Forumi Horizont Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]
Trego 30 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ndarja e epokave ne forum (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18516)


Postuar nga dylan datė 27 Gusht 2012 - 22:34:

nga cila an na takon ne vlonjatve ?????


Postuar nga bledarcela datė 29 Gusht 2012 - 17:11:

Dylan me vjen keq por ti nuk je Vlonjat.


Postuar nga dylan datė 29 Gusht 2012 - 19:17:

Citim:
Po citoj ato qė tha bledarcela
Dylan me vjen keq por ti nuk je Vlonjat.



ne rall te par sjam mashkull; qe i bie qe sjam vlonjate e ne rall te dyt jam shume me krenare qe jam shkodrane ose diku aty afer


Postuar nga kurt datė 29 Gusht 2012 - 19:20:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan



ne rall te par sjam mashkull; qe i bie qe sjam vlonjate e ne rall te dyt jam shume me krenare qe jam shkodrane ose diku aty afer

Deri tani kam kujtuar qe je nga kosova dyle.
Nuk e di pse!?

Edit: vlonjatet jan edhe me krenar, sepse shumica jane me origjine nga veriu plus krenarine a vlonjatve, unstopable


Postuar nga bledarcela datė 30 Gusht 2012 - 21:16:

O Dylan, un e di qe je femer por deri sa ta ndryshosh emrin, un do te referohem si mashkull ok?


Postuar nga dylan datė 31 Gusht 2012 - 23:09:

Citim:
Po citoj ato qė tha bledarcela
O Dylan, un e di qe je femer por deri sa ta ndryshosh emrin, un do te referohem si mashkull ok?



ka dhe femra me ket emer moj rrushi jo vetem meshkuj po nejse pa rendesi maskull femer nje me pak nje me shume

e vdiqa te me al; nje si i mehskujve kshu qe no koment


Postuar nga SHKODRA4001 datė 01 Shtator 2012 - 21:24:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan



ne rall te par sjam mashkull; qe i bie qe sjam vlonjate e ne rall te dyt jam shume me krenare qe jam shkodrane ose diku aty afer


m fal qi pot nderhyj naqe ...tash a je shkodrane a qa je? diku afer ska n kjofsh vec prej lezhet.....ooosee prej puket e ktu t fus n prefektur t shkoders......


Postuar nga dylan datė 02 Shtator 2012 - 15:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha SHKODRA4001

m fal qi pot nderhyj naqe ...tash a je shkodrane a qa je? diku afer ska n kjofsh vec prej lezhet.....ooosee prej puket e ktu t fus n prefektur t shkoders......



hahahhahahha vesh qesha pak muaaaaah e ke crendesi ka lol


Postuar nga SHKODRA4001 datė 02 Shtator 2012 - 16:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan


hahahhahahha vesh qesha pak muaaaaah e ke crendesi ka lol



aaa skeke naqe shkodrane....c ranci ka thuhet e ja crendesi si prej shqipnis mesme....

lene se thash keke prej lagjes teme!gjithsesi t respektoj ,nderime t mijat per ty!


Postuar nga dylan datė 02 Shtator 2012 - 16:12:

Citim:
Po citoj ato qė tha SHKODRA4001


aaa skeke naqe shkodrane....c ranci ka thuhet e ja crendesi si prej shqipnis mesme....

lene se thash keke prej lagjes teme!gjithsesi t respektoj ,nderime t mijat per ty!



pse shkodran je ti ???/


  Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]
Trego 30 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.