Forumi Horizont Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- Sali Berisha, komunisti i veshur tani me petkun e Demokracise?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=14943)


Postuar nga Tulipani datė 29 Nëntor 2007 - 20:07:

Citim:
Po citoj ato qė tha diabolic


Eshte idea me absurde qe kam lexuar ndonjehere !
Jo per gje por ne nje fare menyre ne po qeverisemi nga te huajt edhe tashme sepse jemi te kushtezuar nga shume direktiva qe europa e bashkuar na ka caktuar.
Por une sdo ta pranoja kurre te qeverishim nga njerez te cilet nuk e njohin realitetin shqiptare dhe sdo te arrinin kurre qe ta kuptonin ate.
Nese do te behemi nje vend demokrat kete duhet ta bejm me forcat tona dhe jo duke u dorezuar ne doren e njerzve qe nuk e shoh perse duhet te shohin interesin e shqiperise.
Nuk e shoh te arsyeshme te fillosh edhe te gjykosh nga 17 vjet largesi .
Ti dhe shume te tjere qe flasin si koopetent per shqiperine megjithe nuk jeni pjese perberse e realietit sheh shqiperine ndryshe sepse nuk e prekni realitetin e vertet.
Eshte ndryshe shqiperia dhe realiteti i pare nga televizioni dhe gazetat dhe ndryshe kush jeton monontonin e cdo dite aty.
Nuk kam menduar ndonjehere qe berisha eshte fajtor per gjithcka te keqe qe ka ndodhur ne shqiperi dhe as tani nuk e mendoj.
Gjithsesi gjithkush e mendon si do....


Gjithe te mirat...Nga te paktat here qe une me ty biem dakord fajet s'jane asnjehere te nje njeriu te vetem, e idea e qeverisjes se huaj me kujton princ Vidin ... absurde!!!
Por nuk do pranoj asnjehere faktin qe ne vazhdojme te votojme perseri te njejtat karta te konsumuara, themi jane po ato ... dreqi ta haje ku rrine Alternativat!!


  Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.