Forumi Horizont Gjithsej 30 faqe: « E parė ... « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ke quani ju tip te lezetshem (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16642)


Postuar nga lule datė 07 Dhjetor 2010 - 09:32:

Edhe per mua kjo nalt


Postuar nga amor alucius datė 07 Dhjetor 2010 - 12:07:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
me falni po pse qeshni?
Kam bo gabim thua e?Jo,vallai...a man after my own heart. Biles tani fitove pike.


Postuar nga Niqua datė 07 Dhjetor 2010 - 16:54:

Citim:
Po citoj ato qė tha Niqua
tipin e ksaj larte kisha per lulen


Postuar nga lule datė 07 Dhjetor 2010 - 16:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha Niquae kisha per lulen
Dhe un per ty tpakten ti je vetvetja..

ah kemi dhe nja 2 tipa tjer( M)..e din vet kush jan


Postuar nga Niqua datė 07 Dhjetor 2010 - 17:11:

Citim:
Po citoj ato qė tha fleurs de l'orneDhe un per ty tpakten ti je vetvetja..

ah kemi dhe nja 2 tipa tjer( M)..e din vet kush jan

e di e di... lule,gjithnje kam pas sukses me meshkuj per faktin qe jam vetvetja.. kush do nje njeri fallco aman??? mua kto lloj robsh ma cpifin..


Postuar nga lule datė 07 Dhjetor 2010 - 17:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha Niquae di e di... lule,gjithnje kam pas sukses me meshkuj per faktin qe jam vetvetja.. kush do nje njeri fallco aman??? mua kto lloj robsh ma cpifin..Kujt i thua aman ..un ndaj dhe sdu me fol per prv..se jane tlodhcem..pale kur mbojn si fillozofa

love stil origjinal


Postuar nga Glaukus datė 07 Dhjetor 2010 - 17:16:kjo siper meje ...


p.s. - tani dola vet lart


Postuar nga Niqua datė 07 Dhjetor 2010 - 17:21:

Citim:
Po citoj ato qė tha fleurs de l'orne


Kujt i thua aman ..un ndaj dhe sdu me fol per prv..se jane tlodhcem..pale kur mbojn si fillozofa

love stil origjinal
diska ktu kan vetem llafe se fakte nuk pash asiher.. me llafe te gjith jan te sukseshem ne jete...


Postuar nga lule datė 07 Dhjetor 2010 - 17:24:

Citim:
Po citoj ato qė tha Niquadiska ktu kan vetem llafe se fakte nuk pash asiher.. me llafe te gjith jan te sukseshem ne jete...epo kot nuk thon,, njeriu deshtak i kushton rendesi virtualietet he he he he


Postuar nga Niqua datė 07 Dhjetor 2010 - 17:27:

Citim:
Po citoj ato qė tha fleurs de l'orne


epo kot nuk thon,, njeriu deshtak i kushton rendesi virtualietet he he he he
ahahahah e vertet kjo....spo flas me shume se e prish...


  Gjithsej 30 faqe: « E parė ... « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.