Forumi Horizont Gjithsej 30 faqe: « E parė ... « 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ke quani ju tip te lezetshem (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16642)


Postuar nga lule datė 07 Dhjetor 2010 - 17:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha AmonAmarthJa ....... kjo po qe eshte sarkazem ............. s'ka kinez qe ta deshifroje ......................... .
He se tu u rrit po vjen


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 07 Dhjetor 2010 - 18:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha AmonAmarth


Jo zemra ........ se jam shume i kondicionuar .................. .


Duket. Ji vetvetja. Sukses i garantuar.


Postuar nga moonlight datė 08 Shkurt 2011 - 19:45:

Ate tip/e qe ndihesh mire nen shoqerine e tij/saj.


Postuar nga lule datė 08 Shkurt 2011 - 20:46:

Ta them, mos e them, ta them ,hic spo e them


Postuar nga bruni22 datė 08 Shkurt 2011 - 20:51:

Citim:
Po citoj ato qė tha fleurs de l'orne
Ta them, mos e them, ta them ,hic spo e them


He dhe ti thuje se na e cove te gjuri


Postuar nga lule datė 08 Shkurt 2011 - 20:53:

Wink

Do naj shpull ti? sdu ta them


Postuar nga AngelDevil datė 08 Shkurt 2011 - 21:28:

rrugacin e intelektualizuar pershembull


Postuar nga dylan datė 09 Shkurt 2011 - 13:03:

at lushin pa emer


Postuar nga lule datė 09 Shkurt 2011 - 14:36:

Vetem.....ate qe me njef taman kush jam


Postuar nga amor alucius datė 09 Shkurt 2011 - 23:24:

Per mua tip i lezetshem eshte njeriu qe i jep nje perkufizim te ri lezetllekut tim.


  Gjithsej 30 faqe: « E parė ... « 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.