Forumi Horizont Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- Sali Berisha, komunisti i veshur tani me petkun e Demokracise?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=14943)


Postuar nga arturm datė 09 Dhjetor 2007 - 17:32:

Citim:
Po citoj ato qė tha varka
SA inat e keni kete burrin ne krah te ....


Ne fillim me Bushin plak, pastaj me Bushin bir, dhe ME SHQIPTARE SI PUNA JOTE do vije koha qe te shikojme edhe nje fotografi te Berishes me Bushin nip.

Oh Zot


  Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.