Forumi Horizont Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- Sali Berisha, komunisti i veshur tani me petkun e Demokracise?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=14943)


Postuar nga varka datė 07 Dhjetor 2007 - 03:08:

Tume kaq te veshtire e ke ta pranosh mendimin ndryshe ???
Si elektricist qe je ti i di me mire se une keto punet e rrezatimit nuklear keshtu qe spo hyj ne debat te hollesishem per te por te keshilloj qe ta mbyllim me kaq kete debatin kot fare per sa i perket centralit berthamor dhe mullinjve me ere.


ps.Kam mbaruar edhe nje fakultet tjeter pervec atij te shkopit te gomes z.tume por se kam per zakon te hapem bythesh ne forum.


  Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.