Forumi Horizont Gjithsej 30 faqe: « E par ... « 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet n nj faqe t vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- T ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ke quani ju tip te lezetshem (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16642)


Postuar nga lule dat 06 Dhjetor 2010 - 16:39:

Citim:
Po citoj ato q tha Erald Gibbs

qui a t la rponse

le te fillojme pra
E pourquoi-pas?
reponde questione d'abord et apres .. je serai prt


Postuar nga RIP Gibbs dat 06 Dhjetor 2010 - 16:42:

Citim:
Po citoj ato q tha fleurs de l'orneE pourquoi-pas?
reponde questione d'abord et apres .. je serai prtquelles questions? tes-vous me donner une seconde chance de dcouvrir quelque chose sur vous?


Postuar nga lule dat 06 Dhjetor 2010 - 16:52:

Citim:
Po citoj ato q tha Erald Gibbs


quelles questions? tes-vous me donner une seconde chance de dcouvrir quelque chose sur vous?

*sur la thematique de Forum* lol tipi i lezetcem

akoma ske dhen pergjigjen ..


Postuar nga RIP Gibbs dat 06 Dhjetor 2010 - 16:54:

Citim:
Po citoj ato q tha fleurs de l'orne
*sur la thematique de Forum* lol tipi i lezetcem

akoma ske dhen pergjigjen ..aha tashi e kapa une hajde injorant hajde....ti don tashi qe une te them cili eshte tip i lezecem???se me duket s esjam ne ujerat e duhur ...


Postuar nga lule dat 06 Dhjetor 2010 - 16:58:

Citim:
Po citoj ato q tha Erald Gibbs

aha tashi e kapa une hajde injorant hajde....ti don tashi qe une te them cili eshte tip i lezecem???se me duket s esjam ne ujerat e duhur ...
ahahahhahhahahhahahaha

sa bukur e luan lojen lol po a je nForum duhet tpergjigjesh..ose ta devijosh....

per ca mendove ti?


Postuar nga Petter dat 06 Dhjetor 2010 - 16:58:

Citim:
Po citoj ato q tha amor alucius
O Niqe, te ka ardhur Petter-i me femer per dore ne takim? Hahahahahahahahaha. Petter!!!!me falni po pse qeshni?


Kam bo gabim thua e?


Postuar nga RIP Gibbs dat 06 Dhjetor 2010 - 17:01:

Citim:
Po citoj ato q tha fleurs de l'orneahahahhahhahahhahahaha

sa bukur e luan lojen lol po a je nForum duhet tpergjigjesh..ose ta devijosh....

per ca mendove ti?per kete mendova normal........po ajo dihet....qe ti je dhe do te jeshe edhe ne 20 postimet e tjera ketu qe ta marrin vesh te gjithe....ne kete menyre nuk eshte e nevojshme procedura burokratike..e perseritjes...........me falni qe jam kaq i mefshet...


Postuar nga lule dat 06 Dhjetor 2010 - 17:06:

Citim:
Po citoj ato q tha Erald Gibbs

per kete mendova normal........po ajo dihet....qe ti je dhe do te jeshe edhe ne 20 postimet e tjera ketu qe ta marrin vesh te gjithe....ne kete menyre nuk eshte e nevojshme procedura burokratike..e perseritjes...........me falni qe jam kaq i mefshet...Ok tperqafoj tani cik? se duhet tdal tbej darken..*vij me von*


Postuar nga AngelDevil dat 06 Dhjetor 2010 - 17:08:

Citim:
Po citoj ato q tha Petterme falni po pse qeshni?


Kam bo gabim thua e?te thashe te dola borxhit


Postuar nga Niqua dat 06 Dhjetor 2010 - 17:08:

tipin e ksaj lart


  Gjithsej 30 faqe: « E par ... « 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet n nj faqe t vetme

Materialet q gjenden tek Forumi Horizont jan kontribut i vizitorve. Jeni t lutur t mos i kopjoni por ti bni link adresn ku ndodhen.