Forumi Horizont Gjithsej 30 faqe: « E parė ... « 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ke quani ju tip te lezetshem (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16642)


Postuar nga lule datė 06 Dhjetor 2010 - 16:13:

Citim:
Po citoj ato qė tha Erald Gibbs

edhe mu vallaj me knoq eshte i pasfidueshem
hahahahahahha

a mjep ca leksione e?


Postuar nga RIP Gibbs datė 06 Dhjetor 2010 - 16:16:

Citim:
Po citoj ato qė tha fleurs de l'ornehahahahahahha

a mjep ca leksione e?Lexionet e mia janepasuri kombetare nuk jepen vend e pavend te lutem shume tani .....Por do te vij dhe dita jote mos u merzit mjafton te kesh kurajo, grinde , largepamesi dhe nje pale syze te mira dielli


Postuar nga AngelDevil datė 06 Dhjetor 2010 - 16:18:

plasen cokollatat ene knej


Postuar nga lule datė 06 Dhjetor 2010 - 16:21:

Citim:
Po citoj ato qė tha Erald Gibbs

Lexionet e mia janepasuri kombetare nuk jepen vend e pavend te lutem shume tani .....Por do te vij dhe dita jote mos u merzit mjafton te kesh kurajo, grinde , largepamesi dhe nje pale syze te mira dielli
Sot te thashe qe ne Franc nota max eshte 20 ,, un shikimin ekam max , lol

pastaj kam dhe favorin qe eshte dimer

Angel po haj Mars do?


Postuar nga AngelDevil datė 06 Dhjetor 2010 - 16:22:

Hudhe se m'ka ra sheqeri


Postuar nga lule datė 06 Dhjetor 2010 - 16:26:

po temen e le masdore eee

NAH marrsin i her

Erald si do e lem?ke msimet e kisha llafin


Postuar nga RIP Gibbs datė 06 Dhjetor 2010 - 16:28:

Citim:
Po citoj ato qė tha fleurs de l'orne
po temen e le masdore eee

NAH marrsin i her

Erald si do e lem?ke msimet e kisha llafinli nje orar t epershtatshem vetem s ekujdes se lexionet i kam me copyright....


Postuar nga lule datė 06 Dhjetor 2010 - 16:29:

Citim:
Po citoj ato qė tha Erald Gibbs

li nje orar t epershtatshem vetem s ekujdes se lexionet i kam me copyright....
Je suis ouverte ą toute négociation/proposition


Postuar nga AngelDevil datė 06 Dhjetor 2010 - 16:29:

copy right-i ka ik ushtar ne Afganistan knej nga Shqiperia


Postuar nga RIP Gibbs datė 06 Dhjetor 2010 - 16:33:

Citim:
Po citoj ato qė tha fleurs de l'orneJe suis ouverte ą toute négociation/propositionqui a été la réponse

le te fillojme pra


  Gjithsej 30 faqe: « E parė ... « 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.