Forumi Horizont Gjithsej 192 faqe: « E parė ... « 177 178 179 180 181 182 183 184 185 [186] 187 188 189 190 191 192 »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga robert datė 07 Shtator 2014 17:02:

A lejohet ketu te jap dhe une nje njoftim, ate se pak me pare vrava nje mize!?!


Postuar nga Ashley datė 15 Shtator 2014 20:50:

po ha darke dhe po lexoj forumin


Postuar nga moonlight datė 04 Tetor 2014 20:02:

...lexoj, ha nje molle e shoh x factor


Postuar nga dylan datė 04 Tetor 2014 21:36:

sapo mora pc e po lexoj juve ktu shkruaj ,e nje mendje me thot do te regulloj kta floke per sonte apo ne regull i kam

dhe po shof tv ne te njejten kohe


Postuar nga Piktor datė 21 Tetor 2014 19:04:

Po ha nje mandarine, e po lexoj Nashon e mergates se qyqeve.


Postuar nga raid datė 21 Tetor 2014 19:24:

Pasi te mbarosh Nashon, lexo romanin Nena te Gorkit, ose "Rreziku angloamerikan".


Postuar nga AngelDevil datė 21 Tetor 2014 19:25:

Them te bej ca petulla, paskam si neps te cuditshem kshu per petulla me mjalte.


Postuar nga Piktor datė 21 Tetor 2014 19:56:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
Them te bej ca petulla, paskam si neps te cuditshem kshu per petulla me mjalte.
Te ka mesuar teto Ollga te besh petulla.

Ja keshtu raid zonja nga qyteti u be shoqja nga fshati.


Postuar nga AngelDevil datė 21 Tetor 2014 19:59:

Jo jo me mesoi xhaxhi guglli si behen lol


Postuar nga Piktor datė 21 Tetor 2014 20:04:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
Jo jo me mesoi xhaxhi guglli si behen lol
Lol cila je ti Vera apo Zana se pasi nuk ja doli tu mesonte te beni dantella , te pakten beni petulla.


  Gjithsej 192 faqe: « E parė ... « 177 178 179 180 181 182 183 184 185 [186] 187 188 189 190 191 192 »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.