Forumi Horizont Gjithsej 30 faqe: « E parė ... « 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ke quani ju tip te lezetshem (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16642)


Postuar nga al74 datė 18 Mars 2012 - 21:28:

dylan je tip i lezecem po ktu i paske hudh ma shum kryp se c'duhet .


Postuar nga AngelDevil datė 18 Mars 2012 - 22:14:

al74 dhe Deb.


Postuar nga al74 datė 18 Mars 2012 - 22:29:

shum ironike ti shejtone po dozoje te shkreten se te plas barkun .
gjithsesi ka lezetin e vet dhe ironia.


Postuar nga AngelDevil datė 18 Mars 2012 - 22:34:

e kisha seriozisht kesaj rradhe

jeni te lezecem ne llojin tuaj sinqerisht ska as ironi as sarkazem


Postuar nga al74 datė 18 Mars 2012 - 22:37:

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
e kisha seriozisht kesaj rradhe

jeni te lezecem ne llojin tuaj sinqerisht ska as ironi as sarkazem


Postuar nga AngelDevil datė 18 Mars 2012 - 22:42:

isha ne humor me fol me ty sot por problemi eshte qe forumi sme lejon te postoj shpejt. Sipas lezhjanit82 duhet te ndihem me fat qe pres 40 sekonda nga postimi ne postim dhe jo 5 minuta dhe pse kam 13 790 postime si anetare e thjeshte qe jam.

Ca dmth kjo anetare e thjeshte o Al?


Postuar nga al74 datė 18 Mars 2012 - 23:28:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
isha ne humor me fol me ty sot por problemi eshte qe forumi sme lejon te postoj shpejt. Sipas lezhjanit82 duhet te ndihem me fat qe pres 40 sekonda nga postimi ne postim dhe jo 5 minuta dhe pse kam 13 790 postime si anetare e thjeshte qe jam.

Ca dmth kjo anetare e thjeshte o Al?te gjithe anetare te thjeshte jemi AD. , ka anetare qe shkrujn me shpejt e ka anetare qe shkrujn me ngadale nga njeri postim ne tjetrin.
athere ti po, hyn te anetaret qe jane te shpejte ne te shkruar . une do e merrja pozitivisht se ndodh qe ia fus shpesh si kau peles se pergjigjem me impuls e po aq shpesh qofte edhe 1 sekond reflektim te nxjerr nga situata te pakendshme .
mu me pelqen shelgu psh. apo edhe turll qe vetem me 1 ikone apo me 1 gjys llafi i japin lezet muhabetit .


Postuar nga Glaukus datė 18 Mars 2012 - 23:47:

Re: Ke quani ju tip te lezetshem???

Citim:
Po citoj ato qė tha lule
Amon se po sgjete dhe ke ky forum rob tzeleēem ,si gjen kurrkun:
1-I do tzgjut?PO
2-I do t'shkollum ? POOOOO
3-I do sherrxhinj? PO ( ktu perfshij dhe veten )
4-I do rrugeēen & INTELEKTUALE? PO
5-I do me nje sens humori t'papam? POOOO
6-I do te thjesht e njekohesisht t'veshtire per ti kuptuar? DISI


q
Glakun me VDEKSHAAAAAAAAAAAA , ta heq merzitjen me dore
Mka marr malli per Lostin , se e kam grindavec si vetja at dryq , ene patriot
- vdekshaaaaaaaaaaaa per ate shikimin tat

Lost .... ka pas shume pune kto kohe


Postuar nga kurt datė 21 Mars 2012 - 06:35:

Persa i perket antarve te forumit, secili/a e ka patur nje perjudhe ku lezeti i karakterit tyre reflekton, disave u qendron nje periudhe me te gjate se tjetrit por absulutisht qe te gjithe jane bere te dukshem ne radaring e lezetit per nje moment dite apo periudhe.
( that being said, no one wants to stay on such horse forever, grts annoying and bothersome if trying to do so:p)
Varet gjithashtu edhe ne shijen tone dhe si perceptojm tip te lezetshem.

Personalisht kurr nuk do i harroj disa dite kur IQvlora nevrikosej me raimondin dhe shelgun
Gjithashtu fajtori me raimondin..


Postuar nga cecilia datė 21 Mars 2012 - 07:25:

Kurti,po qe se ke keq ti. E di cme kujtove kishte disa mengjeze rresht sa lexoja Raimondin me lot qeshja. Thoja me vete po si spertoi qe shkruajti kaq gjate por ne cdo rresht nga nje batute.

P.s: Raimondi ku jeeee?


  Gjithsej 30 faqe: « E parė ... « 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.