Forumi Horizont Gjithsej 9 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »
Trego 9 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Gjeologji & Gjeografi (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=151)
-- Ne kerkim te hallkes. Oksigjeni. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18775)


Postuar nga robert datė 05 Dhjetor 2014 - 17:34:

Edhe dicka Piktor, se harrova ate kryesoren, per te cilen nisa te shkruaj.
Ne, qe kemi patur nje shkolle te mire informacioni teorik, nuk kemi pse hutohemi nga lajme te tilla si ai qe solle ti, apo te tjere qe flasin per ardhjen e jetes nga meteoritet, apo ardhjen e ujit ne toke nga kometat, etjera budadalleqe, qe (mos u cudit) i degjon nga (te ashtuquajtur) shkencetare me emer. Kjo esht gjendja ku ka rene shkenca, mesimdhenia, por dhe ajo qe thashe, budadallepsja me qellim e njerzve nga mediat e kontrolluara (deri diku) prej lobit gjermano-hebre, te cilet tallen si te duan me turmat bageti sot ne bote, qe ta kene me kollaj drejtimin e botes. Une nuk urrej asnje popullsi apo lob, por nuk mund te rri ne heshtje nese shoh qe budadalleku ia ben muuuuuuuuuuuuuu dhe dikush tall -me nder- koqet me te paditurit!


  Gjithsej 9 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »
Trego 9 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.