Forumi Horizont Gjithsej 192 faqe: « E parė ... « 175 176 177 178 179 180 181 182 183 [184] 185 186 187 188 189 190 191 192 »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga lezhjani-82 datė 01 Shkurt 2014 11:04:

po pra fajtor thash te beja ndoj lek me menyra te lehta, por qeka me te futme, tashi me duhet ti kthehem prap punes ne ndertim :p


Postuar nga dylan datė 01 Shkurt 2014 21:58:

Hic sillem neper int mendoj per ty.................


Postuar nga Ashley datė 14 Mars 2014 10:26:

Po behem gati te dal per kafe me shoqet e mia dhe vajzen


Postuar nga Admirali datė 14 Mars 2014 17:55:

Hmmm

Duke bėrė njė CV nė shqip...sa e varfėr gjuha shqipe pėr termat e elektronikės...


Postuar nga eliz datė 14 Mars 2014 19:55:

Asgje s`po bej,s`bej dot gje edhe te doja.Ndjej qe po me hypen temperatura. Admirali u ktheve ne Shqiperi?


Postuar nga dylan datė 14 Mars 2014 23:57:

hic desha me pi nje kafe ma derdhen ne lavaman ,po me duhet me ba nje tjeter
hajde merru vesh ste ke njeri me b hajr as frnme marr lirisht


Postuar nga Admirali datė 15 Mars 2014 01:04:

Hmmm

Citim:
Po citoj ato qė tha eliz
... Admirali u ktheve ne Shqiperi?


Fizikisht po, shpirterisht JO


Postuar nga Ashley datė 15 Mars 2014 01:20:

po behem gati per gjume


Postuar nga Vizioner datė 14 Qershor 2014 13:57:

Po mendoj


Postuar nga eliz datė 14 Qershor 2014 22:12:

Mos e meno hic, nisu me pushime Mire Vizioneri?


  Gjithsej 192 faqe: « E parė ... « 175 176 177 178 179 180 181 182 183 [184] 185 186 187 188 189 190 191 192 »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.