Forumi Horizont Gjithsej 236 faqe: « E parė ... « 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 64 65 66 67 » ... E fundit »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Cfare po te mundon ne keto momente? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17075)


Postuar nga AngelDevil datė 24 Shkurt 2010 - 10:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori


Futi dhe 1 shishe whisky mos e vrasesh mendjen.


P.s. perdor 1 shprehje shkenca: profezia qe vete-realizohet (self-fulfilling prophecy)o kinez sthashe qe do realizoj profecine por thashe qe sjam frykse ...

do dal ore e qe tani bile


  Gjithsej 236 faqe: « E parė ... « 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 64 65 66 67 » ... E fundit »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.