Forumi Horizont Gjithsej 5 faqe: [1] 2 3 4 5 »
Trego 5 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=251)
-- pse une sdo prezantohem eeeeeeeeeeeee (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=1077)


Postuar nga pogradecarjaaa datė 16 Qershor 2003 - 23:22:

Smile pse une sdo prezantohem eeeeeeeeeeeee

Nje pershendetje per te gjithe shqipetaret, po sidomos per ju qe kini formuar kete forum .
Me te vertete qe kur kam filluar te lexoj kete forum ose me sakte te behem e une nje anetare e tij ,me ka pelqyer shume te kaloj kohen time te lire (gjithe diten)lol
e me qe ra fjala e prezantimit tju tregoje genta nje te forte juve po aman qeshni po mos u tallni eeeeeeee loooooooooool
kur kam qene moshe e re se tani jam plakur lol
no e kam seriozisht tani
me falni muaaaaaaaa
isha 7-8 vjet kurse tani jam 18( per ata qe jane te interesuar te dine )kuptohet

ne ate kohe kam vjat per nje vizite tek nje shok i familjes tone
atje ishte djali i shokut te familjes time dhe ishte me nje shokun e tij vete une hyj ne dhomen ku ishin vetem cupat e tij dhe djali me gjith shokun tani keta moshe 18 e lart po qe mos merzitesha une me pleqerine me thane shko tek ata vete une si njeri i shkurter qe isha ateheresh lol ,dhe takoj me radhe tani shokun e tij se njihja dhe me thote djali te prezantoj me shokun tim , tani ketu eshte e forta nuk e di po kete fjale gjithmone e dija sikur te thoshin propozoj sec hynte kjo fjale ketu aha mosha kishte te bente te sajen looooool
edhe ja fut vrapit genta po siiiiii si sketerrrrrrrr ne dhoma tjeter tek mami dhe atje ri sikur ska ndodhur gje kur vete ne shpi i them motres motra se mua me prezantoj nje djale ajo keshtu edhe....
edhe si i thashe une kaq e vogel te me prezantoje ai ajo ja ka futur nje te qeshur edhe tani kjo ka mbetur histori per mua .e keshtuja ( qeshni se eshte per te qeshur looooooooooooooool)

edhe qe thoni ju une jam genta jam nga pogradeci dhe jam 18 vjet per gjera te tjera ju shkruaj me vone se e di qe do thoni bobo sa shkrojtke me viranke po he skagje
bye bye
luv ya all
genta


  Gjithsej 5 faqe: [1] 2 3 4 5 »
Trego 5 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.