Forumi Horizont Gjithsej 6 faqe: [1] 2 3 4 5 6 »
Trego 52 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Video Fituese Live e YouTube ... (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=15824)


Postuar nga lezhjani-82 datė 07 Maj 2008 - 19:21:

Video Fituese Live e YouTube ...

Shikojeni kete video deri ne fund dhe nuk do te zhgenjeheni. Ka me shume se 30 milion shikime dhe sapo eshte bere nje emision ketu ne USA vetem rreth kesaj video!
Ju garantoj se skeni pare ndonjehere video te tille!


Postuar nga lezhjani-82 datė 28 Maj 2008 - 23:45:

Paranormalja me vidjo origjinale !


Postuar nga lezhjani-82 datė 28 Maj 2008 - 23:49:

Ngjarje e vertete


Postuar nga lezhjani-82 datė 29 Maj 2008 - 02:02:

Fotot paranormale me te njohura!


Postuar nga lezhjani-82 datė 29 Maj 2008 - 14:23:

Nji sqarim per ate vidjon e dyte:

Ngaqe u bana shum kurjoz se cfare i kishte ndodh atij lojtarit, lexova komentet e vidjos. Ne te vertete aj lojtari nuk ka vdekur dhe thuhet se ka luajtur ndeshjen tjeter. Ato spazmat trupore qe e kapin jane te pavetedijshme dhe mendohet se i kane ardhur nga goditja ne koke!


Postuar nga Gjergj Kastrioti datė 29 Maj 2008 - 16:06:

Re: Video Fituese Live e YouTube ...

Llahtar fare!

Ne luften per mbijetese bashkimi ben fuqine!
Sa shume kemi per te mesuar duke pare kafshet


Citim:
Po citoj ato qė tha lezhjani-82
Shikojeni kete video deri ne fund dhe nuk do te zhgenjeheni. Ka me shume se 30 milion shikime dhe sapo eshte bere nje emision ketu ne USA vetem rreth kesaj video!
Ju garantoj se skeni pare ndonjehere video te tille!Postuar nga hebeja datė 29 Maj 2008 - 16:16:

Thumbs up

Vertete video shume interesante. Mbreme vone kam pare vetem te paren, dhe te dyten, se dy te fundit kur pashe qe kishin te bejne me ghost u friksova se isha vetem e thash po me vjen ndonjeri per vizite i pashe tani, ajo qe ishte me gocen Tereza-vertet jam friksuar shume-morali: mos fut ne veture askend qe se njeh.

Po si nuk na tregove ti Lezhjani qe mbreme se ai futbollisti qenka gjalle, po sakeq me ka ardh, po nuk  kishin vene dhe nje muzike te dhimbshme, per pak sa nuk qava,vertet interesante se si vraponte (kercente) neper fushe...


Postuar nga lezhjani-82 datė 29 Maj 2008 - 16:40:

Citim:
Po citoj ato qė tha hebeja
Vertete video shume interesante. Mbreme vone kam pare vetem te paren, dhe te dyten, se dy te fundit kur pashe qe kishin te bejne me ghost u friksova se isha vetem e thash po me vjen ndonjeri per vizite i pashe tani, ajo qe ishte me gocen Tereza-vertet jam friksuar shume-morali: mos fut ne veture askend qe se njeh.

Po si nuk na tregove ti Lezhjani qe mbreme se ai futbollisti qenka gjalle, po sakeq me ka ardh, po nuk  kishin vene dhe nje muzike te dhimbshme, per pak sa nuk qava,vertet interesante se si vraponte (kercente) neper fushe...


As une nuk e dija. dhe aty tek vidjo e kishin vene qe ka vdek kshu qe e vura dhe une. mgjtht. tani qe e di se ska vdek ndihem me mire edhe une

Kurse ajo vidjo me kafshet eshte siur te kishte pasur nje rregjizor qe e ka organizuar. E papare.
Ma merr mendja se ata qe kane nisur ta shohin ate vidjo e kane lene pergjyse se kujtojne se bualli i vogel vdes, por ne fund del se nuk eshte e vertete.


Postuar nga lezhjani-82 datė 31 Maj 2008 - 18:39:

Fugly
Krijesa te cuditshme !


Postuar nga kurt datė 21 Gusht 2008 - 10:30:

njeriu me i gjate ne bot takon njeriun me shkurt ne bote


  Gjithsej 6 faqe: [1] 2 3 4 5 6 »
Trego 52 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.