Forumi Horizont Gjithsej 21 faqe: « E parė ... « 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 »
Trego 21 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Psikologjia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=6)
-- Iceman and Psychology (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=11464)


Postuar nga girl22 datė 31 Gusht 2008 - 00:27:

Sot sapo e pashe dokumentarin ne TV. Thoshte se kishte vrare edhe shoke e tij te gjithe vec NJE.

Kur nje gazetare i beri pyetje per dicka qe ai se bente dot?

Ay u pergjigj qe smund te vriste FEMIJE ose GRUA.

Dhe ato qe bente e shikonte si profesion, dhe keshtu si bente aspak pershtypje.


  Gjithsej 21 faqe: « E parė ... « 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 »
Trego 21 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.