Forumi Horizont Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- Sali Berisha, komunisti i veshur tani me petkun e Demokracise?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=14943)


Postuar nga IQVLORA datė 30 Nëntor 2007 - 16:23:

Dikur nje fare politikani i quajtur F Nano ka hedhur idene e te berit te Shqiperise Protektoriat italian.Te habiteshme keto ide!!!!

Po ju jap nje shembull.Shikoni Kosoven qe udhehiqet nga nje qeveri nderkombetaresh.Cfare e mire ka ndodhur aty?Asgje e mire,vetem korrupsion e imoralitet dhe te gjitha keto kane mbi 8 vjet qe bien mbi kurrizin e popullit shqiptar te Kosoves.Jo miqte e mij i huaji mbetet i huaj.Populli thote:''Gomarin e nxjerr nga balta i zoti'',qe do te thote se te huajit nuk i behet vone per ty po nuk u kujdese vete per shtepine tende.Do t'i jap nje shembull te thjeshte shqiptarit qe banon ne gjermani,ose me mire ta pyes ate.

A ke provuar qe makinen tende t'ja japesh dikujt tjeter qe ta perdore?Nqse po si te eshte dukur kur ai ta ka sjelle te gervishtur,te karamboluar,apo qe e ka ngare duke i nxjerre ''shkumet'' motorit te saj?

E pra keshtu eshte te besh boten zot e te komandoje shtepine tende.Eshte turp ta mendosh jo ta vesh ne zbati kete ide.


  Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.