Forumi Horizont Gjithsej 192 faqe: « E parė ... « 171 172 173 174 175 176 177 178 179 [180] 181 182 183 184 185 186 187 188 189 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga Piktor datė 23 Nëntor 2013 - 13:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu
Plehrat kimike ?

Humbje e madhe per Shqiperine mendoj une.

Se mos eshte hera e pare qe i humbim rastet!

Shoh shiun qe bie, pemet qe tunden na era qe duket sikurse do ti shkunde me qejf edhe ato dy tre gjethe akoma rezistente, shoh shiun mbi gjethet e rena. Pastaj sapo te dale moti duhet te marr fshesen e te mbledh gjethet.
Tani bie shi, fryn ere dhe gjethe qe kane mbuluar vendin perreth.
Sa poet romantik qe jam shelgu hajt se po kerkoj kengen lulebore si sfond.


Postuar nga Admirali datė 23 Nëntor 2013 - 20:24:

Hmmm

Duke "shtrydhur" trutė se pėrse qarku qė kam konstruktuar nuk punon siē duhet...ku dreqin humbasin tė dhėnat qė transmetohen midis 2 routerave...bah...thua tė kem shpikur njė "vrimė tė zezė" kohėt e fundit....


Postuar nga kurt datė 24 Nëntor 2013 - 05:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu
Plehrat kimike ?

Humbje e madhe per Shqiperine mendoj une.

Se mos eshte hera e pare qe i humbim rastet!


Ashtu mendoj dhe une. E forta eshte se sikur sala te ishte ne fuqi e kishte pranuar kte gje pa pyetur ask end dhe kjo ironikisht do e kishte ndihmuar shqiperine ekonomikisht dhe perforcuar nje aleance edhe me te fort me US.
Por meqe nuk ishte ne fuqi beri zhurmen me te madhe.

Nejse, nuk mund te quhet edhe humbje kjo. Njehere qe bota e din ky vend i vogel ka pranuar nji mij ton arm kimike ne brenda do kishte influencuar turistat e huaj, tani qe boterisht dihet shqiperia nuk e pranoj vecse e ndihmon turizmin.


Postuar nga Vizioner datė 24 Nëntor 2013 - 09:42:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurt

Ashtu mendoj dhe une. E forta eshte se sikur sala te ishte ne fuqi e kishte pranuar kte gje pa pyetur ask end dhe kjo ironikisht do e kishte ndihmuar shqiperine ekonomikisht dhe perforcuar nje aleance edhe me te fort me US.
Por meqe nuk ishte ne fuqi beri zhurmen me te madhe.

Nejse, nuk mund te quhet edhe humbje kjo. Njehere qe bota e din ky vend i vogel ka pranuar nji mij ton arm kimike ne brenda do kishte influencuar turistat e huaj, tani qe boterisht dihet shqiperia nuk e pranoj vecse e ndihmon turizmin.



Kurt, po kush jane keto Turiste te huaj qe kane shkuar deri me sot ne Shqiperi (e kam fjalen per grupe e vershime turistesh te huaj) !? Apo Ne, Shqiptaret ne migrim, shkojme atje sidomos ne vere per te takuar te afermit dhe, ne kete menyre plotesojme statistikat shtetrore per numrin e Turisteve.
Eh, tani, mbas pergjigjes "Jo" do vershojne Turistet nga gjithe Bota , sepse tani kemi nje Shqiperi te pandotur!!!
Dikush ketu mund te thote-replikoje me thenen "Tani, do ta kemi me pak te ndotur"! Aspak. Me Po-ne mund ta kishim edhe me te paster, masandej.

Edhe ne aspektin Politik, atehere, Shqiperia mund te shikohej nga keta te huaj qe donon ta vizitonin, edhe me e sigurte politikisht, per arsyen se ne nje ceshtje delikate per cmontimin e lendeve kimike, u perzgjodh nga OKB-ja dhe USA.

P.S. Une kisha ndermend ti kaloja pushimet vitin tjeter ne Shqiperi (u bene 5 jet qe skam qene), por sic duket do zgjase me shume pa shkhar sepse, mbas "Jo-se" do te kete dyndje vitin tjeter te te huajve ;-)


Postuar nga eliz datė 24 Nëntor 2013 - 14:49:


Postuar nga dylan datė 25 Nëntor 2013 - 22:40:

qe po nigjoj kengen qe sapo vendosa
e sillem ktu ju lexoj


Postuar nga Vizioner datė 26 Nëntor 2013 - 13:42:

Ne pune.


Postuar nga shelgu datė 26 Nëntor 2013 - 17:40:

Lere mo turizmin shqiptar. Njerzit jane tmerruar kur vijne aty. I thurim lavde ne me koeficient gabimi mallin tone.

Piktor te te gjej nje nuse?


Postuar nga Glaukus datė 26 Nëntor 2013 - 18:11:



aoooo mos fut njerez pa rradhe ti se jam un ma perpara


oj qy




Postuar nga Piktor datė 26 Nëntor 2013 - 18:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu

Piktor te te gjej nje nuse?

amerikane puro.
Gjeja glaukut masnej kalo knej kah konaku jem.


  Gjithsej 192 faqe: « E parė ... « 171 172 173 174 175 176 177 178 179 [180] 181 182 183 184 185 186 187 188 189 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.