Forumi Horizont Gjithsej 1913 faqe: « E parė ... « 1899 1900 1901 1902 1903 1904 1905 1906 1907 [1908] 1909 1910 1911 1912 1913 »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga Fajtori datė 12 Shtator 2017 - 21:21:

Po germoja per ca gjera dhe me doli perpara ky artikulli, qe me solli ne mend Robertin e forumit tone
http://theness.com/neurologicablog/...ks-and-physics/

Se dija qe paska terminologji te caktuar per shkencetare te caktuar... :p


  Gjithsej 1913 faqe: « E parė ... « 1899 1900 1901 1902 1903 1904 1905 1906 1907 [1908] 1909 1910 1911 1912 1913 »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.