Forumi Horizont Gjithsej 192 faqe: « E parė ... « 174 175 176 177 178 179 180 181 182 [183] 184 185 186 187 188 189 190 191 192 »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga eliz datė 17 Dhjetor 2013 23:23:

Ok,thank you Deb.Naten e mire befsh.


Postuar nga Deb* datė 18 Dhjetor 2013 00:04:

Naten, Eliz.


Postuar nga eliz datė 05 Janar 2014 21:42:

Po shoh kete

Kush nuk I ka pare keto videot e TEDTALKS ta beje,jane shume interesante dhe meson dhe dicka.


Postuar nga lorie datė 05 Janar 2014 22:07:

She makes some very good points

Me pelqejne TEDTALKS; me pelqeu autentizmi i kesaj gruas sesi e shpejgonte stresin dhe sesa shume influencon shendetin mendor. Me pelqeu qe ne fund permendi Stigmen,sepse eshte shume e veshtire ta luftosh,edhe ne vendet kapitaliste dhe te zhvilluara.


Une po degjoja Elisen over and over again.I love these lyrics and her unique voice:

And I hold on to this feeling
that stands above all feelings
telling me not to let go.
And I live on this feeling
the greatest of all feelings
telling me not to grow cold.


Postuar nga lorie datė 06 Janar 2014 01:04:

Delta Rae--wow
Po degjoj kete over and over again.

Phewww cfare zeri, c'talent.

’Cause if I loved you, I could be happy
I would make you the light of my world
I wouldn’t wait, love, I’d marry you tomorrow
And we’d make love and I’d be your girl

But I don’t love you, much as I want to
I don’t love you, no, it would be a lie
And you deserve love, you’re better than a good day
And you’ll find it, but just not in my eyes


Postuar nga lorie datė 08 Janar 2014 18:55:

Yeah love this cheerful song


Postuar nga lorie datė 20 Janar 2014 21:34:

PO degjoj kete kengen e re te James Bluntvery cool


Postuar nga dylan datė 21 Janar 2014 19:40:

po mendoja pikerisht per ju tani ,ckemi si klaoni si ju kam ca ka dicka te re nga ju ,nga cilido pa perjashtim emri feje krahine ideje


Postuar nga lezhjani-82 datė 29 Janar 2014 10:48:

po shikoja kete versionin per pune online !

http://bit.ly/1a0Tq4l


Postuar nga Fajtori datė 01 Shkurt 2014 04:20:

Pse s'kam besim tek keto linqet qe premtojne 1500 dollare ne jave, sidomos kur ne link shkruajne id e dikujt qe mund te fitoje leke thjesht nga klikimi?


:p


  Gjithsej 192 faqe: « E parė ... « 174 175 176 177 178 179 180 181 182 [183] 184 185 186 187 188 189 190 191 192 »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.