Forumi Horizont Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- Sali Berisha, komunisti i veshur tani me petkun e Demokracise?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=14943)


Postuar nga arturm datė 06 Dhjetor 2007 - 22:47:

Citim:
Po citoj ato qė tha varka

Te lutem shume ty dhe te "zgjuarve " te tjere te forumit qe kur nuk e kane idene se cfare po behet fjale me mire mos merr pjese fare ne bisede. Une kam mbaruar Fakultetin e Inxhinjerise Elektrike o Var-kar, ndersa ti ke marre ca mesime se si perdoret shkopi i gomes atje te Akademia e Rendit. Natyrisht ti e ke idene me mire se sa mua per cfare po flitet sepse keshtu kane vajtur punet ne Shqiperi.

Tani na e bere dhe Shqiperine si Kanadaja.

Oh Zot 


  Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.