Forumi Horizont Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- Sali Berisha, komunisti i veshur tani me petkun e Demokracise?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=14943)


Postuar nga varka datė 06 Dhjetor 2007 - 15:54:

ti je ka dicka te vertete ne ato qe thua , une e citova dhe me siper qe nuk eshte problem ndertimi i tij por nuk e ndertojme dot edhe te duam,deshira me realitetin jane shume larg njera tjetres ne kete rast.
Mua me vjen keq qe disa nuk e kuptojne se kjo eshte nje loje politike dhe mundohen me argumente femijesh te na tregojne rreziqet qe do te na vijne nga rrezatimi kur cekani rreh ne tjeter vend ....nejse ne 2014 ilir meta qe do vije ne pushtet mbase do rregulloje ndonje gje ( te mbetur pa rregulluar)


  Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.