Forumi Horizont Gjithsej 20 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 198 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Cfare do te benit???... (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=8158)


Postuar nga lezhjani-82 datė 26 Prill 2005 - 21:57:

cfare do te benit???...

Nese do ta dinje se jane 24 oret e fundit te jetes tende?
Cfare do te benit, si do ta kishit shijuar ate 24 oresh, sa aventura irracionale mund te pjelle mendja ne ato momente?!

Mendoj se kjo teme mund te jete interresante per te treguar ate qe ju bren perbrenda por smund ta beni per arsye se neser mund te pendoheni, se neser njerezit mund ju shikojne me nje sy tjeter.Se jeta vazhdon etj...

Them se tema mund te perfshije mendime nga me romantiket ne ato me te cmendurat

Une do ta jap mendimin tim ne vazhdimesi te temes (kuptohet nese do te kete pergjigje)

Ju pershendes.


Postuar nga 100%PogradeCare datė 26 Prill 2005 - 22:23:

Ta dija une qe do ishin 24 e fundit te jetes time... do beja Sex re.... ca te beja tjeter lol


Postuar nga hirushja datė 26 Prill 2005 - 23:09:

sa reziztonke mi . Paske ter ket energji .


Postuar nga i/e paregjistruar datė 26 Prill 2005 - 23:11:

mu s'do me shkonte mendja per sex. Do isha mundu e mos e kaloja periudhen duke qare. Do shkoja te takoja te gjith ato qe do kisha mundesi, dhe ti thoja sa i dua...

sa mendim i trishtueshem.


Postuar nga Sykaltra_Shqiptare datė 27 Prill 2005 - 01:05:

Pershnetje Lezha!

Ca aventurash thu ti mar?-Per 24 ore,
nuk je ne gjendje te vetekontrollosh mendimet e fundit, deshirat e fundit!
-Nejse,imagjinata jote edhe une po i pergjigjem sic di!


"24 oret e funit te jetes time do deshiroja t`i kaloja me Prinderit e mi
vetem ne Bregdetin e Shengjinit!-Te qeshja dhe te lozja deri ne fundjete!
E ku ka me bukur sesa t`ua kushtosh oret e fundit te jetes
Prinderve qe na sollen ne jete?!-Dhe sinqerisht qe do kisha nje fund jete te Lumtur!"


Mire u shkruafshim yje!
nga sykaltra-usa.


Postuar nga sUgA__tIlOnCe datė 27 Prill 2005 - 19:58:

Do merja guximin dhe do i thoja gjith cunave qe i kam qef, qe i pelqejjjj dhe do veproja vetem si debileee aman pastaj..un dhe tani ne kto momente mendoj sikur jam ne 24-orshin e fundit kshq veproj pa tendenca

Jeta esht sh e shkurter njerez qe tmendoheni thell
[/b]


Postuar nga 100%PogradeCare datė 27 Prill 2005 - 21:04:

Citim:
Po citoj ato qė tha hirushja
sa reziztonke mi . Paske ter ket energji .hehehee yea girla


Postuar nga lezhjani-82 datė 28 Prill 2005 - 01:04:

Citim:
Ta dija une qe do ishin 24 e fundit te jetes time... do beja Sex re.... ca te beja tjeter lol


O pogradeci po me ke keshtu???....apo do beje sex dhe kaq...?!

Me ke te dali perpara...?


Postuar nga 100%PogradeCare datė 28 Prill 2005 - 02:15:

Citim:
Po citoj ato qė tha lezhjani-82


O pogradeci po me ke keshtu???....apo do beje sex dhe kaq...?!

Me ke te dali perpara...?
jo ore... si me ke te me dali perpara.... varet se kush te del perpara
po e kisha llafin me amoren e ime...

PS : Pse me keqkupton bre byrazer heee looool :-P


Postuar nga Sykaltra_Shqiptare datė 28 Prill 2005 - 02:37:

Me lindi dhe nje ide tjeter!

Ne 24-oreshin e fundit te jetes sime,do lexoja biblen qe s`e kam lexuar kurre!Dhe nuk do vdisja injorante!

Pashim Lezha!


  Gjithsej 20 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 198 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.