Forumi Horizont Gjithsej 236 faqe: « E parė ... « 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 69 70 » ... E fundit »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Cfare po te mundon ne keto momente? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17075)


Postuar nga Deb* datė 24 Shkurt 2010 - 14:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori


Ne mense dikur vinin emra francez, dukej sikur po haje pjata madheshtore. Ne i quanim "rest de ier alla besciamelle" (mbetjet e djeshme me beshamele)

Provoje dhe ti, do besh figure te mire.Burri im nuk e pelqen salcen beshamel. Nuk ja hedh dot atij se ka punuar vet ne kuzhine per nje fare kohe.


  Gjithsej 236 faqe: « E parė ... « 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 69 70 » ... E fundit »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.