Forumi Horizont Gjithsej 192 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga Vizioner datė 11 Shtator 2011 05:11:


Postuar nga Piktor datė 11 Shtator 2011 08:44:

Sapo ndava kete temen.
Tema e vjeter tashme gjendet ne arkiva.

http://www.forumihorizont.com/showt...14&goto=newpost


Postuar nga dylan datė 11 Shtator 2011 14:07:

po filloj me pastru shpin ,apo skam pak marshallah ti hy mir mir nje gjys dite pune


Postuar nga Vizioner datė 11 Shtator 2011 18:25:

Duke fergu speca te kuq.


Postuar nga dylan datė 11 Shtator 2011 18:52:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
Duke fergu speca te kuq.sa shum i ha nje zot e din qe kur skam skuq


Postuar nga shelgu datė 11 Shtator 2011 23:48:

Verte na paska marre malli. O Vizio, duhet edhe garnitrura me domate te grire e te ferguar lehte.. Oj none ku je.


Postuar nga dylan datė 12 Shtator 2011 00:17:

asgje solla te palos a rroba ei lashe po bisedoj me ju


Postuar nga Iyua datė 12 Shtator 2011 00:41:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner


Kjo kafja duket e mire. Can i have some 2?
Duke lene shenden.


Postuar nga dylan datė 12 Shtator 2011 02:13:

po iku shof tv kaloj pak mendimet e marra


Postuar nga Vizioner datė 12 Shtator 2011 04:13:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylansa shum i ha nje zot e din qe kur skam skuq
Bujrem, se kam akoma edhe per sotCitim:
Po citoj ato qė tha shelgu

Verte na paska marre malli. O Vizio, duhet edhe garnitrura me domate te grire e te ferguar lehte.. Oj none ku je.
Eeehh, ku eshte nana, ku eshte!
Po dhe gjithe jeten nuk rrihet duke thirr nanen.
Kete rruge-menyre zgjodhem dhe duhet te kenaqemi dhe me ato gjera qe gatujme vete
Citim:
Po citoj ato qė tha Iyua

Kjo kafja duket e mire. Can i have some 2?
Sidomos kur e bej une
Po e bej dhe nje per ty dhe po e leje ketu, kur te vish ta keshe gati


  Gjithsej 192 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.