Forumi Horizont Gjithsej 67 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »
Trego 669 mesazhet në një faqe të vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Diskutime Shoqërore (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=125)
-- Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=5952)


Postuar nga Sykaltra datë 10 Dhjetor 2004 - 02:10:

ME MIRE NJE DJALE SHQIPETAR< SESA TE HUAJ!

PERSHENDETJE!

Mendimi im:Me mire nje femer Shqiptare,ose nje djale Shqipetar,
sesa te huaj
dhe beqar!

ju perqafon_Sykaltra


Postuar nga agata datë 10 Dhjetor 2004 - 06:07:

SABINA

Citim:
Po citoj ato që tha NIK_SERIOZI
paapapapapapa sa serioze ti mi lal!!!!



O NIK

Po mire un e kisha me Roken, e jo me ty... me ate i kam kunjat ...


Postuar nga roke datë 10 Dhjetor 2004 - 06:43:

Re: SABINA

Citim:
Po citoj ato që tha sabina



O NIK

Po mire un e kisha me Roken, e jo me ty... me ate i kam kunjat ...


e di une me mua e keni.Por ja i kuptojme gabimet me vonese,prandaj dhe kthesen e bejme me vonese
Pergjigje temes.Hej njerez!ne te vertete,pa tjeter qe shqiptare,pasi fundja mund te qash nje hall ose mund te gezosh nje gezim.Mos te duken pak,por me keto budalluqet ketej,edhe per ne banjo su thua dot se duan dy shekuj ta kapin,dhe po nuk e kuptuan,lene takim tek psikologu
Bye bye!


Postuar nga ~Enigme~ datë 12 Prill 2006 - 15:43:

Re: Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare

Citim:
Po citoj ato që tha uragani
Deri para pak kohesh femren shqiptare nuk e nderroja me gje ne bote por fatkeqesisht tashme kam nderruar opinion. Te kesh nje histori sot me nje shqiptare do te thote te kesh halle te medha ne kurriz.
Nje shoku im thote:
"Nuk ke ce do hasmin po te kesh nje femer shqiptare per te dashur".
Sa djem te rinje kane ikur per pambuk sepse jane ngaterruar me njeri tjetrin per femrat. Gjithmone u eshte vene faj djemve qe jane gjak nxehte te ashper e te nxituar por pothuajse kurre nuk i kane fajesuar femrat. Jane ato qe me sjelljet e tyre provokojne konflikte dhe nuk po dine si te frenojne veten. Flitet shume per femrat besnike por nga cfare po na degjojne veshet eshte bere per te hedhur syte large.
Te ulesh ne nje bar ne shqiperi do te flirt-osh "syrazhi" me te gjitha femrat e lokalit.
Hajde dhe martohu me shqiptare po deshe......

.... mortjaaaaaaaaaaaaaa........



Patriotizem!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Postuar nga diabolic datë 02 Maj 2006 - 14:07:

Nuk do e nderroja kurre femren shqiptare me nje femer te huaj .Jane edhe ato problemet qe thone te tjetert qe me terheqin tek femra shqiptare por edhe sesi te kupton ajo nuk te kupton asnje femer tjeter.Te them ti amo ketu ne italisht eshte e thjesht por te them te dua ne shqip nje vajze shqiptare eshte shume e veshtire sepse kur ta bej dua ta ndiej me te vertet.Kam njohur shume femra te huaja por kurre nuk e kam ndier kenaqsin se kur dale me ato shqiptare.Une mundesisht e dua edhe elbasanllie se keshtu flasim ne dialekt dhe merremi vesh tamam :p


Postuar nga buzeqeshja datë 07 Maj 2006 - 17:44:

Citim:
Po citoj ato që tha diabolic
Nuk do e nderroja kurre femren shqiptare me nje femer te huaj .Jane edhe ato problemet qe thone te tjetert qe me terheqin tek femra shqiptare por edhe sesi te kupton ajo nuk te kupton asnje femer tjeter.Te them ti amo ketu ne italisht eshte e thjesht por te them te dua ne shqip nje vajze shqiptare eshte shume e veshtire sepse kur ta bej dua ta ndiej me te vertet.Kam njohur shume femra te huaja por kurre nuk e kam ndier kenaqsin se kur dale me ato shqiptare.Une mundesisht e dua edhe elbasanllie se keshtu flasim ne dialekt dhe merremi vesh tamam :p


Ore ti shum pretekste paske


Postuar nga Eria datë 07 Maj 2006 - 17:47:

Talking

Citim:
Po citoj ato që tha buzeqeshja


Ore ti shum pretekste paske



Cun me pretendime aiiiiiiiiiiii,ske ci thua !!
Sdashka hic,e dashka dhe nga zone vete!!
Diabolic,dil ne qender te Elbasanit dhe bertit ´´Dua nuse reeeeeeeee hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj´´
edhe te mblidhet grupi aty,zgjidh e marr ti pastaj !!!


Postuar nga buzeqeshja datë 07 Maj 2006 - 17:52:

Citim:
Po citoj ato që tha Eriosa
[B]

Cun me pretendime aiiiiiiiiiiii,ske ci thua !!
Sdashka hic,e dashka dhe nga zone vete!!
Diabolic,dil ne qender te Elbasanit dhe bertit ´´Dua nuse reeeeeeeee hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj´´
edhe te mblidhet grupi aty,zgjidh e marr ti pastaj !!! [/
B]


Moj eriose po ku ka vajze qe e merr ate po lere ate muhabet ai ne gjet ndonje ktu jashte se ne shqiperi e ka kap nami i keq dhe se merr njeri...do ngelet beqar djali po filloi te kete shum pretendime ...


Postuar nga amoxil datë 07 Maj 2006 - 18:40:

Wink

Citim:
Po citoj ato që tha diabolic
Nuk do e nderroja kurre femren shqiptare me nje femer te huaj .Jane edhe ato problemet qe thone te tjetert qe me terheqin tek femra shqiptare por edhe sesi te kupton ajo nuk te kupton asnje femer tjeter.Te them ti amo ketu ne italisht eshte e thjesht por te them te dua ne shqip nje vajze shqiptare eshte shume e veshtire sepse kur ta bej dua ta ndiej me te vertet.Kam njohur shume femra te huaja por kurre nuk e kam ndier kenaqsin se kur dale me ato shqiptare.Une mundesisht e dua edhe elbasanllie se keshtu flasim ne dialekt dhe merremi vesh tamam :p


I fute gocat ne menime re elbasanlli,ma mire mo thuj fare ca ke nmenje se ta marin per ters cucat ene nele beqo.Elbasanllije mere ,bollokume elbasani.


Postuar nga buzeqeshja datë 07 Maj 2006 - 18:47:

Citim:
Po citoj ato që tha amoxil


I fute gocat ne menime re elbasanlli,ma mire mo thuj fare ca ke nmenje se ta marin per ters cucat ene nele beqo.Elbasanllije mere ,bollokume elbasani.



Po mire mor le ta marri si te doje le ta gezoje ta trashegoje e ti beje cte doje....


  Gjithsej 67 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »
Trego 669 mesazhet në një faqe të vetme

Materialet që gjenden tek Forumi Horizont janë kontribut i vizitorëve. Jeni të lutur të mos i kopjoni por ti bëni link adresën ku ndodhen.