Forumi Horizont Gjithsej 67 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »
Trego 669 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Diskutime Shoqėrore (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=125)
-- Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=5952)


Postuar nga skabuk datė 19 Tetor 2004 - 19:34:

Unhappy nź gjuhźn franzeze

hello do you speak english french italian or albanian
i live in france
nuk e flase shume mire gjuhen shqipe do te me falźsh
pse flet keshtu per vajzen shqiptare
un jo qe jam vete shqiptare po me vajzen franceze per shembull shqitaria źshtź njź merkulli
see yoo soon anita


Postuar nga ksenia datė 10 Nëntor 2004 - 15:30:

per te gjithe ju...

Per nje xhiro me benc te paska nderruar ty e dashura!!!Kjo tingellon qeshrake po shikoje njehere gabimin e gjithe kesaj historie tek vetja jote...Ndersa une kam degjuar se "burrat"shqiptare kane braktisur grate per te marre dokumentet ne nje shtet europian...bile kjo seshte asgje...shume nga keta "burra shqiptare"kane shitur edhe motrat e tyre per para


Postuar nga qelibar datė 10 Nëntor 2004 - 16:09:

per mendimin tim nuk duhet pergjithesuar. varet nga preferenca e gjithesecilit. te huajat nuk kane komplekse zakonisht shqiptaret jane shume me komplekse. megjithate njeriu zgjedh ate per te cilin i rref zemra. varet me ke ta ben zemra treng. nuk ka me mire apo me keq. gjithshka eshte relative.


Postuar nga argjiro2004 datė 11 Nëntor 2004 - 06:55:

Te gjithe shqiptare jemi.A jane ndare gje femrat dhe meshkujt dhe une s'kam marre gje vesh?
C'fare thoni?Pse nuk keni djem shqiptare qe kane nxjerr vajzat ,motrat, fqinjet e tyre neper xhamat e evropes dhe si mendon femra shqiptare per ta?"me mire nje te huaj se nga keta tanet", apo jo vajza??????
Sa per vajzat kur dalin nga shqiperia ,rriten ne grade,s'te flasin me shqip .
Une mendoj thjesht se eshte edukata familjare ajo qe ndikon se asnje njeri nuk e ka ne dore se ku do lind.Pse ne evrope nuk ke si ato vajza qe nuk do te doje kurr ta kishe per moter , vajze ose grua? sa te duash, me lopat.

Ju uroj shendet
p.s. me teknologjine e sotme ē'do gje gdhendet


Postuar nga Eneid datė 21 Nëntor 2004 - 02:46:

SHQIPTARE DHE VETEM SHQIPTARE!!!

Ca boni kshu muhabetesh mor se nuk ju kon lezet. Femrat shqiptare i kemi si shpirt dhe madje me te bukurat ne Evrop. Amon kur shofim knej ca zgavalle, ca bjonde te shplame sikur jon te vdekme me ta ngri gjakun. Nejse ndoshta nuk po di si te shprehem, por dua te them qe VAJZAT SHQIPTARE JANE SI SHPIIIIIIIIIIIIIRT!


Postuar nga Cx55 datė 24 Nëntor 2004 - 11:55:

Thumbs up per Uraganin ;)

Lol me duket se paske qellu gjithmon ne fate te keqija ose ne dure te flliqta femre shqiptare po du me te then dicka me te hujat mos harro se po i pastro pislliqet e 1001 personave lol dhe po te them dicka une se di sa kohe je jashte ti po ma do menja te ka marre malli te degjosh nje tingull te embel shqip kur eshte fjala per seks por me te hujen stingellojn aq omel rrusho gjej goc tamon ene nuk ke probleme as tradheti
Edhe dicka po te ishe cun tamon sta dredh asnjona lol ??????


Postuar nga ELUDA datė 24 Nëntor 2004 - 16:53:

ME MMIRE NJE FEMER TE HUAJ SE NJE SHQIPTARE

PERSHENDETJE TE GJITHEVE QE DISKUTUAT NE KETE TEME .
SA PER MENDIMIN TIM ,KETA QE BERTASIN ME SHUME
KUNDRA VAJZAVE SHQIPTARE ,JANE ATE DJEM QE NUK
DINE TE TRAJTOJNE FEMRAN NE PERGJITHESI ,POR I TRAJTOJNE
VETEM SI PLACKE ,QE MUND TI MARRIN DHE TI LENE KUR TE DUAN
DHE ME VJEN KEQ SE NE FUND PASI KANE PLAGOSUR SHUME
KANE DHE FYTYRE TE ZGJEDHIN, DUKE HARRUAR SE KANE SHKATERRUAR
JETEN E SHUME VAJZAVE QE I BESUAN PER TE MIRE, POR ATA NUK DUHET
TE HARROJNE , SE ZOTI DO JA KTHEJE NJE DITE DHE DO I SERVIRE NJE SI
DO E MERITOJNE ,QE TE LAJNE HAKUN E TE GJITHAVE .


( KETO FJALE NUK JANE PER TE GJITHE)


Postuar nga I_don,t_wana_know datė 24 Nëntor 2004 - 20:00:

eeee

jo se jane te huajat me mire se shqipetaret por shqipetaret kane ate qe te gricinn b+++++ kurse te huajat jane figura prandaj me mire te huajat te pakten me ekesperiencat qe ka m pas deri tani kam kaluar me mire me te huajat se me shqipetaret


Postuar nga gagaci datė 25 Nëntor 2004 - 03:41:

Shqiptare mo vlla...biles durrsake :)

Une mendoj se nje femer e huaj do te ishte mire sa per te kaluar kohen apo momente te vecanta, ndersa per te kaluar jeten nuk do te kishte me mire sesa nje femer shqiptare.
Ndersa femra shqiptare i ka te gjitha cilesite per tu bere nje bashkeshorte e zonja dhe besnike ndaj lidhjes martesore, te huajat jane te prirura me shume drejt bashkejeteses dhe parimit "secili n'qef te vet" (mendimi im).


Postuar nga durrsak datė 25 Nëntor 2004 - 06:57:

Re: Shqiptare mo vlla...biles durrsake :)

Ajo qe thua qendron plotesisht por ty e burri dheut
te paska kap keq me durrsaket , me bohet qefi plako por duket se ke qefe me e mare nga durrsi qe ta kesh kollaj ne vere per me bo plazh. Ej kujdes se mos biesh me naj grope re. hihihihihihi


  Gjithsej 67 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »
Trego 669 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.