Forumi Horizont Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- Sali Berisha, komunisti i veshur tani me petkun e Demokracise?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=14943)


Postuar nga sarandaebukur datė 02 Dhjetor 2007 - 23:40:

Centrali berthamor

Neser takohen ne Tirane dy kryeministrat z Romano Prodi me z. Sali berisha..

Pika e pare eshte ndertimi i nje centrali berthamor ne fabriken e pesticideve ne Durres..dhe shum  ceshtje te tjera..

Si e mendoni ju: A.eshte  e mire kjo per shqiperine...dhe c`pasoja ka /


  Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.