Forumi Horizont Gjithsej 30 faqe: « E parė ... « 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ke quani ju tip te lezetshem (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16642)


Postuar nga AngelDevil datė 26 Shkurt 2012 - 21:23:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan


ca lol e vertet apo jopo bre, spo bej hajgare


Postuar nga dylan datė 26 Shkurt 2012 - 21:25:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


po bre, spo bej hajgareani bre ,ok spo te trazoj se nuk qenke ne qef te puci e klm zemra vockel


Postuar nga F_xhunior datė 27 Shkurt 2012 - 18:48:

Femer
1.77 e gjate
Zeshkane
Mosha 19-36
Vetvetja
Prirje per humor
E vetmuar
Te kete kaluar vuajtjet
Te mos flase shume
Guximtare
Nacionaliste
Te pelqeje futbollin
Te pelqeje ping-pongun
T'i do prinderit e vet
T'i do shoqet e veta
Te kete shoqeri te gjere
Te kete me shume shoqe sesa shoke


Postuar nga dylan datė 27 Shkurt 2012 - 18:51:

Citim:
Po citoj ato qė tha F_xhunior
Femer
1.77 e gjate
Zeshkane
Mosha 19-36
Vetvetja
Prirje per humor
E vetmuar
Te kete kaluar vuajtjet
Te mos flase shume
Guximtare
Nacionaliste
Te pelqeje futbollin
Te pelqeje ping-pongun
T'i do prinderit e vet
T'i do shoqet e veta
Te kete shoqeri te gjere
Te kete me shume shoqe sesa shoke

hahahha kjo krjet e kunderta ime qenka


Postuar nga lule datė 15 Mars 2012 - 19:41:

Ke quani ju tip te lezetshem???

Amon se po sgjete dhe ke ky forum rob tzeleēem ,si gjen kurrkun:
1-I do tzgjut?PO
2-I do t'shkollum ? POOOOO
3-I do sherrxhinj? PO ( ktu perfshij dhe veten )
4-I do rrugeēen & INTELEKTUALE? PO
5-I do me nje sens humori t'papam? POOOO
6-I do te thjesht e njekohesisht t'veshtire per ti kuptuar? DISI


qe vertet me japin aq shum te qeshura jan Rrugaēi ,(qe osht per ta ther )
AD ne kombinim me shelgun
dylan( sidomos kur eshte me nerva )
brunii me ate tfolmen gjys it gjys shqip , ja p.sh ja fut noj postim si ky i fundit ,
Petter qe spushoi e spushoi tu bo don zhuanin
Me knoq Faja kur provokon Monden ke temat e politikes
kurti me sinqeritetin e tij , edhe se osht bo i urte kohet e fundit
Glakun me VDEKSHAAAAAAAAAAAA , ta heq merzitjen me dore
Mka marr malli per Lostin , se e kam grindavec si vetja at dryq , ene patriot
Komshit Fani & cassssie

Perfectin eshte nevoja ta permend?
( k) (k)


Postuar nga lorie datė 17 Mars 2012 - 00:32:

Po une?Postuar nga Petter datė 17 Mars 2012 - 00:55:

Tipi lezecem eshte kurti, tipi per ne krevat do thosha gjithe femrat e fh...sesi me mblidhet nji lloj ndjenje per secilen nga ju


Postuar nga lule datė 18 Mars 2012 - 16:51:

Citim:
Po citoj ato qė tha lorie
Po une?
o vdeksha un kush mi ka var buzet ashtu
Nuk do e kem capich temen mi , un permenda ata/ato qe falin shum te qeshura .
ti je e vecante

Petter .. te hongert mortja ime ty , se taten e ke hak
p.s t'gjitha femrat beqare thuj


Postuar nga Petter datė 18 Mars 2012 - 18:24:

as a single father... preferoj shume dhe te martuarat


Postuar nga dylan datė 18 Mars 2012 - 19:53:

ata me dy kara e me kater bole natyrisht


  Gjithsej 30 faqe: « E parė ... « 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.