Forumi Horizont Gjithsej 12 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 119 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ciftet e Forumit Horizont (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18718)


Postuar nga MaCkA datė 28 Janar 2013 - 11:20:

Ciftet e Forumit Horizont

U riktheva ketu ashtu rastesisht dhe tani pasi kam lexuar te gjitha postet e vjetra vertet ndjeva nostalgji per ato vite (pavaresisht se disa jane poste adoleshence - nisur qe nga pseudonimi!)

Dua te them qe une dhe burri im jemi njohur ne kete forum ne 2004 dhe me vjen mire qe forumi akoma egziston. A ka cifte te tjere qe e kane nisur historine ketu?


Postuar nga AngelDevil datė 28 Janar 2013 - 17:08:

Te trashėgoheni
Dhe te mendosh qe 37 postimet e tua kėtu bėnė qe te gjesh dashurinė e jetės tėnde


Postuar nga Piktor datė 28 Janar 2013 - 17:24:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
Te trashėgoheni
Dhe te mendosh qe 37 postimet e tua kėtu bėnė qe te gjesh dashurinė e jetės tėnde

Po mesazhet private hyjne.
Ka qene dashuri ne mesazh te pare AD.


Postuar nga lorie datė 28 Janar 2013 - 18:02:

lol


Postuar nga Endri datė 28 Janar 2013 - 20:29:

Cdo gje e mundur...you just have to be lucky.


Postuar nga Deb* datė 29 Janar 2013 - 00:49:

Wow! Mire se na u riktheve! Kurse mua mu duk se vetem pas 500 postimesh me vune re anetaret qe kisha ardh ne forum. Me behet qejfi qe npm forumit ke arrit te gjesh njeriun e jetes. Asgje nuk eshte e pamundur sot. Po burri me cfare nicku ka qene?


Postuar nga kurt datė 29 Janar 2013 - 03:37:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
Te trashėgoheni
Dhe te mendosh qe 37 postimet e tua kėtu bėnė qe te gjesh dashurinė e jetės tėnde

E fort kjo
Shume bukur ama qe ky forum paska bashkuar dy veta te krijojn nje jete bashke.


Postuar nga MaCkA datė 29 Janar 2013 - 09:50:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
Te trashėgoheni
Dhe te mendosh qe 37 postimet e tua kėtu bėnė qe te gjesh dashurinė e jetės tėndeFaleminderit.
E verteta eshte qe forumi mundesoi bisedat e para por jo se filluam nje marredhenie dashurie plotesisht te bazuar nga forumi dhe ne 37 postimet e mia ketu! U deshen plot 5 vitet e ardhshme per te arritur te martesa ne 2009. Dhe tani qe kemi pothuajse 4 vjet martuar nuk mund te them se njihemi 100% dhe jo me me 37 mesazhe!


Postuar nga MaCkA datė 29 Janar 2013 - 10:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti
E fort kjo
Shume bukur ama qe ky forum paska bashkuar dy veta te krijojn nje jete bashke.Jam e sigurt qe nuk jemi te vetmit.


Postuar nga MaCkA datė 29 Janar 2013 - 10:11:

Citim:
Po citoj ato qė tha Endri
Cdo gje e mundur...you just have to be lucky.


Certainly true. I do indeed feel very lucky as I couldn“t have asked for a better person to spend my life with. Good luck to you too.


  Gjithsej 12 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 119 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.