ketu e kisha ene une mhb por ma morri per ters ky bukurani


Postuar nga Niqua datė 05 Dhjetor 2010 - 19:07:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


ja fiks ketu e kisha ene une mhb por ma morri per ters ky bukurani
jo se sta merr per ters ai..


Postuar nga Petter datė 05 Dhjetor 2010 - 19:17:

Ta futa un ne cant birren, ajo goca tjeter ishte e bukur... shoqa e shoqes tate, vecse doren e kishte hard si burr, lol...

Une mire harrita, lol... huka me nxori mushkrite jasht akoma me dhimbje koke jam..


ehhh sa do doja me mkap ti me zor do ishte fun


Postuar nga Niqua datė 05 Dhjetor 2010 - 19:20:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
Ta futa un ne cant birren, ajo goca tjeter ishte e bukur... shoqa e shoqes tate, vecse doren e kishte hard si burr, lol...

Une mire harrita, lol... huka me nxori mushkrite jasht akoma me dhimbje koke jam..


ehhh sa do doja me mkap ti me zor do ishte fun

ahahahah i poshter po pse nuk e more me vete mram??? se sic duket ajo kishte qef kshu dhe ashtu..... hyri ne muhabet me ate shoqen tende..


Postuar nga Petter datė 05 Dhjetor 2010 - 19:25:

ishte kinge ajo, gjynaf te ishte lesbian

Ta lash ty, qe te mendoshe se gjona te ngjashme si shishja e birres ca mund te te beshin ne ato momente


Postuar nga Niqua datė 05 Dhjetor 2010 - 19:27:

po ti e ke fute ne cante??? po pra u habita kur pash birre me vete.. wtf.. heyyyyyyyyy thanks per qerasjen se une te nxjerr dificit.. im expensive hahaha i drink alot


Postuar nga Petter datė 05 Dhjetor 2010 - 19:31:

pleasure was all mine


Postuar nga Niqua datė 05 Dhjetor 2010 - 19:36:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
pleasure was all mine
Postuar nga amor alucius datė 05 Dhjetor 2010 - 20:26:

O Niqe, te ka ardhur Petter-i me femer per dore ne takim? Hahahahahahahahaha. Petter!!!!


  Gjithsej 30 faqe: « E parė ... « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.