Forumi Horizont Gjithsej 21 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »
Trego 21 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Duhet legalizuar droga??? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18595)


Postuar nga eliz datė 09 Maj 2012 - 09:43:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner


PO. Te gjitha llojet e drogave.
Dhe, Lazarati te shpallet: Kryeqyteti i Shqiperise.

tamam si ty e mendoj dhe une.Ca nga uria,ca nga droga se jemi dhe shume si numer


  Gjithsej 21 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »
Trego 21 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.