Forumi Horizont Gjithsej 1913 faqe: « E parė ... « 1896 1897 1898 1899 1900 1901 1902 1903 1904 [1905] 1906 1907 1908 1909 1910 1911 1912 1913 »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga robert datė 01 Maj 2017 - 17:23:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu
Jam futur thelle ne politike. Nuk di a do kemi lufte me Korene e Veriut

Lufte me korene e veriut?!.. Qe d.m.th. lufte me Kinen?! Nuk e besoj! Por filmat dhe planet qe behen tek ai pesekendori ne Uashington, i dine vetem pak njerez! Keshtu qe siguri nuk ka sot per asgje. Aq me pak me kete kok-laker-ngjyrosurin!


  Gjithsej 1913 faqe: « E parė ... « 1896 1897 1898 1899 1900 1901 1902 1903 1904 [1905] 1906 1907 1908 1909 1910 1911 1912 1913 »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.