Forumi Horizont Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- Sali Berisha, komunisti i veshur tani me petkun e Demokracise?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=14943)


Postuar nga back4ever datė 06 Dhjetor 2007 - 02:31:

Re: Centrali berthamor

Citim:
Po citoj ato qė tha sarandaebukur
Neser takohen ne Tirane dy kryeministrat z Romano Prodi me z. Sali berisha..

Pika e pare eshte ndertimi i nje centrali berthamor ne fabriken e pesticideve ne Durres..dhe shum  ceshtje te tjera..

Si e mendoni ju: A.eshte  e mire kjo per shqiperine...dhe c`pasoja ka /Shqiperia central berthamor e si mund ta lejoj BE nje gje te till ne nje (shtet) qe ska as nje lloj sigurije,e di ti ca pasoja sjell nje central berthamor po te ndodhi ndo nje shperthim?apo ndo nje sabotim qe shqiperia i ka mar doren,come on me ate qeveri te korruptuar ca nuk pret,po besoj se BE ska per ta lejuar dhe ishalla se lejon,ka menyra te tjera te shfrytezosh po jo kete pls...


  Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.