Forumi Horizont Gjithsej 67 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »
Trego 669 mesazhet në një faqe të vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Diskutime Shoqërore (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=125)
-- Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=5952)


Postuar nga diabolic datë 07 Maj 2006 - 21:37:

Citim:
Po citoj ato që tha buzeqeshja


Ore ti shum pretekste paske




Aaaaaaaaaaaaaa jemi rritur me qumesht dallandyshe ne ne elbasan , pse se dije ti? Keshtu qe kemi pretendime :p:p:p


Postuar nga diabolic datë 07 Maj 2006 - 21:43:

Citim:
Po citoj ato që tha Eriosa


Cun me pretendime aiiiiiiiiiiii,ske ci thua !!
Sdashka hic,e dashka dhe nga zone vete!!
Diabolic,dil ne qender te Elbasanit dhe bertit ´´Dua nuse reeeeeeeee hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj´´
edhe te mblidhet grupi aty,zgjidh e marr ti pastaj !!!



Une jam djale per koke te djalit dhe jam pa njolle per biografi pervec se gjyshi ka qene nje here ne burg ne kohen e komunzmit.Jo se kishte bere ndonje gje por si fis tregtaresh qe ishim nuk na donte xhaxhi .Pastaj sa per te tjerat vetem nuse nuk dua se nuk ma mban per zotin, sot jane bere grate si kucedrra po ti marresh per gra te hane si kucedrra pak nga pak , nga nje cope per cdo koke nga te 7-at .Ne elbasan kemi nje reputacion dhe nuk i kerkojm ne vajzave per ti marre per nuse por na luten ato per tu bere garte tona... :p :p:p Ohu sa na lusin ne :p:p:p


Postuar nga diabolic datë 07 Maj 2006 - 21:48:

Citim:
Po citoj ato që tha amoxil


I fute gocat ne menime re elbasanlli,ma mire mo thuj fare ca ke nmenje se ta marin per ters cucat ene nele beqo.Elbasanllije mere ,bollokume elbasani.



Po ku ka si ballokumet e tua mer bab, i thu -ha moj ca ban?Ec ime se vajti vone per me ik.Te ka lezet shpirti .te lumte goja ty se ska urim ma te mire se ai qe me ke dhane me siper :p :p


Postuar nga amoxil datë 08 Maj 2006 - 12:42:

Amin per ty,pershendetje


Postuar nga buzeqeshja datë 08 Maj 2006 - 19:38:

Citim:
Po citoj ato që tha diabolic



Aaaaaaaaaaaaaa jemi rritur me qumesht dallandyshe ne ne elbasan , pse se dije ti? Keshtu qe kemi pretendime :p:p:p



Jo se dija po ti fol pra mor dreq se i ben te tjeret te mbajn shpresa te kota ......


Postuar nga diabolic datë 08 Maj 2006 - 19:54:

Citim:
Po citoj ato që tha buzeqeshja


Jo se dija po ti fol pra mor dreq se i ben te tjeret te mbajn shpresa te kota ......



Le ti mbajn se ndoshta kan shpresa me verte edhe nese nuk jan elbasanllie sepse nuk eshte fondamentale te jene ka rendesi te jene ashtu si dua une...


Postuar nga skalabrino datë 01 Qershor 2006 - 21:54:

bej shaka

vallai keto shqiptaret si shume endrrimatre jane me mire nje te huaj aty e rrij rahat


Postuar nga buzeqeshja datë 03 Qershor 2006 - 22:56:

Re: bej shaka

Citim:
Po citoj ato që tha skalabrino
vallai keto shqiptaret si shume endrrimatre jane me mire nje te huaj aty e rrij rahat


sepse shqiptaret nuk e kan mendjen vetem per te kalu kohen si kto.... po mendojn me gjate mendojn per familje ...sepse si femrat shqiptare sgjen ne asnje vend te botes te zgjuara ,te bukura ,te ndershme puntore per cfare te dush.....


Postuar nga skalabrino datë 03 Qershor 2006 - 23:02:

he me se shaka bera dhe une
po normale qe ka vajza te mira shqiptare sic ka edhe nga ato qe per mende me lart ti lal
ka tipe te ndryshme
e mira eshte te gjesh nje qe te doje dhe te respektoje
aman per punetore shiptaret ... sma mbushin syrin per ato te tjerat mire jane ..


Postuar nga buzeqeshja datë 03 Qershor 2006 - 23:06:

po nqs ste duken shqipteret punetore cfare mund te thush per kto te huajat qe sdin te bejn asgje jan trung fare..

Un per vete jam vetem per shqiptare dhe pike jo se jam raciste po te ka lezet gjithkush me racen e vet sepse kuptohesh me mire ...


  Gjithsej 67 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »
Trego 669 mesazhet në një faqe të vetme

Materialet që gjenden tek Forumi Horizont janë kontribut i vizitorëve. Jeni të lutur të mos i kopjoni por ti bëni link adresën ku ndodhen.