Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga dylan datė 22 Janar 2012 - 23:28:

po shkruj e ha byrekun pra po aspak i mir


Postuar nga lule datė 23 Janar 2012 - 14:03:

Po pi nje kafe , pastaj nje dush e do fle .


Postuar nga dylan datė 24 Janar 2012 - 03:37:

pi nje got jus pas nje cigareje

i start smoking vcan u believ after almost 3 years i wanna kill my self gooooooooooooooooooooood


Postuar nga BIONDIA datė 25 Janar 2012 - 09:33:

ne radhe po pres


Postuar nga Eria datė 25 Janar 2012 - 10:55:

Po lidh lemshe


Postuar nga dylan datė 25 Janar 2012 - 13:07:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria
Po lidh lemshehahah ca este ai sen


ujn hic tube po lexoj ju po pi kafen


Postuar nga Eria datė 27 Janar 2012 - 10:58:

Po bejme komplote me Katin, do bejme grusht shteti


Postuar nga bruni22 datė 27 Janar 2012 - 11:27:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria
Po bejme komplote me Katin, do bejme grusht shteti


Katin ta kam fal. Po mos guxo te kerkosh me teper


Postuar nga Eria datė 27 Janar 2012 - 14:43:

Citim:
Po citoj ato qė tha bruni22


Katin ta kam fal. Po mos guxo te kerkosh me teper
Qenke koronac


Postuar nga bruni22 datė 27 Janar 2012 - 16:38:

Citim:
Po citoj ato qė tha EriaQenke koronacJam edhe pik. Heeee

Mmmmmm


Postuar nga Eria datė 27 Janar 2012 - 17:48:

Citim:
Po citoj ato qė tha bruni22


Jam edhe pik. Heeee

MmmmmmJa zbuluam nga cili qytet eshte Bruni


Postuar nga BIONDIA datė 27 Janar 2012 - 18:33:

Unhappy

Po pi nje kafe te mbledh veten nga frika e termetit qe ndieva sot


Postuar nga bruni22 datė 27 Janar 2012 - 19:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria


Ja zbuluam nga cili qytet eshte BruniAzzi tua no eee?

Pa he njeher nga jam?


Postuar nga Ana1 datė 27 Janar 2012 - 23:29:

degjoj muzike...


Postuar nga dylan datė 28 Janar 2012 - 01:58:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria
Po haj kulackur te lexova mendova qe ke shkru po ha kaluc e fillova te qehs me te malle kur e rilexova dhe nje her me doli kulac e po qesh serish

per temen po pija nje gjysme kafe te mebtur e haja ca biskota pas nej cigareje qe kam pi qe acoma me vjen me vjell


Postuar nga lule datė 28 Janar 2012 - 10:06:

Sa jam zgju , i futa nje dush e po pi kafen dhe po nigjoj :

Silvi Mjaft me..... http://youtu.be/NkSwecsxP8o


Postuar nga Eria datė 28 Janar 2012 - 10:55:

Po degjoj muzike nderkohe qe po rregulloj shtepine... Kaosi fundjaves


Postuar nga lule datė 28 Janar 2012 - 12:56:

Edhe un si kjo nalt , sa bona ēik pastrim tani..

Tani do vishem e do dal pak , e shtun gjynof me nejt mbyll shpi .


Postuar nga dylan datė 28 Janar 2012 - 15:04:

po pija kefene e mengjesin po e lashe mjaft se mu ftoh shume

dhe po shkruj me ju natyrisht


Postuar nga al74 datė 28 Janar 2012 - 15:46:

shof "hot rod" e ondrra per ameriken merr krah...po o larg .


Postuar nga BIONDIA datė 28 Janar 2012 - 19:12:

Me tasin me kokosha dhe patatine perpara dhe me ibrikun e cajit te malit duke prit ndeshjen Juventus -Udinese
p.s Gla ndeshje e veshtire nje x do ishe shume .


Postuar nga dylan datė 28 Janar 2012 - 19:34:

po pres muffinsat pra dhe po i flas njarit si ma pruni shpirtin ne fyt thojne pleqte hahahhahahahha

sa qesha


Postuar nga sexy_guy datė 28 Janar 2012 - 23:56:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
po pres muffinsat pra dhe po i flas njarit si ma pruni shpirtin ne fyt thojne pleqte hahahhahahahha

sa qesha
ca jan muffinsat mi lol hahah


Postuar nga dylan datė 29 Janar 2012 - 03:30:

Citim:
Po citoj ato qė tha sexy_guyca jan muffinsat mi lol hahah
dicka qe hahen sexi boy tip torte e vogel dicka mos bej sikur se din


Postuar nga RAIMONDI datė 30 Janar 2012 - 04:47:

As vete nuk e dij se ca po bej tani....--ou tani hapa tv-ne dhe qenka filmni ----Indecent propsal... me Demi Moore dhe Robert Reford


Postuar nga dylan datė 30 Janar 2012 - 05:15:

nga wiski ne wiski u myta sonte
a don ksuh


Postuar nga BIONDIA datė 30 Janar 2012 - 18:07:

Po shplodhem duke u ngrohur mbas oxhakut dhe po pres darken Ana sot ka gatuar gulash .


Postuar nga dylan datė 31 Janar 2012 - 04:55:

asgje per zotin hyra tju shof sec cme mori malli per ju smunda te ik fle pa ju lexu pak e gjitha


Postuar nga Eria datė 31 Janar 2012 - 10:35:

Po bind veten qe duhet te dale ne pazar -.-''


Postuar nga dylan datė 31 Janar 2012 - 13:05:

pi kafen e mjesin me nje cope bakllava qe e kam pergatitur mbreme super paska dale jo shume sherbet jo shume shqer miammmmmmmmm me knaqi


Postuar nga bruni22 datė 31 Janar 2012 - 14:07:

Po ha nje embelsir qe ka pergatit, katjusha


Postuar nga dylan datė 31 Janar 2012 - 18:54:

po nje kafe behem gati te ik ne pun po kryt me myti ku kuuuuuuuuuuuuuuuuu


Postuar nga dylan datė 31 Janar 2012 - 18:56:

po puth ju em mend para se te ik klm forumi horizont love you guys


Postuar nga BIONDIA datė 31 Janar 2012 - 19:21:

te puth dhe une Dylan

tani po degjoj lajmet kisha kohe qe si degjoja e mire paskam bere na hapen barkun .


Postuar nga AngelDevil datė 31 Janar 2012 - 19:26:

do bej ck mhb me bionden se na ka marre malli


Postuar nga BIONDIA datė 31 Janar 2012 - 19:44:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
do bej ck mhb me bionden se na ka marre mallike te drejte kemi kohe qe skemi bere muhabet nga ke humb ti shoqe se u bere per mall thashe ti shkruaj Aides me te gjet


Postuar nga AngelDevil datė 31 Janar 2012 - 19:48:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIAke te drejte kemi kohe qe skemi bere muhabet nga ke humb ti shoqe se u bere per mall thashe ti shkruaj Aides me te gjeteshte bere keq per leku bionde me harxho shume benzine ajo makina e dreqit sdo me mbaje familja gjithe jeten se ne maje te hundes ju kam ardh : ))))


mire ti?


Postuar nga BIONDIA datė 31 Janar 2012 - 19:53:

Aq mire Angjel sa po kap hekur ska pas periudhe me te mire se kjo realizime ne cdo fushe sidomos ne ate profesionale se ne ate sentimentale mire kemi qene....spo flas me mos me hajne mesysh ndonje e me zen gripa ...
ti pervec ketyre problemeve te vogla per te tjerat mire


Postuar nga AngelDevil datė 31 Janar 2012 - 19:56:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA
Aq mire Angjel sa po kap hekur ska pas periudhe me te mire se kjo realizime ne cdo fushe sidomos ne ate profesionale se ne ate sentimentale mire kemi qene....spo flas me mos me hajne mesysh ndonje e me zen gripa ...
ti pervec ketyre problemeve te vogla per te tjerat mirehahaha e pe vete ... 1 foto vuna dje sot me 40 ne krevat ... me kput ai syri i poshter me kput


Postuar nga BIONDIA datė 31 Janar 2012 - 20:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


hahaha e pe vete ... 1 foto vuna dje sot me 40 ne krevat ... me kput ai syri i poshter me kpute pashe e pashe foton na keputi syni na keputi dhe sidomos i atyre miqve qe punojne ne amerik sesi te shofin ato ndryshe hahahaha ja mua sme gje se me shef shelgu me glakusin shendet me behet por kur me shef Faja emoglobina 3 me shkon me merr ne qafe me ate shikim vini ne forum ate foton iher ...


Postuar nga AngelDevil datė 31 Janar 2012 - 20:05:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA


e pashe e pashe foton na keputi syni na keputi dhe sidomos i atyre miqve qe punojne ne amerik sesi te shofin ato ndryshe hahahaha ja mua sme gje se me shef shelgu me glakusin shendet me behet por kur me shef Faja emoglobina 3 me shkon me merr ne qafe me ate shikim vini ne forum ate foton iher ...lool

ameriken se du hic bionde e kam provu

Tani ti me kyt Fajen ca qysh tek du me shume detaje lol


Postuar nga BIONDIA datė 31 Janar 2012 - 20:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


lool

ameriken se du hic bionde e kam provu

Tani ti me kyt Fajen ca qysh tek du me shume detaje lolDetaje ska shejtone se po na perhapet panik neper forum e fillojne fantazit e semura te antareve te semura menderisht e po na shkruajne ndonje tregim ne ndonje forum armik me teme biondia dhe faja .
Ka dicka qe me pelqen ke Fajadhe pse so tipi im sado shakara kam bere keto vite dhe e kam esagjeruar ndonjeher asnjeher se ka marre per keq o ti ngelte hatri ka ditur ta dalloje sa per ameriken une vdes per icik amerik


Postuar nga AngelDevil datė 31 Janar 2012 - 20:18:

she she kshu puna eeee

Faje donde estas


Postuar nga BIONDIA datė 31 Janar 2012 - 20:24:

Po pra kshu eshte puna disave ju bertet gruaja ne shtepi, disave te tjereve e dashura virtuale ,vizionieri humbi si krypa ne uje disa te tjere jane te vegjel e me akuzojne per pedofili vetem FAJA ska gale as e vret mendjen per ksoj gjojnash ...ku o thote ne mengjes hyn ai se shikon oren ti
po i them gjumit hajde po sdo te vije


Postuar nga AngelDevil datė 31 Janar 2012 - 20:25:

Faja esht tipi im Bionde larg duret se e kam zon para teje


Postuar nga BIONDIA datė 31 Janar 2012 - 20:28:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
Faja esht tipi im Bionde larg duret se e kam zon para teje


Je e sigurt qe o tipi jot ti shoqe se mos ke natarruar antar moj se mos hap arkivat e shtetit e te del qe anon ma shume nga qypi sesa nga metali hahahahah


Postuar nga AngelDevil datė 31 Janar 2012 - 20:29:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA


Je e sigurt qe o tipi jot ti shoqe se mos ke natarruar antar moj se mos hap arkivat e shtetit e te del qe anon ma shume nga qypi sesa nga metali hahahahahpo hapa arkivat i bi te jete qymyri fare por une jam tip qe smbaj inat kur e shaj e shaj kur hame mjalte hame mjalte


Postuar nga altini datė 31 Janar 2012 - 20:33:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA


Detaje ska shejtone se po na perhapet panik neper forum e fillojne fantazit e semura te antareve te semura menderisht e po na shkruajne ndonje tregim ne ndonje forum armik me teme biondia dhe faja .
Ka dicka qe me pelqen ke Fajadhe pse so tipi im sado shakara kam bere keto vite dhe e kam esagjeruar ndonjeher asnjeher se ka marre per keq o ti ngelte hatri ka ditur ta dalloje sa per ameriken une vdes per icik amerikMiredita bjonde. Kur i shkruajte keto fjale, dicka ndodhi ne zemren time.
Me lejoni te prezantohem.
Une jam nji manjak seksual i cili ka nje forum dhe jetoj ne Amerike.
Kam pershtypjen se ne kemi lindur per njeri-tjetrin.
Me thuaj dicka me shume per veten sepse kam pershtypjen qe un jam gjithshka qe ti kerkon ne nji mashkull.


Postuar nga AngelDevil datė 31 Janar 2012 - 20:35:

Bionde e hutove djalin ne vend te thote mirembrema tha mirdita lol


Postuar nga BIONDIA datė 31 Janar 2012 - 20:46:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
Bionde e hutove djalin ne vend te thote mirembrema tha mirdita lol


Po eshte ne Amerik ai moj jemi diference kohe ...djali me hutoi mua me humben dhe fjalet me humben Altin me pelqen ky emer me kujton dike ...


  Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.