Forumi Horizont Gjithsej 192 faqe: « E parė ... « 176 177 178 179 180 181 182 183 184 [185] 186 187 188 189 190 191 192 »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 14 Qershor 2014 23:06:

Bicim tifozlleku


Postuar nga Vizioner datė 15 Qershor 2014 07:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha eliz
Mos e meno hic, nisu me pushime Mire Vizioneri?


Eh eliz, ate po mendoj se ku. Ne Shqipri apo diku tjeter Ne Shqiperi kam mbi pese vjet qe s'kam qene, por ndonje qejf-arsye te madh(e) skam te shkoj.
Nejse, kam dhe ca kohe, deri nga mesi Korrikut per ta vendos

Une mire ne pergjihesi. Nga ty ckemi? Ku i ke planifiku pushimet?


Postuar nga eliz datė 15 Qershor 2014 09:25:

Mire jam dhe une,flm.. Nuk kam planifikur(mbyllur) gje per sivjet. Keshtu qe kendej rrotull. Shyqyr ka plazh gjithandej.Shqiperia gjithmone afer ne rast nevoje. Kam dhe nje ftese per ne Siro(ishull).Tu pa tu bo.Vera eshte perpara.


Postuar nga Piktor datė 18 Qershor 2014 20:20:

Tu pa neshjen Spanj - Chile 1 me zero per Chile.


Postuar nga moonlight datė 19 Qershor 2014 10:00:

Nje vrime ne uje


Postuar nga Deb* datė 19 Qershor 2014 21:33:

U kam shpallur lufte nja 2 mizave qe se marr vesh nga kane hyre me dritaret mbyll. Ajo qe me shtyn me shume t'i luftoj jane kalamajt. Boh si ulerasin kur u vjen afer nje mize! S'me lan te qetesohesha cik si kohe dreke qe eshte. Keta brezat e rinj teper delikate moj aman! ehhhh!


Postuar nga AngelDevil datė 20 Qershor 2014 10:07:

Citim:
Po citoj ato qė tha moonlight
Nje vrime ne uje


same


D. puc puc


Postuar nga kurt datė 25 Qershor 2014 12:22:

Citim:
Po citoj ato qė tha Deb*
U kam shpallur lufte nja 2 mizave qe se marr vesh nga kane hyre me dritaret mbyll. Ajo qe me shtyn me shume t'i luftoj jane kalamajt. Boh si ulerasin kur u vjen afer nje mize! S'me lan te qetesohesha cik si kohe dreke qe eshte. Keta brezat e rinj teper delikate moj aman! ehhhh!


Postuar nga Vizioner datė 29 Gusht 2014 22:31:

Po pije Kafe tme dali gjumi. Dhe nje ore e shkoj ne pune. Cdun robt qe udhetojne naten me autobus mer jahu!!! Do me zere gjumi ne timon, do i hudh robt n'kanal.


Postuar nga Piktor datė 05 Shtator 2014 22:45:

Agon Channel

Kanali 33 DTV. Tani x tani prova teknike.


  Gjithsej 192 faqe: « E parė ... « 176 177 178 179 180 181 182 183 184 [185] 186 187 188 189 190 191 192 »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.