Forumi Horizont Gjithsej 417 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »
Trego 417 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- A tradheton antari i mesiperm? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17907)


Postuar nga shelgu datė 05 Gusht 2010 - 18:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA


cedrus e di ate shprehjen ti "sa e mbajti bari vesen aq e mbajti biondia besen" hahahah 

Hahaha.

Kam bere nje pyetje njehere ketu, dikujt.

Po te udhetoje me nje aeroplan dhe te rrezoheshe ne nje ishull te vetmuar andej diku nga mesi i Paqesorit. ishull i shkrete, kembe njeriu, vetem ti dhe pas nje jave zbulon edhe nje mashkull edhe ky pasagjeri aeroplanit.

E kshu, sa kohe do rezistoje? Por nuk mora pergjigje. Duket po e mendon akoma ate mashkullin. Te bukur apo te shemtuar, te gjate a te shkurter, bjond apo ezmer.

.


  Gjithsej 417 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »
Trego 417 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.