Forumi Horizont Gjithsej 30 faqe: « E parė ... « 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ke quani ju tip te lezetshem (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16642)


Postuar nga RAIMONDI datė 22 Dhjetor 2011 - 04:01:

Moonlight une e kam ate te mete -Me placin syte

-Ti te jesh me mue ne shoqni nuk do merzitesh kurre --Do te te duket sikur cdo dite,
cdo nate
cdo ore
cdo minute
cdo sekonde
............sikur zbulon nje Univers te ri, ku tallin trapin vetem dy vete ;--Une dhe .....Ti


Postuar nga RAIMONDI datė 22 Dhjetor 2011 - 04:07:

Pershembull : Ana eshte me te vertete vajze me tip te embel ---

Nga menyra si flet Ana plot ciltersi duket qe eshte vajze e embel

Se cifti duhet te jete i tille --Femra te jete e embel dhe mashkulli i lezecesm--


Postuar nga SHKODRA4001 datė 22 Dhjetor 2011 - 21:18:

Re: Ke quani ju tip te lezetshem

Citim:
Po citoj ato qė tha kotka
Shume here themi ky tip/e ose person eshte tip/e i/e lezetshem ose tip/e interesant per te bere shoqeri. Ke quani ju tip te lezetshem dhe cfare quani ju te lezetshme ne tipin tuaj qe t'ju beje tip te kendshem dhe te lezetshem ne nje shoqeri.

Une quaj tip interesant, ate person, qe ne radhe te pare eshte vetja e vet dhe me humor, me te cilin ti nuk ke qejf kurre te mbarosh bisedat me te dhe qe mund te mesosh nga sugjerimet dhe bisedat e hapura.

best kotka

fjala LEZET -SHEM eshte fjale turke iher....ne shqip duhej te cilsoje person gjentil,e gjentilesa e dikujt dallohet ose pelqehet nga disa njerez ku keto aftesi ato personalisht nuk i kane e keshtu njeriu mbetet i mahnitur nga aftesia dhe gjentilesa e atij personi ku flet kaq thjesht dhe bindshem...me nji fjale thjeshtesia e ciltersia te ben te mos lodhesh kurre duke degjuar ate kur dialogon me ty! sduhet menjanu edhe oratoret eee..se sidomos oratoria perdoret si shume ne politike ku te ben te bindesh pa analizu asnji her.e thua a sa njeri i mire ky ...do ja jap voten ketij o asaj se ja vlen shikjo sa mire flet.....personalisht nje njeri qe flet shum tek ne ne shkoder i themi fjalt e shumta fukarallek, ai qe flet e sdin me u ndal edhe ai vet sdin qa thote....


Postuar nga Ana1 datė 24 Dhjetor 2011 - 23:40:

Raimondi,

faleminderit goje embel! Je vertete i lezetshem dhe ti. ( duket sikur po te propozoj!) haha haha


Postuar nga RAIMONDI datė 24 Dhjetor 2011 - 23:44:

hahahahaha Nuk e marr per proposim joo ,megjithse po te duash ti edhe e marr
--Por ti je me te vertet tip i embel...


Postuar nga Ana1 datė 24 Dhjetor 2011 - 23:51:

ti je me i embel se une! haha haha


Postuar nga RAIMONDI datė 24 Dhjetor 2011 - 23:59:

Thanks -Jam njecike llafazan ne bisede -- ja te tregoj kur vajta me njeren ne skating -
-Ishte takimi i pare ---Edhe ajo nuk dinte te bente skating --I thashe une : Hajde se te ndihmoj une
..Ok ,vajtem tek Rokfeler center ,morem patinat dhe filluam te ecnim ne akull
...Une po e mbaja ate dhe po i thosha si te bente skating ---Edhe ndersa ajo bente skating une e mbaja per krahu ,dhe ecnim avash avash ....

--Nje moment i them asaj : ...tani do te shtrydh njecike dhe s'ke ku vete --hahahaahahahahaahaha ,-
-Se ishim ne mes te pistes se akullit--Ajo u tremb hahahahahaaha--Pastaj e qetesova ,i thashe po bej shaka...dhe keshtu e kaluam me te qeshur leksionin e pare te skating ...


Postuar nga Ana1 datė 25 Dhjetor 2011 - 00:03:

haha haha bukur vertet! une mendova se u rrezua ajo, dhe ti qeshje me ze te larte, haha haha ( keshtu me ka ndodhur mua jo per gje)


Postuar nga RAIMONDI datė 25 Dhjetor 2011 - 00:17:

Ana jam veshur me tuta sporti dhe do dal te bej nje vrap ,se tani kam orarin e vrapit ....Po ti ben ndonje cike vrap,apo hic fare --Apo Nuk ke nevoje me vrapue hahahaa


Postuar nga Ana1 datė 25 Dhjetor 2011 - 00:24:

mire ben, dil vrapo! ajer i ngrire jashte, te ftoh mushkerite! kujdes!
Befsh qejf!


  Gjithsej 30 faqe: « E parė ... « 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.